Eesti ei ole valmis eesseisvateks sündmusteks

eesti-ei-ole-valmiseesseisvateks-sundmusteks

Veidi väga häirivat lugemiseks ja kuulamiseks! Asi on väga tõsine jaolukord on siis niikaugel, et ollakse kollektiivselt HULLUKS mindud.

Jahvel (Vägede Jehoova – loe Jumalal) on riid Eesti riigiga! Teda, kui vabaduse andjat ei ole austatud, saavutused on kirjutatud oma võimetele, Jumal on unustatud ja üle parda visatud. Minevikust ei ole õpitud. See läheb selle väikeriigile väga kalliks maksma. Viimane piisk on perverssuste importimine, Paabeli pordu ja Soodoma soosimine! Võrku punutakse, ülbe ja ennasttäis rahvas on kaitseta. Puuduvad pommivarjendid, riiklikud toiduvarud ja kriisiplaan (totaal tsiviilkaitse).

Julgeolekuekspert: Rahvas on jäetud sõja korral kaitseta

Praegu on kogu rahvas, sealhulgas lapsed ja naised, jäetud sõjaolukorras täiesti kaitseta. Valitsuse töö on null,” lausus reservohvitser Rene Toomse, kelle sõnul puudub Eestis kodanikukaitse süsteem. Samas leiti liitlaste sõduritele paremate elutingimuste loomiseks kiirelt 40 miljonit eurot.

Venemaa toob riigi lääneosasse juurde 10 000 sõdurit

Konni keedetakse, Eesti rahvas juba magab salakavala krõhva süles (Saksamaa – EU), kes esimesel võimalusel enda naha päästmiseks, viskaks selle lapsukese lõukoera ette. Eesti rahvas uinub vastuolulise liitlase Onu Sämmi süles, kuid ennäe kelle peas on keskaegse timuka müts!

Kes meid kord ära andsid? Venemaa, Saksmaa ja USA! Eestlane ei õpi kunagi!
Neid uudiseid ei saa ega tohi ignoreerida. See juhtartikli stiilis sõjaõhtus on väljunud juba ammuilma mõistlikest piiridest. Eesti rahvas ei taha ega vaja sõda! Aga lääne isandad seda ei arva, seda ei arva ka Venemaa. Eesti rahvas keeras selja Jumalale, unustas Tema, kes meile uuesti vabaduse andis. Vaimses pildis, see noor tärkav maa ja rahvas, heitis eemale oma mineviku rahvuse sünni alustoed ja aated – võttes vastu Lääne kõik ilgused ja patud. Heitis ära jumalkartuse ja pühaduse (rahvusluse) ning avas ukse Paabeli vaimule. Ajas hoora kombel jalad harki ja lasi endast üle käija kõik kapitalistid ja liberastid, tolerastid ja õiguslased, nüüd oleme vaimses maailmas ennast häbistanud! See on vaimumaailmas halb märk ja Jumal ei ole homosõjas, meie ega liitlaste poolel! See supp tuleb meil lähiajal nüüd ära süüa.

Aga uhkus on enne langust. Nii nagu WW2 eel oli äraandja Päts ja pimestatud (uhke) Laidoner, pidasid ilukõnesid ja kiitsid ennast. Täna kordub ajalugu, kuuleme fraase: “Eesti on kaitstud rohkem, kui kunagi varem” jne. Eesti (rahvas) on kohati paljaste pükstega ja narrusesse laskumas. Sisejulgeolekut on liberaalne kapitalism hävitamas (pooled farmid suletud), riigil puuduvad TOIDUVARUD (lugege ise kui vähe neid on, kartulikrõpsud – naljanumber), puuduvad POMMIVARJENDID (otsige ise lisainfot). On nähtud unenägusid ja saadud prohvetlikke hoiatusi, et tulevaes konfliktis saab sadama pomme ning rahval ei ole kuhugi mujale varjuda, kui söögilauade alla! Sisuliselt ka tsiviilkaitse, kui taoline puudub, kriisis peab igaüks ise vaatama, kuidas hakkama saab (saade allpool kuulamiseks). Kui tekib blokaad merelt, maismaalt ja õhus, mida see rahvas teeb – saab alandatud rahvaste silmis – süüa ei ole!

Ilm.3,17 Sa ju ütled: ma olen rikas ja mul on vara küllalt ega ole mul midagi vaja. Ja sa ei teagi, et sa oled vilets ja armetu ja vaene ja pime ja alasti!

Veel hoiatavaid märke lugemiseks:

Soomes oli 2011. aasta alguses varjendites 3,8 miljonit kohta (71%-le elanikest) ja 48 000 varjendit.

Arvamusi netist:

Mhmm 14.07.2010 09:25
Korralik töötav tsiviilkaitse on iga riigi kaitsevõimekuse lahutamatu osa ning efektiivseim viis vähendada sõja puhul tsiviilkaotusi. Kahjuks on viimased konfliktid näidanud, et eelkõige hukkuvadki konfliktides just kaitsetud tsiviilisikud.
Kui Soomes on iga suurema elumaja lahutamatuks osaks pommivarjend, siis huvitav, paljude eestimaalaste jaoks meil ohu korraks varjend olemas? Kardan, et see % saab olema naeruväärselt väike. Jällegi üks mugavalt tegemata jätmine meie valitsuse poolt. Ei usu mitte seda juttu, küll NATO näeb ja kaitseb. Võiks ka ise natuke liigutada. Pärast saavad jälle lapse-lapsed ajalooraamatutest lugeda järjekordset hala, kuidas me valmis polnud…

Huvitav, naabrid küll muretsevad või valmisuvad?

See riik (rahvana) ei ole valmis sõjaks, kuna siia taevasse võivad ilmuda pommitus lennukid! Nad on juba kord ajaloos pihuks ja põrmuks asju meie maal lasknud. Saata teele odavamate täislastitud lennukid pommidega on odavaim viis venelasel karistada, hirmutada ja lahendada asju. Pakun, et täppisraketid ja muu kallis kraam on kümneid kordi kallim, kui vanad lennukirondid (kasvõi propeller lennukid) 60tk. vanu pomme täis laadida ja siiapoole teele panna. Eeldatavasti on NATO hävitajad juba langenud (alla lastud rakettidega) ning uus abi ja diplomaatiline sekkumine jms. on 90 päeva kaugusel.

Kas kaitseministeeriumis istuvad “mingisugused mullis”, ehk nende seas on mõni Tallinna mees, kes üles kasvanud Pelgulinna nagisevates majades. Vanaema, miks majad värisevad, kui rong sõidab, miks nad naksuvad. Pojake, sp. et põrgumöll käis üle.

Iga kodanik võib kuulata, mida päästeteenistuse juht räägib! Mitte midagi ei ole mõtet teha, seega igaüks vaadaku ise, kuidas hakkama saab!

      Hallo-Kosmos_15.08.2011

AM on saanud südamesse hoiatada, suured muutused on meie poole teel!

Ajamärgid.com

Ajamärgid kristlik teenimistöö
Jälgides piibellikke aja-märke ja sündmuseid

Osa uusi teemasid, sõnumeid ja asju lisame meie Facebooki uudistesse.

 

 

 

1 Comment

 1. Vaata ja loe lisaks:
  https://www.facebook.com/ajamargid/posts/770648229702338:0
  https://www.facebook.com/ajamargid/videos/718554161578412

  Arvamus internetist:

  Heits 12.01.2015 00:01
  Relvi on erinevaid ja igaühe eest varjutakse erinevalt. Kõige lihtsam varje on mitte koguneda linnadesse vaid elada hajaasustusena, kes aru ei saanud, elage külades. Kõige suurem kuritegu, arvestades, et riik peaks hoolitsema rahvuse kestmisse, oma rahva vastu ongi rahva kogumine linnadesse. Osa relvi on mõeldud inimeste hävitamiseks infrastruktuuri säilitamisega, teised teevad kõik maatasa. Teades vene tavasid, tehakse muidugi suurem paugutamine ühte punkti. Muidugi läheb linnade tümitamiseks. Ei ole ju huvitav ühe suure tommipommiga kõik korraga maatasa teha. Külla tehakse ka mõned paugud külla, sest sealgi on teada sihtmärke. Kui lendur näeb kusagil üksikut maja, siis sinna ka tuld. Nemad ei võitle mitte ainult sõjaväega, nemad hävitavad fašiste. Kindlasti ei säästeta siinseid venekeelseid, sest nad on venemaa reeturid, fašistide käsilased, nad on need, kes jätsid neid sinna virelema, kui ise elavad head elu. Kindlasti seavad miinipildujad või kahurid üles suurte majade vahele, kasvõi algul Narvas. Täpselt samuti, kui tehakse Ida-Ukrainas.
  Mürsukildude eest saab varju kusagil madalamas kohas pikali olles, otsetabamuse korral ei aita miski. Nii võimast betoonkilpi, mis peaks vastu ka otsetabamusele, sõja ajal ei jõua keegi ehitada. Kui on tegemist keemiaga, siis on lisaks tarvis vastava otstarbega gaasimaske või väääääga spetsiifilist varjendit, mida ka nõuka ajal polnud palju.

  Mina kah küsin, kust saan om elukohas gaasimaski ja kaitseriietuse, kes teeb kiiremas korras kohapealse instruktaaži, kus on pärast elekrtijaamade purukslaskmist joogiveekaev, kus on toiduvarud, kus on pesemis-saunatamisvõimalused, kuidas pidada omavahel või võimudega sidet, kui traaadiga telefonid on suuremas osas asendatud traadita telefonidega, mis tahavad igas punktis elektrivoolu, kuidas toimib post, kui suures osas on postkontorid likvideeritud, kust varuda küttepuid, kui riigimetsades ei ole enam metsavahte, kes puudevarumisega tegeleks, talvisel ajal kas toiduvalmistamine peab toimuma õues lõkkel, kes annab nõu ja abi gaasiküttel korteritesse küttekollete ehitamiseks? Nende küsimuste tõsidus tuleb ette ka tavalise suurema tormi järel, kui liinid on nädalateks maas, sest kõik käib ikkagi elektri jõul.

  II MS ajal sakslastel olid piesopõhimõttel elektripatareid, mis, panduna suurema õlilambi külge, toitsid tolleaegse energiamahuka raadiojaama, led lambi paneks põlema niisamuti, kui käivitas minu noorusajal detektorraadio, paar värvilisest metallist varrast maasetorgatuna. Olekski aku. Tuulikule paigutaud autogeneraator on juba liiga vana uudis, kuid mõnisada w on siis, kui midagi ei ole, suur võimalus. Garaaži või kasvuhoone ahi annab sooja igalpool, puugaasigeneraatoriga sõitsid autod juba enne ja pärast sõda ja kui asjatundja ei vaidleks, vaid uuriks elu, sobiksid nad ka praegustesse autodesse, vähemalt annaks gaasikatlale gaasi, kasvõi mingi kindla graafikugi järgi, kui kõiki kortereid korraga ei jõua.

  Söögiga on nii, et kolm päeva peavad kõik vastu, siis esimesed ründavad aknaid, nädala pärast on poed rüüstatud ja siis algab nälg. Ena, ei ole külainimesel endalgi midagi süüa, sest temagi on meie parempoolse mõtte jõul linna poe ukse taga, mida siis linnainimesele anda. Igat asja ei saa tootmise efektiivsusega või ärikate huvidega arvestades teha. Andsime ära suhkrutootmise , kadusid suhkrupeedikasvatajate töökohad maal, keelame väiketapamajad, esitame väikefirmadele niisama suuri statistiks aruandeid, kui suurtele, esitame nendele niisama suuri raamatupidamise alaseid nõudmisi, kui suurtele, nõuame niisama suuri WC, pesuruume, riietusruume, igasuguseid tootmismahtude suuruse näitajaid riigihanke tingimustes, nii, et hanke võidaks välismaised ettevõtjad. Uue firma tegija peab kohe hakkama tasuma riigimakseid, kuid tootmist ei olegi ju veel jõutud käivitada. Igasugused litsentsid ja litsentsitasud tapavad igasuguse ettevõtluse soovi.
  Vaenlane on riigi juba vallutanud ja istub sügaval riigiaparaadis.

Lisa oma kommentaar. Kõik kommentaarid vaadatakse enne üle ja sobivusel lisatakse blogilehele. Lisatakse vaid asjalikud kommentaarid. Sinu E-maili lisamine on kohustuslik (spämmifilter) ning seda ei näidata teistele ega kasutata reklaamiks. Kommeteerimisel jäta meelde, et oodatud vaid väärikad sissekanded ja positiivne tagasiside. Kui soovid kritiseerida või maha teha, saad seda kusagil mujal teha - no hard feelings! NB! Ära rasika aega - ateistlik ja uskmatuse propaganda purtsatus, oma sügavad kahtlased kahtlused, Piiblit kahtluse alla seadev liberaalteoloogia, iroonia ja pilge jms. pole mõtet üldse lisada, kasuta selleks teisi väljuneid.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *