Emake maa, õhk, vesi jms.

maausk-eksitus

Kena pilt mis! Aga midagi on nagu viltu, kas pole. Tegelikkus on aga see, et sellele pildil on kokku võetud New Age liikumise peamised elemendid: emake maa, õhk, vesi jms. kamarajura!

Ma nägin laulupeo eel 3.07.2009, ühe selge, pika ja üsna huvitava unenäo. See oli aasta, kus laulupeo nimeks oli ÜHES HINGAMINE. Unenäos oli palju asju aga lühidalt oli see nii.

Looklesin ja ligulesin üle Eestimaa metsade, põldude ja talude (muide neil oli sedalaadi ka ülekannete klipid). Unenäos oli selline helesinise süütu ja nii kena värvusega sudu pilv või leviv suitsuvine, mille servad olid rahvamustri kirju. See vine levis kõikjale Eestimaale laiali, mina järgisin selle suuremat suunda, mis liikus kiirelt üle selle maa. Ma olin selle kohal ja lendasin kaasa. Kõikjal, kus oli talu või maja, see seisatas ja üks osa eraldus ning muutis suunda. Üks osa eraldus ja voolas sinna majja sisse, sel hetkel kui see seisatas, hakkas pilvest kostma sosin-sumin-sõnade vurin (tuhanded sisistajad) ja siis see lookles tallu. Kord oli ka nii, et keegi seisis põllul, vaatas üles, hingas (tänas vist emakest maad) ja sel momendil see voolav sosisev sudu-udu läks ta suust, ninast ja silmadest sisse. Ta seestus või sai seotud, seda ei näidatud.Tundusid, et need olid nagu vägevad maa mehepojad ja naised, kes tegelevad emakese maa ja selle vaimse poolega, neid oli kõikjal üle terve maa, igas külas ja suuremas kohas. Aga teate, mis oli kõige jubedam, kui see sudu levis üle Eestimaa, siis sellest pilvest kostis igasugu ussisõnu ja lausumisi, oli ka needmissõnu aga enamjaolt selline magus – imal sosin, tuli kogu aeg sellest sudupilvest. Ma olin neid vanarahva lausumisi Vikerraadios kunagi ühes saates kuulnud, just analoogsed – lausumised.

Ärgates oli mul sant olla. Jagasin seda ka koguduses ning hoiatasin ristirahvast nõiduse vaimu eest, mis on pakendatud rahvamustrilise paelaga. Kogesin, et Jumalale ei meeldi see (lahus Temata) eestlaste ühtsus. Peale seda unenägu ma nägin ja tajusin selle ürituse vaimset tausta, see ehmatas! Siin – seal olid sümboolikas mitmed ruunimärgid ja maausuliste sümbolid ning ülekannete disain oli täpselt sarnane nagu unenäos.

Mulle öeldi, et see oli jälle vaimude eristamise and seekord väga tugevalt su üle, nägid selle sõnakuulmatu rahva mässu ja nõidusevaimu tööd üle selle maa. Ei tea kõiki üksikasju, kuid ühte ma tean, see ei meeldinud Jumalale. Vastupidiselt kristlikest raadiotele ja ka Vikerraadios kommentaaridele, kui VAIMNE see ikka on ja oli ja jääb.

emake maa - ohk - vesi - eksitus

Lugege seda ja hoiatage kristlasi selle EMAKESE maa kummardamise eest! Ja Jumal andis mulle Sõna ristirahvale:

Ga.4,3 …olime orjastatud maailma algjõudude alla.

Ga.4,9 Ent nüüd, kus te olete Jumala ära tundnud, või õigemini, Jumal on teid ära tundnud, kuidas te pöördute jälle nõrkade ja viletsate algjõudude poole, mida te jälle tahate uuesti orjata?

Meenuvad need laulupeo ÜHES HINGAMIS ka tekstid, siit killuke nende ametlikust versioonist:

Ühes Hingamine “Hinge” ja “hingamise” ühine tüvi pole juhus. Üks sõna arenes kunagi teisest, sest hingamine ja hing on seotud. Isegi nii seotud, et kellegagi ühes rütmis hingates võib hea õnne korral tema hingega kohtuda. See võluvägi toimib ka siis, kui üheskoos hingavad kümned ja tuhanded.

Seal oli väga palju igasugu märksõnu, võtmekohti jms. mis olid otse maausuga seotud!

See on ka aktuaalne täna 2014

Vend Antti

Ajamärgid.com

Ajamärgid kristlik teenimistöö
Jälgides piibellikke aja-märke ja sündmuseid

Osa uusi teemasid, sõnumeid ja asju lisame meie Facebooki uudistesse.

.

Save

Save

Save

Lisa oma kommentaar. Kõik kommentaarid vaadatakse enne üle ja sobivusel lisatakse blogilehele. Lisatakse vaid asjalikud kommentaarid. Sinu E-maili lisamine on kohustuslik (spämmifilter) ning seda ei näidata teistele ega kasutata reklaamiks. Kommeteerimisel jäta meelde, et oodatud vaid väärikad sissekanded ja positiivne tagasiside. Kui soovid kritiseerida või maha teha, saad seda kusagil mujal teha - no hard feelings! NB! Ära rasika aega - ateistlik ja uskmatuse propaganda purtsatus, oma sügavad kahtlased kahtlused, Piiblit kahtluse alla seadev liberaalteoloogia, iroonia ja pilge jms. pole mõtet üldse lisada, kasuta selleks teisi väljuneid.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *