Kas on mõtet ennast valmis panna?

Olen üllatunud, kui paljud inimesed on mulle e-kirju saatnud küsimusega, kuidas kohelda abikaasat või armsamat, kes on mõtteviisiga, et kristlased või usklikud üldse, ei peaks olema „valmistujad” (need, kes valmistuvad ette rasketeks aegadeks). Et valmistumine rasketeks aegadeks on pigem usu puudumine. Kahjuks tundub, et on palju inimesi, kes selliselt mõtlevad.

Continue reading →

Unenägu hiid tornaadost.

lahenev-torm-unenagu-hoiatus-lopuajad

See uni oli üleloomulik, siin ei ole enam tegemist mitte mingi ettekujutuse ja muude asjadega. Siin on otsesed hoiatused, torm on lähenemas! Mul on tunne, et see ei puuduta enam vaid meie maadvaid on suurem – palju suurem asi! See võib olla Antikristuse eelse ajastu segadusse ja rahutusse aega sisenemine. Maailm hakkab peale seda kaeblema ja otsima rahu ja uut süsteemi ja stabiilisust – hakkab janunema Hukatuse Poja (võltsmessia) järgi! 

Continue reading →

Karu Soome ja Skandinaavia prohvetlikes endemärkides …

soome-skandinaavia-vene-karu-sonumid-materjalid

Jumal armus oleme viimased 10 aastat hoidnud silma peal ka Skandinaavia ja Soome suunal, kus Jumala lapsed on saanud endemärke, unenägusid jm. prohvetlikke hoiatusi eesseisvate aegade suhtes. Toome teieni ka seeria erinevaid märksõnu, esimesi on nimelt motiiv KARU, mis jookseb väga paljudest materjalidest läbi. See karu on ühene, määratud ajal tõuseb Vene karu ja murrab ja sööstab kallale Baltimaadele ja Skandinaaviale (ka Euroopale).

Continue reading →

Usuvend Antti unenäod karust 1

karu-unes-unenaos-venemaa-tous-oht

Jumal andis usuvennale terve seeria unenägusid karust. Kõik algas aastatel 2004-2006, kui nägin perioodiliselt ühe ja sama motiivi unes, karu istus me talumaa piiril ja istus ja vaatas – põrnitses. Ei olnud “mõmmi”, me ei elanud veel seal talus ja alguses ei saanud sellest aru, hiljem kui sinna kolisime, sain tunnetuse: see kõik juhtub, kui me elame seal uues kodus. Oleme elanud seal juba aastast 2011 …

Continue reading →

Võluvitsa evangeelium

voluvitsa-evangeelium-jeesuse-jargimise-tegelik-hind 
VÕLUVITSA EVANGEELIUM! Lihtsalt tule osale meie “kursusel” , lihtsalt palu see palve ja sa saad taevasse! Sinna on nii lihtne pääseda, selleks ei pea mitte midagi tegema. Lihtsalt tule ja istu meie Laodikea bussi ja naudi sõitu, Jeesus on cool ning peagi oleme kohal. 

Continue reading →

Ära kustuta Vaimu, ära põlga prohvetlust!

eksituse-tous-ajamargid 
 
Ajamärgid teenimistöö vaatab tagasi. Aasta 2016 oli meile väga sisutihe, Jumal andis meile armu, jaksu ja aega, puhuda pasunat veidi tihedamini, kui eelnevatel aastatel. Püsi meiega lainel, ootame ja vaatame üheskoos, mida toob Issanda aasta 2017. Seda teab kõiges Tema, kuid kinnitagem vaimsed turvavööd, lihtsamaks ega kenamaks (loe lillelisemaks) enam ei lähe! Elame tormakal ja kiirel ajastul ning me silme ees rulluvad lahti mitmed Piiblis aastatuhandeid tagasi ettekuulutatud sündmused! Hoidkem silmad ka Iisraelil, kuna see on oluline.
 

Continue reading →

Kristlaste ülesvõtmine, mis juhtub peale seda …

koguduse-ulesvotmine-rapture-jeesuse-varjatud-tulek

Kristlaste ülesvõtmine, mis juhtub peale seda … Kahe osaline nägemus, mis juhtub peale koguduse ülesvõttu! Teadmiseks armas sõber, kes elab patus – käib patuste teede peal, istub pilkajate killas, kes on segunenud selle maailmaga, armastab seda maailma – see jääb koguduse ülesvõtust maha ja teda paistatakse koos paganatega RAHVASTE sulatusahju. Seda lühikest ajaperioodi kutsutakse Suureks Viletsusajaks. 

Continue reading →

Ilmaelu ootavad ees rasked ajad.

unenaod-nagemused-rasked-ajad

Ilmaelu ootavad ees rasked ajad. Usuõde Piret kirjutab. Toome teieni uusi kogutud materjale, mida jumalrahvas ka meie maal on kuulnud ja näinud. Olgu mainitud, et me oleme võtnud nõuks alati neid mõnda aega “kinni hoida” ning püüame välja selgitada tausta ning kes on/olid need inimesed. Vaatamata sellele, võta ja katsu läbi, pea kinni, mis haakub su vaimuga ja sellega, mida sulle ilmutauid on (olgu need kinnituseks).

Continue reading →

Loomade väljasuremine

punane-raamat-liigid

Loomade väljasuremine. Laiaulatuslik väljasuremine paistab olevat pigem kauge võimalus kui lähituleviku hädaoht, kuid mõnede liikide isendite arvukus kahaneb siiski hirmuäratavalt kiiresti. Mitmete tuntud ja armastatud linnuliikide arvukus langeb, mis jätab metsad paljudes kohtades linnulauluta.

Continue reading →

Elame languse ajastul, ettekuulutuste täitumine

prohveteering-langenud-kogudus

William Boothi üllatavalt täpne prohveteering täitumas. Ristiusul oli 20 sajandi alguses tugev alus. Kirikud olid rahvast täis ning Inglismaal ja Ameerika Ühendriikides sai kristlaskond värskendust suurte äratuste näol. Sellel ajaperioodil tõusis esile prohveteering, mis paljude meelest oli lausa hullumeelne. Sada aastat hiljem – tänapäeval – William Boothile ilmutatud prohvetering on täitumas shokeerivalt täht-tähelt.

Continue reading →