666 märk – kiip sinu naha all. Piibli ettekuulutus!

 

666.mark.kiip.sinu.naha.all_b

Me Eestis elame ikka totaalses pimeduses selle teemal!  Püüan siin võtta väga lühidalt kokku üle kümne aasta jooksul uuritud põhitõdesid ja levinud uskumisi sellel teemal. Internetis on 666 märgi kohta sadu tuhandeid kodulehti – üks osa on täielik jamps aga mingi prohvetlik hääl on sellest võimalik välja lugeda – planeedi inimesi hoiatatakse! See lühikokkuvõte on tehtud kümnete  õpetuste-jutluste, raamatute, ja sadakonna artikli poolt. Olen silmad hoidnud vaid kutsutud, tunnustatud ja võitud prohvetianniga või võidmisega teenimistöödel, kelle õpetus on piibellik ja ei ole mingis asjas kraavis nagu muidu sel teemal kõnelevatel tavaliselt on, et üks osa on õige ja sealt teisest kohast läheb asi metsa!

Miks sellest nii vähe räägitakse?

1) See ei puuduta uuestisündinud kristlast! See tuleb nende peale, eks ülesvõtmisest maha jäävad! Langenud kristlased, suur osa kristlaste lähedasi ja loomulikult maailm (mittekristlased). Seal on väike AGA piibliõpetajad ja prohvetid on erinevatel seisukohtadel, kas Kristuse tulek võib viibida. Kui jah siis oleme me omadega selle sees ja ’God Help Us’!

2) Elementaarne teadmatus. See teema on Piiblis sees ja seda eitada on rumalus. Kas puuduvad piibliõpetajad, kel on kutsumine seda õpetada või ei ole seda liiki õpetused populaarsed – nendega ei tee „kiriku karjääri“ kuna viimast ju osa jutlustajaid ja õpetajaid teevad – meeldida inimestele, puudutatakse vaid populaarseid ja IN teemasid!

Hetkel on eestikeelses veebis levinud vaid valeõpetus ja luulu arusaamad teemast, enamus ei ole viitsinudki süvenenult piiblis need vähesed kirjakohad üles otsida või veel vähem laias ilmas ringi vaadata, kaugele tehnoloogia on arenenud ja kas on märke selle märgi saabumisest. Seega on kohati meie maal OUT teema see! Eriti agarad valeõpetuse levitajad on ADVENTISTID, kes lisaks segasele ja jaburale lõpuaegade õpetusele, ei usu veel põrgu olemasolusse, kellel on probleeme Püha Vaimu õpetusega ning uuestisünni õpetusega (sekti tunnused – tõsiselt probleeme Kristuse algõpetusega). Hoidu nende eksitavate valeõpetuse eest – see rikub su usu ja ajab su segadusse! Osa nende piibliõpetajaid ju peavad saatana märgi vastuvõtjaid, langenud kirikut, kes ei pea laupäeval hingamispäeva – ülivõrdes pimestatud inimeste jaburdus!

Mida Jumal oma Sõnas räägib?

Ilm.13,15 Ja temale anti meelevald anda metsalise kujule vaim, et ka metsalise kuju räägiks ja teeks, et need, kes iialgi ei kummarda metsalise kuju, ära tapetaks.

Ilm.13,16 Ja tema teeb, et kõik, nii pisukesed kui suured, nii rikkad kui vaesed, nii vabad kui orjad, võtavad märgi oma parema käe peale või oma otsaesisele,

Ilm.13,17 ja et ükski muu ei saa osta ega müüa kui aga see, kellel on see märk: metsalise nimi või tema nime arv.

Ilm.13,18 Siin on tarkus! Kellel on mõistust, see arvaku ära metsalise arv; sest see on inimese arv. Ja tema arv on kuussada kuuskümmend kuus.

Siin siis räägitakse kurikuulsast „Saatana märgist“, mis aetatakse inimeste käe või otsa ees naha alla!

Enne, kui üldse edasi minna, siis tuleb Nr1 asi selgeks teha ja meelde jätta, et:

Olen lõpuaegade teemat uurinud üle kümne aasta ja üks asi on faktiliselt selge. Sellest räägib nii ilmutuse raamat aga ka enamus võituid prohvetlikke teenistusi.

666 saatana märk tuleb esile Jaakobi ahastusajal ehk siis SUUREL VILETUSAJAL! See kestab 7 aastat ja on jaotatud 2kaheks 3,5 aastalise perioodiks. Sellest räägin Taaniel väga selgelt.

Enne, kui üldse edasi minna, siis tuleb Nr2 asi selgeks teha ja meelde jätta, et:

Metsalise märk – 66 märk ei ole rahvusvahelises kaubanduses kasutusel olev triipkoodi süsteem. Sellist soga ajas ühes kristlikus raadios J.R., et ta väldib internetipanka, deebet kaarte jms. See on lauslollus ja valeõpetus! Tegemist on biomeetrilise, GPS jälgimissüsteemi, identifitseerimisvahendiga, sularaha süsteem asendajaga – mitte mingi kohupiima pakil algelise triipkoodiga. tule taevas appi!

Ettevalmistused selle sularahata süsteemi jaoks on valmimisel:

– Kuritegevuse kasv jms probleemid suunavad ühiskondasid sularaha süsteemile

– Maailma suurim rahaühik 500 EURONE on ettevalmistus, et tuua ettekääne, me ei vaja sularaha

– Kasvav terrorismi ja julgeoleku oht suunab riike biomeetriliste identifitseerimismeetodite juurde. EU võtab lähiaastatel kasutusele SILMA VÕRKKESTA, NÄPUJÄLJE ja HÄÄLE TUVASTUSE SÜSTEEMI. Tulevikus saab see olema vaid riisiterast väiksem kiip käe all või osta ees.

– Koos sularaha ja vanaaegsete passidega on võimalik luua üsna turvaline ühiskond ja Piibel ütleb, et SuperRiigi juht toob olukorra, kus nad ütlevad NÜÜD ON RAHU ja JULGEOLEK, Antikristus tuleb valge hobuse seljas – rahukuningana!

Huvitav on see ,et analoogseid riistera kiibi programme ja firmasid, kes juba paigaldavad lokaalseid süsteeme on kümneid maailmas.

FÜÜSILINE ALLUTAMISE KIIP
Soomet külastas üks euroopa teadlane, kes jutlustas kogudustes 90 alguses suurest viletsusajast ja sellest märgist. Kuulsin tema jutlust 90 aastate alguses kassetilt, mille saime soome sõpradelt. Kahjuks see kassett on tänaseks kadunud. Ta oli ülisalajases organisatsioonis tööl, kus keemikute rühmas nad leiutasid välja maailma kõige ohtlikuma aine! Kristalliline aine, mis on mikromõõtmetes. Nad ei teadnud mis otstarbel ja eesmärgil seda kasutama hakatakse. Aine on nii ohtlik ja õudne, et imeväike osake inimese veres lahustatuna toob esile krambid ja liikumisvõimetuse nädalaks – inimene on sel jala elus! Siis selgus, et see pannakse üliväiksesse kiipi, mida juhitakse satelliidi kaudu ning vastuhakkajaid saab ohjeldada. Sümptomid sarnaseid identselt ilmutuseraamatu paistele ja krampidele! Peale selle mehe kuulutust ja asja paljastamist lekkis see info kõikjale maailmas. See 666 märk ei ole vaid jälgimisseade ja vaid ID tunnistus ja vaid sularahata pangakaart – vaid selle sisse pannakse palju müstilisi asju!

666 märk, kui IMETEGIJA
Lisaks sellele on Ameerikas grupp teadlasi avastanud, et teatud kontrolleri ja kiibiga seljaaju otsas on võimalik inimeses tuua füsioloogilisi muutusi. Näiteks usuvad nad, et tulevikus saab selle kiibi asemel tuua inimese ellu muutusi. Jalutud käivad, depressiivsed on õnnelikumad jms. mida saab aju ja närvidega manipuleerides teha. Seega on selle 666 märgile lisaks ID kaardi, pangakaardi, jälgimisseadme ja mahasurumise – kaaristus efektile lisatud IMETEGUDE jms. FUNKTSIOON! Sealaadset infot on netis väga palju, püüame lähitulevikus midagi ära tõlkida!

Jumala Vaim on paljastamas, et see 666 märk saab olema kohutav saatanlik eksitus. Vabamüürlaste maailma vallutamise plaan. Antikristus saab ennast Jumalaks kuulutama, teda abistab vaelprohvet (Uue maailmareligiooni New Age tipp preester, kellel on vägi teha imesid ja massipsühhoosiga hüpnotiseerida) lisaks sellele on tal abiks hoor (langenud ja ülesvõtust maha jäänud kirik ja selle esipreester – arvatakse paavst – kes sõlmib islamiga liidu – me teenima ühte ja sama Jumalat!)

Kõik kes Antikristuse riigis (kõik riigid ei kuulu talle ei ole selles superriigis) kodanikud, kes ei võta märki (rahvuslased, tagasilangenud kristlased – kes siis pöörduvad, kristlaste lähedased kes pöörduvad suure viletsuse ajal jt.) need arreteeritakse ja viiakse ümberõppele ja ajuloputuse vangilaagritesse või isoleeritakse ühiskonnast. Suure viletsusaja teises faasis aga hukatakse need avalikult! paljastamas

KUI SUL EI OLE SEDA MÄRKI:

Seega sa ei ole mitte keegi – sa ei ole kodanik sul ei ole õigusi!

Sind on kuulutatud lindpriiks ja sinu kohta ei käi KODANIKE õigused. Sind võidakse tabamisel tappa ja maha lasta! Võid langeda ajuloputatud politseinike ja sõjaväelaste omakohtu ohvriks ja keegi ei kobise! Miks omakohtu – kuna sa oled süsteemi vastu mässaja ja sa oled NATS – SA OLED KRISTLANE – sa oled rahvuslane – süsteemi vastane!

Sa ei saa osta, müüa, vahetada, sõita transpordiga, pääseda suletud linnadesse jms. sa oled ümmargune null! Ometigi kuulutavad Jumala prohvetid, et metsataludes ja teatud piirkondades esialgu (vabatahtliku kiibistamise ajal) on gruppe ja inimesi, kes sellest loobuvad ja lähevad elavad kommuunidena omaette. Lõppstaadiumis see kaob, kuna tütar annab ema ära ja poeg isa – tuleb kohutav ülesandmine ja kui tead kedagi kiibita, siis oma ellujäämise nimel pead ta üles andma!

KUI SUL ON SEE MÄRK:

Annad sa oma elu Saatanale – sa vaba tahtega allutad ennast rüvedale vaimule – Jumaltule suurjuhile ja tunnistad märki võttes, et Tema on Jumal! Selle tulemusena lähed sa põrgu ja kaotad igavesti pääste!

Ilm.14,11 Ja nende valu suits tõuseb üles ajastute ajastuteni; ja ei ole rahu päevad ega ööd neil, kes kummardavad metsalist ja tema kuju ega neil, kes vastu võtavad tema nime märgi.

Ilm.19,20 Ja metsaline võeti kinni ja temaga ühes valeprohvet, kes tema ees oli teinud oma imeteod, millega ta oli eksitanud neid, kes metsalise märgi olid vastu võtnud ja kes kummardasid tema kuju. Nad mõlemad visati elusalt tulejärve, mis põleb väävliga.

SIND SAA KONTROLLIDA – JÄLGIDA.
Lisaks asukoha määramisele setteliidi abil (EU saatis nö. tsiviil satelliidid üles, aga USA luure ütles kohe, et tegemist on militaarsatelliitidega!) saab kuulda su häält, saab mõõta su vererõhku ja muid impulsse, mille alusel saab määrata, kas valetad jms. Saab sind kontrollida – halvates su keha nädalaks!

SAAB SIND MANIPULEERIDA.
Arvatakse, et selle märgiga tuleb lisaks muudele asjadel veel IMETTEGEV ROLL. jalutud käivad, inimesed on rõõmsamad jms. mida saab ülikeerulise närvi jms. füsioloogiliste näitajatega manipuleerides. Tehnoloogia mida meie täna tema on u. 15 aastat juba ammu välja töötatud. See mis täna põrandalustes laborites välja töötatakse on meie jaoks täna ULMEFILM! Selliseid asju on ikka ja jälle välja imbunud – Jumal paljastab neid asju, et HOIATADA, kes märgi esiletulekul siin planeedil elavad!

Kurvaks teeb asjaolu, et Eestis kristlikes kogudustes sellest üldse ei räägita! Kristlikus raadios irvitatakse õpetusi, kes usuvad et ilmutuse raamat räägib ka 1:1 tulevikust jms. Küsisin ühelt tunnustatult ja võitud piibliõpetajalt, et mis aastatel Ameerikas nagu sellest kuulutati. Ta ütles, see õpetus on vähegi Jumala Sõna uskuvates kogudustes 50-ndatest aastatest! Aga suur osa 80-ndate alguses kuulutas, et EU on tulevase superriigi algus või algusmudel. Nimelt usutakse, et Antikristus saab tulevases EU-s looma oma totalitaarse võimuriigi või siis EU-st väljakasvava rohkem lõunasse veniva uue suure maailmaliidu tekke algus. Arvatavasti saab uude liitu saab olema kaasatud kogu islamimaailm ja selle üheks pealinnaks (Antikristuse abiline on valeprohvet aga ka HOOR, hoor on langenud kiriku pea – Rooma paavst) Ja see sama hoor teeb islamiga liidu, sp. Jumal ka selle aegse Baabüloni (Ilm.14,8) ehk Rooma linna seepeale ka hävitab tulega taevast nagu kunagi Soodoma. Jutt käib ajast, mil kogudus on maapealt läinud! Nüüd vaim tunnistab ühes meie vaimuga, meie sees kas õpetus on Jumalast või mitte. Kui eesti kristlased siin ja seal juba EU ja sellega seonduvat õpetust vastu ei võtnud, ei kuulanudki Jumala Vaimu hüüet ja häält ning vabanduti loogilise järelduse ja mõtlemisega sõeluti Vaimu hüüe välja. Siis me oleme tulevikus selle märgi eelajas väga ohtlikul pinnasel. Kui ei kuulata vaimus hoiatust ja mõistusega seletatakse iga nähtus, siis tuleb ka osa Kristuse Ihu peale eksitus ja juba enne ülesvõttu teeb uinub üks osa kogudusest, nad kaotavad väe ja muutuvad Jumalale kasutuks, kuna on leigeks jääänud kirik – kultuuri kristlus jms. Seega on õhus ohtu! 1995 aasta kevadel andis Jumal mulle hoiatuse vaimus ,et need kristlased, kes irvitavad lõpuaegade teemat ja tögavad neid piibliõpetajaid, saavad arvatud 5 neitsi hulka, kes jäävad magama ja kelle peale tuleb see tund ÄKITSELT! Protsess on alanud juba aastatid tagasi ja täna sa seisukohta võttes selekteerid ennast – lased ennast määratleda, kus sa tahad olla!

Et asi on naljast ja müstikast ja vaimuhaigusest kaugel, vaata siis ühte ülemaailmset korporatsiooni, kes tegeleb Biokiip.ajamargidasjaga. Nad paigaldavad lokaalseid kiipe. Ehk tehase territooriumid, nähakse kus liigud, mida teed, millal tulid tööle, jms. Seda kasutatakse ammu vääriskivi töötlemistehastes, sõjatehnika ja ülisalajastes territooriumites, et arvutitega jälgida, kus keegi liigub jms.

http://www.digitalangelcorp.com

Selle firma (nende väljatöötatud kiip on hetkel veel liiga suur, see peab väiksemaks muutuma) luure – GPS satelliit jälgimise süsteemi nimi on JUHUSLIKULT valitud Digital Angel!!! Teine nimi on jälgimissüsteem Big Brother!

See ei ole ULME see on täna, mikrokiip täna juba naha all! Saab seal soojusenergia vahetagumisest voolu ja selle sees on keerukas süsteem! Teine väljund on Ameerikas juba teostatav, et jälgida oma lemmikloomi, lapsi, teatud haiguse lähedasi, vanureid jt. Rootsis katsetati süsteemi 300 vabatahtliku peal ning see oli edukas projekt. Ameerikas aga katsetati süsteemi ligi tuhatkonna lastekodu lapse peal. Euroopa Liit saadab hetkel Ameeriklastest sõltumatuks saades üles paarikümnest satelliidist koosneva uue GPS süsteemi, mis on militaarne aga mida määritakse pähe valega, et see on tsiviil huvides ja jaoks! See on 10x täiuslikum, kui Ameeriklaste oma ja täpsem ja see katab terve planeedi pinna. Sa ei saa jääda nähtamatuks, kui sul see käe peal või otsa ees on ühel päeval.

————————————————————–

Veebileiud

Kodulehed kus räägitakse MARK THE BEAST teemal:

http://www.av1611.org/666

NB! Järgnevad kodulehed ei ole absoluutne tõde ja siin seal sa võid kohata ka õpetuslikku äärmust antud teemal. Imetigi on neil lehtedel veidi taustinfot ja selgitusi asjast!

————————————————————–

 Mõned videod

Kiibist endast on üsna vähe pilte jms. aga siin mõned videod, kus on neid veidi suuremalt näha:

Seega asi on naljast, lõõpimisest, irvitamisest väga kaugel ja kes lõõbivad ja irvitavad – irvitavad oma rumalust, pimedust ja naiivsust!

Asi on väga tõsine ja need leiged kristlased ja maailma inimesed, kes ülesvõtust maha jäävad saavad olema suure xxxxx sees ja neil on jube jama, ühte ütleb Jumal oma Sõnas otse – TAHAD ELADA ÄRA VÕTA SEDA MÄRKI KÄE PEALE!

Kui aga Kristus viibib tulles ja me mingisugusel põhjusel peaks siia jääma, selle ajal kui Antikristuse kiip kasutusele võetaks, siis me oleme „……….“ ja God Help Us!

Loodan südamest, et mõnel võttis veidi pilti selgemaks! Kuigi kogudus võetakse enne selle käiku laskmist üles näeme me ettevalmistusi ja oleme selle algusfaasis osalised – näeme asjade kulgu. Seda näeb juba täna, kus riigid hakkavad ju kasutama silma võrkkesta, näpujälje ja hääletuvastus passe  ja kaovad paber ja plastik kaardil isikut tõendavad dokumendid! See on lähitulevik!

Ometigi saab see olema üks inimkonna ajaloo suurimaid pettusi ja kuratlikke triumfe! paabeli torn on köömes asi selle kõrval. Maailm on muutumas globaalseks külaks!

Soovitan veel vadata neid materjale:

Ilmutuseraamat, mis seal öeldud on?

https://www.youtube.com/watch?v=MAI2-_hnFH0

——————————————————-

 

Veel valik viiteid:

Proposal to Implant Tracking Chips in Immigrants

Soovitan vaadata:

Üks Inglise saatesari kiibi kohta:

BBC Microchip documentary brought to you by the NWO pt 1/3
http://www.youtube.com/watch?v=gHhyiq3jJDY

BBC Microchip documentary brought to you by the NWO pt 2/3
http://www.youtube.com/watch?v=5dx1HKcTD7A

BBC Microchip documentary brought to you by the NWO pt 3/3
http://www.youtube.com/watch?v=UpBslQR2Ll0

————————————————————–

Sarnase teemaga kommentaar internetist:

Meid jälgitakse, uus tehnika võimaldab tunda ära nägusid. On tehnikat, mis muudab nähtamatu nähtavaks.
Inglismaa pealinna jälgib üle poole miljoni kaamera. Kõik autonr-d salvestatakse arvutisse, mis jälgib iga auto liikumist.

Ükskõik, kus te Londonis olete, jääte turvakaamera lindile.

Las Vegase kasiinodes on kaamerad, mis jälgivad mängijaid, et tabada pettureid. Inimese näol on 80 punkti, ühekoos moodustavad need unikaalse koodi ehk näojälje.

Uus kolmemõõtmeline satelliit-näolugemise süsteem aitaks leida inimest ükskõik kus maailma punktis.
Kahemõõtmeline näolugemissüsteem pole efektiivne, kui otsitav on pildil mingi nurga all või küljega. Aga prillid ja vuntsid otsitava leidmist ei sega.

Otitava leidmiseks sisestatakse nägu otsimissüsteemi. Inimene leitakse miljonite kaamerate seast, kui kaamera annab häire, et inimene on liikund selles kaamera vaateväljas.

Vikerkesta-süsteem on süsteem, millega inimest tuvastada silma vikerkesta abil, see on sõrmejäljest täpsem ja igal inimesel on see unikaalne. Seda kasutatakse näiteks Araabia Ühendemiraatides. Vikerkesta abil luuakse matemaatiline võrrand, mis on iirise kood. Vähem kui sekundiga võrreldakse seda poole miljoni teise koodiga. Süsteem on tabanud üle 25000 inimese, kes püüdsid illegaalselt siseneda.

Tagasihajumissüsteem on uus tehnika, mis valgustab inimese läbi.

Tagasihajumissüsteem on arenend. Selle süsteemiga saab näiteks jälgida autoparklat ja seda, mis on autode sisemuses.

See süsteem oleks hea piiridel, et tabada salakaubavedajaid. See on umbes nagu röntgen.

Selle süsteemiga saab jälgida tervet linna.

New Yorgis on kuritegude avasatamiseks kopter, milles on süsteem kõige ebatavalise leidmiseks ja avastamiseks. Selle kopteriga patrullitakse linna pidevalt. Iga keha eraldab soojust ja kopter saab jälgida inimest mitmesaja meetri kauguselt ilma et inimene seda teaks. See rikub väga privaatsust, kuid aitab ära hoida ka kuritegevust.

Kuid riik pole ainus, kes meid jälgib, seda teevad ka firmad. Mobiilide abil saab inimest jälgida.

Meie kohta kantakse kõik üles ühte ülisuurde andmebaasi.

Jälitustehnika on juba kõikjal. Hollandis Rotterdami linnas Baha klubis vip tuleb klubisse ja ei ulata mitte raha vaid oma käe. Selle abil tuvastatakse tema isik naha alla siirdatud kiibi abil. Kiip on riisitera suurune ja süstitakse naha alla ja see jääb sinna alatiseks. Kiibis on andmebaas, mis sisaldab kogu info inimese kohta.  Selle kiibiga ei pea vip sisenedes ka jookide eest maksma vaid tema saab joogid erilises vipiruumis.

Tulevikus võib olla kiipidel gps-jälgimissüsteem, mis võimaldab inimese leida, kustahes maailma punktis.
Ameerikal on luuresatelliidid, mis koguvad infot iga 3 min. tagant, mis võiks täita terve raamatukogu.

————————————————————–

Jumala rahvas on ALATI enne teatud asjade ja ilmingute esile tulekut ette hoiatatud ja valmis! Kurb on aga see, et täna kirikud ja kogudused on vaimses unes ja magavad! Väga vähestes kogudustes lastakse prohvetlikul pasunahüüul kõlada, lastakse endid hoiatada, räägitakse nendel teemadel ja hoiatatakse teisi. Võibolla on ka sinu koguduse pastor skeptiline Ilmutuseraamatu jms. temaatika suhtes, võibolla ta teeb prohvetlikke teenistusi ja jutlustajaid maha jms. aga ära karda ja häbene Jumala Sõna ning olemaks vahimees müüril ja puhumaks pasunat.

2.Ti.4,2 Kuuluta sõna, astu esile, olgu parajal või ebasobival ajal, noomi, hoiata, manitse kõige pika meelega ja õpetamisega.

Teemad ja prohvetlikud sõnumid ja hoiatused Piiblis ei ole meie valida, kas loeme või ei loe, usume või ei usu, puudtame neid või mitte. Sellist kohutavat suva suhtumist ja meelsust kohtab Kristuse Ihus liigagi tihti. Püha Vaim on hoiatamas ja ette valmistamas vaid neid, kes koguvad õli, avatud südamega soovivad kuulata mis Vaim kogudusele räägib ja milleks Isand meid ette valmistab või meie kaudu annab edasi prohvetliku hoiatuse! Piiblis kutsutakse Noad kelleks? ÕIGUSEKUULUTAJAKS! Ehitades laeva enda ja oma pere päästeks ta KUULUTAS TEISTELE lähenevast veeuputusest. Kallis lugeja, tea et peagi tabab planeet maad ajaloo ja eksistentsi kõige jubedam ajajärk see on SUUR VILETSUSAEG ehk Jaakobi ahastusaeg. Jeesus ütles sellist aega pole enne olnud ega tule peale seda, suur osa planeedi inimestest sureb kõikvõimalikes katastroofides ja hädades ja sõdades. See ei ole nali!

Sina ilmutuseraamatu ja prohvetlike sõnumite pilkaja ja mõnitaja paranda meelt ja las isand peseb su silmi ja kõrvu, kuna on oht et sa juba magad või jääd magama ning jääd ukse taha!

Ilm.3,17 Sa ju ütled: ma olen rikas ja mul on vara küllalt ega ole mul midagi vaja. Ja sa ei teagi, et sa oled vilets ja armetu ja vaene ja pime ja alasti!

Ilm.3,18 Ma annan sulle nõu osta minult kulda, mis tules on puhastatud, et sa võiksid rikkaks saada, ja valged riided, et sa nendega riietuksid ja ei nähtaks sinu alastuse häbi, ja silmasalvi võida silmi, et sa näeksid.

www.ajamargid.com
Jälgides piibellikke aja-märke lõpuaegade teemal

ÄRKA KES SA MAGAD!

 

4 Comments

  1. See on õudne, mis on tulemas. Kui ei ole soovi,et olla kõigi poolt nähtav ei tohi lasta seda 666-kiipi omale panna aga selles on jumala abi vaja kindlalt!!! Üksi ei tule toime.

  2. Tere Kaspar! Tõenäoliselt on ja on mõningaid eelaimdusi, mis olema saab. Tulevane superriik hakkab lisaks kristlastele taga kiusama anarhiste, rahvuslasi jt. liikumisi kes ei nõustu selle vaimse orjastamisega jms. Ma usun, et on ka neid kes selle välja võtavad aga mis hinnaga. Piibel räägib saab tulema aeg, kus isa annab oma poja ära jne. See saab olema veel võikam kui natside poolt okupeeritud Prantsusmaal (mil venna armu ei tuntud). St ilma rahata, isikutunnistuseta jne. ei ole kerge elada ja pealegi mis õigused lindpriidel on. On mitmeid ettekuulutusi kus mainitakse, et neid lindpriisid hakatakse vahistama, vangistama ja hiljem juba hukkama avalikult, et süsteemi vastu võitlejad võrdsustatakse terroristidega vms. Seega ei oska öelda mis ja kuidas aga selle ihust eemaldamine teeb sind süsteemi vaenlase!

  3. Eesti vabalt võibolla esimeste seas, kus kiibistama hakatakse.Väike riik ,vähe rahvast.EU jälgib,kuidas edeneb…Keeldujaid tuleb kokkuvõttes vähe.Alguses ei tehta midagi nendega.Paljud keeldujad lähevad siis ise nädala pärast kiipi otsima…mis teed,nälg majas jne.Jäävad usuinimesed…tuleb nendegi seas murdumisi kõvemate sanktsioonide mõjul,millised need ka pole.Loodame ,et Jumal ei lase raskemat koormat kanda kui sa jõuad!Peame vastu!

Lisa oma kommentaar. Kõik kommentaarid vaadatakse enne üle ja sobivusel lisatakse blogilehele. Lisatakse vaid asjalikud kommentaarid. Sinu E-maili lisamine on kohustuslik (spämmifilter) ning seda ei näidata teistele ega kasutata reklaamiks. Kommeteerimisel jäta meelde, et oodatud vaid väärikad sissekanded ja positiivne tagasiside. Kui soovid kritiseerida või maha teha, saad seda kusagil mujal teha - no hard feelings! NB! Ära rasika aega - ateistlik ja uskmatuse propaganda purtsatus, oma sügavad kahtlased kahtlused, Piiblit kahtluse alla seadev liberaalteoloogia, iroonia ja pilge jms. pole mõtet üldse lisada, kasuta selleks teisi väljuneid.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *