FB SEIN

Vaata meie Facebook sissekandeid

269721626461670
24th of September 2017 05:08 PM
See vanasõna on Piiblist ja see ei ole mingi "vanasõna" vaid vaimne seadus. Igivana ja tuhandeid aastaid käibel SEADUSPÄRA, selle toimimist on tõdenud aastauhandete jooksul inimpõlved, maad ja rahvad, suured ja väiksed, rikkad ja vaesed jne.

Esimest poolt me teame, kuid teine on meie maal võõras. See müür sümboliseerib kellegi abielu, meest, naist, perekonda, au, elu, väärikust, tervist, mainet jne.

Kurat vajab maapeal tegutsemiseks abilisi ja TÖÖRIISTA! Kuid häda Lutsiferi tööriistale, ta on NEETUD! Madu salvab tema tööriista varem või hiljem, seeon seaduspära, see on Jumala poolt paika pandud Õiguse-Õigluse (loe tegu ja tagajärg) vaimne seadus! Keda Saatan kasutab - tarvitab, seda ta lõpeks ka salvab, heidab kõrvale nagu kasutu kaltsu ja viskab rentsli!

Kartke Jumalat te surelikud!
Message image
269721626461670
23rd of September 2017 09:00 AM
Tema seksib, nemad seksivad, kõik seksivad kogu aeg ja alati. Seks on elu mõte, seksi on vaja, seks paneb rattad käima. Seks, seks, seks ..

Eile jäi silma veebimeedias, oli teema vanurite seksuaalsus. Ok, saan aru teemana. Kuid asi lõhnab jälle KAMPAANIA moodi, kuna täna hommiku TV plärati sellest tükk aega. Vanurite seksuaalsus jms. stuudios oli tubli 60+ inimesed, pressiti ja surgiti takka teemat. Nei et tolerastid ei ole rahul, ka 70 ja 80 peavad ROHKEM SEKSIMA! Lääne seksrevolutsioon on ka näidanud, et kõige võikamad perverid tulevad esile just, kus loomulik suguelu on kadunud, siis tekivad varblalutsijad ja kõrvalesta imejad, kuni siis rõvedate hälveteni!

Mure on aga sellele SEKISPÕLVKONNAL tõsine, kuna kui ebapiibellik mudel laguneb, siis pole muud kohe võtta, Jutt oli, et kuidas intiimsust ja lähedust alles hoida. Seks ei ole ABIELUS peamiseks vundamendiks, see on üks sammastest! Saates rõhutati pidevalt, pöörduge spetsialistide, seksuloogide juurde, kes aitavad teid ka vanaduses, et saaksite "rohkem seksida", suht imal libateema ...
.
Message image
269721626461670
23rd of September 2017 09:00 AM
Internet vohab tuhandete kodulehtede, blogide, aktsioonide ja üleskutsete all: mõjuvad põhjused, miks hüljata ristiusk. Stiilis: 12 põhjust, miks ma lahkusin kogudusest. Või siis: 7 põhjust miks ma lõpetasin Jumalasse uskumise jne.

Ateistid UK-s ja USA-s ostavad suuri maanteereklaame, ülemajaseina bännereid jms. et öelda käsolevale ajastule: Jumalat ei ole.

2Ts 2:3 Ärgu ükski teid petku mingil kombel; sest see päev ei tule mitte enne, kui on tulnud ärataganemine ...

See kõik on aga aastatuhandeid tagasi ettekuutatud asi! Saavad tulema ärataganemise ja ususalgamise ajastu! Me elame neil päevil või selle alguses. Mis, küsid sa, "kas võib veel hullemaks minna"? Kuid üks Udu-Leenu usuliikumine, usub kohe-kohe on suur ärakamine ukse taga, maad ja rahvad pöörduvad jms.

2Tm 3:1 Aga seda tea, et viimseil päevil tuleb raskeid aegu.

Ärgake usurahvas, Euroopa on Jumala, Jumala käsud - reeglid ja pühad seadused PRÜGIKASTI VISKAMAS! Nad on muutumas Jumala vaenlasteks. Nad on andnud Antikristuse vaimule ja võimu eeltööle!
Message image
269721626461670
22nd of September 2017 09:00 AM
Usuvend kirjutab. Täna hommikul sain sõna:

/// Leige usurahvas, suhkruvati kristlus EI OLE VALMIS rasketeks aegadeks ja eksituseks mis on tulemas!

AM teenimistöö pani kokku suure materjali: LAHKU PAABELIST

LAHKU PAABELIST 1.osa (35 artiklit)
JEESUSE JÄREL KÄIMISE HIND! PÕGENE VARISERIDE HAPUTAIGNAST! VAIMUS PIMEDATE ÄRATAGANEMISE LIIKUMINE JA SELLE AUTU LÕPP!

LAHKU PAABELIST 2.osa (26 artiklit)
SUHKRUGALSUURI ÕPETUSED! SUHKURVATI KRISTLUS! MOTIVATSIOONIJUTLUSTAJATE PÕLVKOND!

Need on AM kinnises uudisvoos, suletud grupis Sinna sissepääsemiseks saada meile sõnum või e-mail, milles kirjta kes oled ja miks sinna ligi soovid pääseda.
Message image
269721626461670
21st of September 2017 09:41 AM
Sellise libauudiste eesmärk on EKSITADA ja uinutada tegelike Piiblis kõneldud sündmuste tulekut. Seda kõike selleks, et nad läheks muretult ja hoolimatult vastu katsumuse päevaks.

Jeesus hoiatas Suurest Vaevaajast ning selle kohta räägib veel Piibel:

1Ts 5:3 Kui nad ütlevad: "Nüüd on rahu ja julgeolek!", tabab neid äkiline hukatus nõnda nagu lapsevaev naise, kes on käima peal; ja nad ei pääse mitte pakku.

See kord saab ka juhtuma. Peale Antikristuse ilmumist (valgel hobusel), mil ta tuleb võltsmessiajan aja rahutoojana, tuleb äkitselt hukatus, mis neelab terve planeedi oma haardesse. Sellest kõigest on juttu Ilmutuseraamatus: pitserid, pasunad ja vihakausid!
Message image
269721626461670
20th of September 2017 09:25 AM
Maavärinad, mis sagenevad. Jeesus kuulutas seda Suure Viletsusaja eelsele ajajärgu (see koht räägib just sellest) tunnustest!

Mt 24:7 Sest rahvas tõuseb rahva vastu ja kuningriik kuningriigi vastu, ja nälga ja maavärisemisi on paiguti.
Mk 13:8 Sest rahvas tõuseb rahva vastu ja riik riigi vastu ja maavärisemisi on mõnes paigas ja on näljahädad. Need on valude algus.
Lk 21:11 ja suuri maavärisemisi on siis ja paiguti nälga ning katku; ja hirmsaid asju on näha ning suuri tunnustähti taeval!

Tema väljaütlemisi kinnitavad ka mitme teaduspõhised uuringud (erinevad ülikoolid ja teadusasutused), mis kuvavad meile graafikana viimase 100 aasta eri liiki looduskatastroofide sagenemise ja eriti viimase 30 aasta hüppelise kasvu. See ei ole müüt, viige ennast asjaga kurssi, kaevake sügavalt.

Esmapilt: Earthquakes since 1898
Message image
269721626461670
19th of September 2017 11:36 AM
Prohvetlik kuvand, mis juhtub glopbalistide, anastajate ja kõigiga, kes anduvad Antikristuse vaimule ja Lutsiferi enda salaplaanidele. See saab olema kiire spurt aga viimane ja lõplik!

Ps 104:35 Kadugu patused maa pealt ja õelaid ärgu olgu enam! Kiida, mu hing, Jehoovat! Halleluuja!

Aamen!
Message image
269721626461670
18th of September 2017 09:27 AM
Selliste uudiste eesmärk on meid UINUTADA ja TÕELISTE prohvetlike hoiatuste suhtes teha ignorantseks. ELU24 on SURM24 portaaliks kutsutud. Selliseid avaldatakse pidevalt, eriti hapukurgihooajal. Siis on hea tagantjärgi irvitada ja öelda, vaata oli see ja see ennustus jne.

Mis puudutab Ilmutuseraamatut, siis siin on üks suur erand. Viimane ei ole nali. Vaata all viiteid, sündmusest millest räägib Ilmutuseraamat!
Message image
269721626461670
16th of September 2017 02:47 PM
Lillades sukkpükstes satanistid, vikerkaare tunkedes tolerastid, kaameloni mundris nahamuundurid sotsid jt.on läbi viimas globalistide perversset ja värdjalikku salaplaani - anastada Eestimaa vaimselt! See on sisuliselt vaimne sõda!

SAKPT annab teada: Igaühel tasub heita pilk sellele, kuidas on rahastatud Eesti peamine homoaktivistide organisatsioon ehk Eesti LGBT Ühing. Sellest räägibki täna Objektiivis avaldatud artikkel, mida soovitan Teil tingimata lugeda ja ka oma sõpradega jagada: Nagu näha, on Eesti LGBT Ühing ehk peamine Eestis tegutsev homoorganisatsioon saanud viimase viie aasta jooksul sotsiaalministeeriumi vahendusel Hasartmängumaksu Nõukogu kaudu sisuliselt tegevustoetust 172 526 eurot.

Ärka ja märka. Palveta selle maa eest ja pärast! See asi võib lõppeda sellega, et meid heidetakse rahvaste ja riikide prügikasti ja seda juba Jahve enda poolt!
Message image
269721626461670
15th of September 2017 03:41 PM
See ei ole automaatne. Ajalugu räägib, et on olnud kuningaid ja kuningriike, võime ja valitsusi, kes on sellest ilma jäänud. Ka meie riigi ww2 eelne aeg oli taoline, kus prohvetid manitsesid aga ei kuulatud!

Lk 15:8 Või kui ühel naisel on kümme drahmiraha ja ta kaotab ühe drahmi, eks ta süüta küünla ja pühi koda ja otsi hoolega, kuni ta selle leiab?

Piibel räägib, et ""süütab küünla", ta "pühkis koda" ja "otsis seda". Ehk siis ilma "pühkimise ja suurpuhastuseta ei saa vahel Taevane tarkus esile tulla. Vahel ei aita ka palvetamine, ka seda on rääkinud ajalugu, püüti ju ka palve peale ära hoida WWII -te aga näed, rahvaste pokkeri laua taga suurrinand said selle, mille esile manasid.

Mt 7:27 Ja ränk sadu tuli ja tulid vetevoolud ja tuuled puhusid ja sööstsid vastu seda koda, ja ta langes ja tema langemine oli suur."
Message image
269721626461670
15th of September 2017 12:12 PM
MAAELU SIHIKINDEL JA TEADLIK VÄLASURETAMINE! Euronõuded, suurpidajate soosimine, makro põllumajanduse hävitamine, peretalude lõhkumine - ääremaastumine ...

Varro kirjutab: Kuhu aga ei vaata, ilmneb põhimõtteliselt sama pilt -- kogu ühiskond on pandud toimima nii, et ilma avaliku võimu rahaliste toetusteta on pea võimatu või vähemasti väga raske hakkama saada. Peretoetused, pensionitoetused, invaliidsustoetused, põllumajandustoetused, ettevõtlustoetused, kultuuritoetused, loomakasvatustoetused... Selline ei ole terve ja elujõuline ühiskond, vaid sisuliselt sotsialistlik ühiskond, kus riigi sekkumine ja abi on saanud normiks praktiliselt kõigis ühiskonnaelu sfäärides.

Usuvend kirjutab: Ma olen aastatega märganud kui palju usklikke on EUROLUTI otsas ja selle najal oma ärid - ärimudeli ja asjad üles vedanud. Lisaks sellele, et see ei ole jätkusuutlik ja piibellik mudel ootavad neid majanduslanguses või globaalses kriisis ees enneolematud raskused.

Samuti on usklikud osa suures bürokraatia kaadervärgist. Jaakobi-Kuub materjalides on olnud prohvetlik hoiatus, hangi endale lihtne füüsilise tööga jms. seotud lisaeriala või amet, et sa kriisajal hakkama saaks! Kas võtad hoiatust kuulda?
Message image
269721626461670
15th of September 2017 09:00 AM
"Tõmmu Junni" (loe KImi)jüngrid ja ajupestud igavesti naeratavad kindralid on omamoodi huumorisoonega, võllanaljad ...

„Korea Rahvademokraatliku Vabariigi armee ja rahvas nõuavad üksmeelselt, et jänkid, „sanktsioonide resolutsiooni“ kokku keetmise peasüüdlased, pekstaks surnuks, nagu kasutatakse keppi marutõbise koera peal,“ ütles rahukomitee esindaja ametliku uudisteagentuuri KCNA vahendusel.

„Nüüd on aeg USA imperialistlikud agressorid põrmustada. Muutkem USA mandriosa tuhaks ja pimeduseks,“ lisas komitee esindaja.

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/pohja-korea-rahukomitee-usa-tuleb-surnuks-peksta-nagu-marutobine-koer-ja-jaapan-tuumapommiga-merre-uputada?id=79499480
Message image
269721626461670
14th of September 2017 12:42 PM
2Ts 2:9 kelle tulemine sünnib saatana võimu mõjustusel igasuguses valeväes ja valetunnustähtedega ja valeimetegudega

See kirjakoht ei ole mõeldud kristlaste keskel nö. valeprohvetite jms. suhtes nagu EKSLIKULT seda kirjakohta väänatakse! Kontekst räägin Antikristusest ja tema eel käivast mastaapsest New Age ajastu tõusust ja valeimetegudest! J.Malan raamatus Saabuv pimeduse tund on sellest okultsest New Age liikumisest palju jutt!

Mu rahvas hukkub tarkuse (teadmise) puudusel (Ho 4:6)

Seda kirjakohta kasutab ka New Age liikumine, et näed Jumal tahab, et me teaksime varjatud teadmisi! Kuid see on räige vale.

Jumal hoiatab meid kõikjal Piiblis (oma Sõnas) nõiduse aga ka "salateaduste" eest, milledega käivad kaasas valevägi ja imed!

Ka eestikeelne inforuum ummistub pealkirjadest:

Hiina punktmassaaž: iidsed tarkused
Tšakra punktmassaaž (sekimöngud)
Elupunktid käel ja jalalabal

Idamaine punktmassaaž ehk akupunktuur on ühe suure okultse - usundilooga kookonna kõrval haru. Esmapilt on selle algne tüvi - see on kulla kristlased religioon! Inimese ihu, kui taevakaart! Inimese ihu, kui elu mõjutav ja muutev mehhanism, vajutad õiged asju saad õiged tulemid. See on eksitus!

Parandage meelt ristirahvas!
Message image
269721626461670
14th of September 2017 09:00 AM
Artikkel Soomest! Vihmane suvi ja probleemid saagikoristusega, panevad põllumehi Roundupiga* viljapõldu "kuivatama". See on seemneviljale lubatud, kuid toiduviljale kategooriliselt keelatud!

Räpane saladus on aga see, et Eesti põllumehed - jumalatud nahaalid panevad seda ka sööda nisule ja sööda rukkile" Salaja öösiti pritsitakse, see kõrvetab vilja momentaalselt (kuivab ära) ja sellega seoses ka vili kuivab. Kuivem vili on suurem kasum (kuivati kulud on megasuured). See on nii võigas ja räpane värk, et mõni ajakirjanik peaks selle mädapaise esile kiskuma! Meid sisuliselt mürgitatakse". Söödavilja (otra) sellega lastes, läheb see keemia ju loomadesse ja nende saadustesse!

* Toote peamine toimeaine on glüfosaat, mis oma olemuselt on mürgine ja mis akumuleerub toidus. Väidetakse ka, et Roundup on biolagunev aga tegelikkuses on tema laguproduktid (nt AMPA) samuti väga mürgised. Mõjud võivad avalduda küll alles paarikümne aasta pärast.
Message image
269721626461670
13th of September 2017 09:00 AM
LARISTAJA POJA TAGASITULEK!

Kuidas see juhtus? "Aga kui ta keskenes endasse, " k 15:17

Ta keskenes endasse ja parandas meelt. Meeleprandus ei ole vaid üks väike palveke ja "patuse palve" võlusalmid! See on terve TEEKOND - meeleparnduse teekond, teekonnal ta mõtles paljude asjade üle, enne kui isakoju jõudis. Peale teekonna lõppu oli ta alles valmis ja küps ka isale otsa vaatama!

Elame ajastul, mil usurahva sekka on poetunud sikke! Aeg mil mõnes paigus on karjuvalt palju libausklikke ja pool-sündinud kristlasi (protsesse läbimata). Veel sada aast tagasi oli ärkamisliikumistes oluline koht asjal: "jumalalapse tunnistus" 1Jh 5:10

Jh 1:12 Aga kõigile, kes teda vastu võtsid, andis ta meelevalla saada Jumala lasteks, kes usuvad tema nimesse,

Selleks on vaja väge, et see juhtuks. Igasugused kenad mõistuseusklike lood, et nemad tulid Jumala juurde, nemad ise hakkasid usklikeks on ülepaisutatud! Tihti on selle taga puudulikuarusaamine, mis viib puuduliku puhastuse hädaohuni!

Tänapäeva kehendpükśidest modernse evangeeliumi kuulutajate vettpidamatud libalubadused võivad põhjustada selle, et kord osad ei avasta ennast mitte taevariigis vaid põrgus!
Message image
269721626461670
12th of September 2017 10:17 PM
Kirjad Soomest 11.09.2017

Õhus on olnud ikalduse hõngu juba mitmeid aastaid. Eelmised aastad olid kas liiga kuumad või tuli vähe vihma. See aasta aga on erakordne. Põllumehed Soomes muretsevad vilja pärast, kuna ei pääse põllule. Kartulid, raps, kapsad ja muud ähvardavad jääda üles võtmata. Juba Soome maaseudun tulevaisuus (Maaleht) kirjutab, et viljasaak jääb keskmisest väiksemaks. On palju tuulest mahapekstud vilja. Sellest aasta oleks näljaaasta ehk ikaldus kui poleks modernset põllumajandustehnoloogiat!

Alguse teema juurde tagasi. On tugev ikalduse vaim õhus. Samal ajal tv-s on populaarsed sarjad Game and Thrones ja Nälkäpeli (näljamängud). Täiesti deemonlikud. Selles esimeses on kuulsaim lause 'Winter is coming' 'Talv on tulekul' ja teises on mäng elu ja surma peale, nälja tingimustes. Ja siis vaatame antud. Eks ole, inimesed saavad seda, mida tellivad (kerjavad). Saa sitä, mitää tilaa. See on soome vanasõna.
Message image
269721626461670
12th of September 2017 09:20 PM
Õp 17:1 Parem kuiv paluke rahus kui kojatäis ohvriliha riiuga!

Ka kirikutes ja usurahva seas on ullikesi, kes maksavad lotomaffia ühiskasasse" suuri rahasid. Kui korrutada nädalad, kuudega ja siis aastatega, tuleb kena summa!

LOTO ON NEETUD! Miks, kuna see kasutab teadlikult ära inimeste soove ja lootust (et läheks paremaks). Pealegi on alust kahelda lotomängu läbipaistvuses ja aususes. Lisaks sellele on mitmed jutlustajad öelnud, et selle loosiratta juures ei ole lihtsalt matemaatiline muster (juhuslikkus), vaid seal võib olla ka midagi neetud. Mt 4:9 ... Selle kõik ma annan sinule...

All temaatilist lugemst, kuidas lotovõit on rikkunud inimeste elusid! See raha on neetud, kuna see on RÄPANE RAHA, võetud ullikestelt (lased, lapsemeelsed, nõdrameelsed jt). Loto on maffia üks vorme. legitiimne "pehme riiklik kasiinoäri".
Message image
269721626461670
11th of September 2017 10:11 AM
Ehe näide silmakirjalikkuse tipust! Kui kaotab vara ameeriklane, siis pasundab rahvusvaheline meedia. Näiteks ka täna meedia keskendub jätkuvatele enneolematutele üleujutustele Põhja-Ameerika ja hädaabi jõupingutustele Texases. Samal ajal aga tekib Aasias veel üks tragöödia, mida enamuses ei teatata.

Punasele Risti hinnangul on Indias üleujutused mõjutanud 14 miljonit inimest; Bangladeshis rohkem kui seitse miljonit ja Nepalis 1,5 miljonit. Ühinenud Rahvaste Organisatsioon paneb üleujutuste ja maalihete tõttu kannatanute koguarvu ligi kaks korda rohkem, kui 41 miljonit inimest!!!

Näiteks Indias on veetulvade all ägamas pool Uttar Pradeshi hiigel osariiki, kus elab 220 miljonit inimest.

Need looduskatastroofide sagenemised ei ole väljamõeldis. Mitmete teadusuuringute kasvukõveras on märagta hüppelist kasvu alates maavärinatest, kuni troopiliste orkaanideni ja seda umbes 30 aastase perioodi jooksul. Me oleme sisenenud lõpuaegade teatud hädade katalüsmi, mis aina hoogustub!
Message image
269721626461670
10th of September 2017 10:52 PM
Perverstaania Uudiseid! Kunstiline STIILINÄIDE!

Mida asja, sitaga loopimine? Kui suudad, vaata korra videot, kuhu läheb maksumaksja raha!

Eesti on ikka vaimselt ja moraalselt langenud! Jumala kohtud saavad ehk puhastama seda maad.

Kuid üks usuvend ütles, et pange valmis hullemaks, sihvkasid tatistavate 3 klassi haridusega maailmanabade ja "vene au" päästjate tulekuks! Ajad kisuvad karmiks!

https://youtu.be/6ltzDc-Oud0?t=1m2s
Message image
269721626461670
10th of September 2017 05:22 PM
Ameerikat on raputamas orkaanid. Täna Irma, tulekul veel paar tema lapsukest. OSad peavad seda tavaliseks lõpuae

Tuletame AM lugejatele meelde, et sellised on laastanud mujal maailmas perioodiliselt kohti! Lihtsalt erinevus on selles, et kui 3-ndas maailmas see möllab, siis on meediakaja selline "on kah", Kui aga ameeriklaste vara hävineb vms. siis on kisa lahti. Mehhikos oli viimase 100 aasta suurim maavärin ja selle kohta oli paar nupukest, muig ...

AM on seisukohal, et need ei ole küll mingid spets. sündmused, see on tavaline lõpuaja stsenaarium! Orkaanid ei ole midagi uut. Jeesus ütles, see on naljamäng selle kõrval mis tegelikult on tulemas. Misasi siis? Suur Viletsusaeg ehk Suur Vaevaaeg.

Ameeriklastele ütles, parandage meelt, rasked ajad on tulemas. Orkaniid on nali, mis tulemas on! VÄike junnn haudu 100 kilotonnist aatompommi Yellostonile* saata (ka venelastel on see strateegiana olemas). Või mitmed aastakümnete tagused prohvetlikud märgid ja tunnetsued räägivad, et määratud ajal Venemaa ja Hiina ründavad selja tagant USA-t (siis kui ta tegeleb mingi suure jamaga).

* Yellowstone National Park
Message image
269721626461670
8th of September 2017 02:00 PM
Võrdõiguslikkuse miitingul. Eh et põrgus on lust ja pidu?
Kindel see ...

http://www.usk.ee/316/liiga-hilja/
Message image
269721626461670
8th of September 2017 09:00 AM
Eesseisva epideemia või pandeemia kohta on saadud mitmelt poolt maailmas hoiatavaid sõnumeid.

Me oleme ise Saatana lahti lasknud, viirusele tagaukse lahti teinud! Täitumas on apokalüpsise stsenaarium, üks osa sureb "kiskjate elajate abil".

Ilmutuseraamatus tuntud tuhkur hobune toob planeedile 4 osas umbes 1,7 miljardit (1/4 elanikest) hukkunut! Luubi all olev viirus-taudid toovad seega 0,5 miljardit hukkunut. Kas sa oled valmis sündmusteks ja raputusteks, mis tabavad seda planeeti lähiajal?

Jeesus hoiatas: "Sest neil päevil on niisugune viletsus, millist ei ole olnud loodu algusest, mille Jumal on loonud, kuni siiamaani, ega tulegi." Mk 13:19

ÄRKA ja MÄRKA, see on meie poole teel! Hoiata paganaid, puhu sarve, kutsu laeva!

https://youtu.be/y4A9HZiyUbM
269721626461670
7th of September 2017 09:00 AM
Usuvend Aivar kirjutab (Ameerikast)

Houstonis on hull. Kõik ujub ja vihma alles kallab ning veel mitu päeva. Kõike seda kuuluti inimestele nädala päevad ette juba uudistest jne. Tundub, et suur hulk inimesi ei suutnud uskuda, et selline asi võib juhtuda ja nüüd on need uskmatud ja need kes ei võtnud evakuatsiooni tõsiselt kõik suures hädas. Seal on ka palju illegaale ja neid kes inglise keelt ei räägi. Aga kuhu sa ikka lähed omast kodust aga nüüd pole paljudel enam viimast ka. Ega majasid poleksi saanud seal mõne päevase hoiatusega päästa aga kindlasti oleks inimesed saanud päästa oma vara. Aga nüüd on hilja kõik mööbel, kodutehnika ja asjad on veel all ning hävinud. Eks kindlustused ja Punane Rist aitavad paljusid ikka edasi elada. Ka meilt lähevad paljud sinna appi ja saadetakse veomasinate kaupa süüa, juua ja abi. Ameerika on rikas ja helde ja meil ei ole puudust millestki. Aga abi on sinna läinud ja saadetakse kindlasti kõvasti. Eks üks hulk kolib sealt nüüd lähipäevadel siia põhja poole sest sajad tuhanded kodud ja töökohad on hävinenud ning see võtab aastaid, et elu Houstonis normaliseeruks.

See kõik aga toob mõtted Eestimaale. Ka sinna on saadetud hoiatus suurtest tulevastest hädadest aga ma näen sama rahulikku suhtumist kui oli Houstonis ka veel päev ennem tormi algust. Inimesed käisid rahulikult tööl, puhkusel, käisid poes süüa ostmas, sest pidi mingi torm tulema. Grillisid tagaaias, pidasid juubeleid ning ei valmistanud ette.
Eestis on veel täna rahu ja võimalus aga sõda ei ole enam ainult kellegi unenägu või mõne tundmatu kauge ettekuulutus. Praegu ja täna laaditakse tuhandeid vaguneid sõjavarustust, et tulla ja vallutada. Kuhu ja kui kaugele tullakse pole meile veel selge aga Eesti ei ole sellest kuidagi välistatud.
Võta aega ja seisa Jumala ees ja otsi Tema tahet enda ja oma pere jaoks. Jumal ei saa kaitsta neid kes Tema kaitset ei soovi.
Kui sa kardad ja sul on hirm siis sa ei ole valmis. Valmista ennast ette. Täida ennast usuga ning palveta Vaimus, sest me keegi ei tea, mida sellises olukorra paluda aga Temal on selge iga detail. Ole valmis tegutsema. Kuula mida Jumala Vaim sinu südames ütleb ja järgi seda.

Ära jäta Tema juhatust täitmata, sest homne päev pole alati meie teha. Täna on veel pääste päev!
Message image
269721626461670
6th of September 2017 06:00 PM
Häda sulle maa, kes rullid teerulliga üle teiste. Kes levitad ilgusi ja roppusi laiali üle ilmamaa! Sinu ja sinu väikevenna (Kanada) katsumise päevad on peagi tulekul!
Message image
269721626461670
6th of September 2017 10:16 AM
AEG ÄRGATA - AEG MÄRGATA!

Soodoma pressib peale, Paabel tõstab aina rohkem pead. Eestlaste voonakeste vaikimine, vaadatakse pealt, kuidas meie laste üle tõmmatakse Paabeli punutud õpitud perverssuste võrk ja Soodoma jäluste läppanud tekk!

Õnneks on veel neid, kes puhuvad sarve, kes märkavad ja hoiatavad teisi, kes ei ole nõus selle "päise päeva ajal" meie põhiseadustest tulenevate õiguste mutta trampimisega!

Fookuses: riiklikult rahastatud kultuurilehes nõutakse õpilaste saatmist Rakvere homofestivalile https://www.youtube.com/watch?v=nY0bBFxi-4Y
All huvitavaid viiteid ja lugemismaterjali!
Message image
269721626461670
5th of September 2017 08:42 PM
AM avalikustab ühe killukese Jaakobi-Kuub materkale (kuidas minna vastu rasketele aegadele). Paneme selle ekstra siia, et et osad süübiks ja mõistaks kriisi sügavust, kui see tuleb! Usuõega olen kohtunud ja nad tõesti on mõelnud ka kriisiajale! Jalad maas, loodab Jumala peale aga teeb ettevalmistusi!

Usukaaslase ettevalmistus (kirjad maalt) 05.09.2017 (15.osa)

Olen maainimene nn. aborigeen nagu meie kohta öeldakse. Siin kirjutate varude tegemisest. Meil maakatest aborigeenidel algab varude tegemine kevadel ja lõpeb sügisel, kui maa on küntud ja saanud korraliku sõnniku. Kartul, aedvili, peedid, silo, hein, põhk. Kõik tuleb varuda nii loomadele kui endale. Tänapäeval ei rohita peenraid. Mürk peale ja umbrohi läinud. Talunikud, kes kasvatavad müügiks porgandit kapsast jm mürgitavad umbrohtu ja kahjureid. Kes siis enam kõplab kartulit ja aedvilja.

Meie kasvatame omale ise aedvilja ja kartuli. Oma lehma ja suurfarmi lehmade piimal on erinev maitse. Väikseid tootjaid meil ei olegi enam praktiliselt. Lehm annab ligi 100kg päevas. See piim tuleb loomalt elu hinnaga. Need loomad lüpsavad praktiliselt ennast tühjaks. Kui vanasti sai lehm silo heina ja põhku, siis nüüd saavad mikseriga segatud peenestatud silo. Kus on sees jahu ja mikroelemendid. Kunagi koolitusel öeldi, et lehm on nagu Mendelejevi tabel. Anname aga keemiat, siis piim tuleb. Silo söödetakse peenestatult selle pärast, et lehm ei raiskaks aega ja energiat seedimisele vaid toodaks rohkem piima. Õues need lehmad ei käi. Töötan ise suurfarmis. Viskad lehmale rohelise heinatuusti, lehm ei oska süüa rohelist. Suurfarmi ümbrused on kenasti niidetud ja hooldatud. Enamus lüpsikarjasid on 1000 ringis.

Ei ole enam neid vanaisasid ja vanaemasid, kes peavad maal lehma. Selleks, et maal elada ja pidada loomi on vaja jumala armu ja abi. See ei ole kerge. Loomade kõrvalt tuleb ka tööl käia, et ära elada. Kui peaks tulema kriis ja rasked ajad ja siis tuleb usurahvas ukse taha ja ütleks me oleme vennad ja õed kristuses, andke meile ka? Siis ütleks kallid vennad ja õed kristuses, kus olite siis kui ma rohisin aedvilja ja kõplasin kartulit või sügisel võtsin kartulit. Kui ma olin haige ja pidin talitama loomi läbi vihma ja tuule. Kui ma öösel käisin laudas mullikal vasikat vastu võtmas. Ei taha ma näha ühtegi muidusööjat oma majapidamises. Nende peletamiseks on vastavad vahendid (relv). Nõuka ajal oli üks hea multikas sipelgas ja ritsikas. Soovitan vaadata. Väga prohvetlik.
Message image
269721626461670
5th of September 2017 11:10 AM
Usuvend tunneb muret selle maakese pärast, siin ta kiri:

EDUKAS EESTI! Edukultuse kõverpeegel!

Sõidad peateelt kõrvalmaanteele, kaugened keskusest 20-60km ja sind ootavad ees trööstitud vaated, mahajäetud talud, suvilarajoonid. Mõned üksikud patrioodid, peamiselt pensionärid ja siis euroluti otsas suurtalunikud, muud sa enam ei leia! See maa on mõnes paigus hõredaks jäänud nagu oleks SÕDA ÜLE KÄINUD! Ma tahaks teada, kes neis paigus saab sõja korral "kaitsema seda maad". Kas uhked eurotulbad, külakiiged ja allesjäänud külamemmed võtavad püssid ja lähevad seisma "Eesti edu" eest?

Sõitsin paar päeva tagasi üle 300km peateedest ekstra väljaspool, teraselt vaatasin pea igat talu - korstent, teeotsa, puude või põõsaste tagant katust, abihooneid. Ehk siis elamufondi: millal ehk ehitatud, kas remonditud, kas majapidamine korras, kas sissesõidu tee räägib midagi, kas tehakse aeda ja aiamaad, põllulappi jms.

E-riik, e-eesti, digilugu, edulugu, Lätist parem, Leedust ees ja muud räme PROPAGANDA! Stiilinäide, uudisnupp: Riik keskendub eesistumisel maksusüsteemi ja e-kaubanduse 21. sajandisse toomisele

Maakonna keskustest, linnadest alates 30km väljaspool on asi muutumas TÜHERMAAKS!
Message image
269721626461670
4th of September 2017 08:36 PM
Eesti Vabariik pedofiilide paradiis! Palju õnne ja veel imestatakse, miks kohtupilved me maa üle on kogunemas? Alaealistega seks on ok, peaasi, et oleks üle 14 eluaasta! See paneb vanad higist haisvad valgenahalised ja ülekaalulised saksa penisonäridest pedofiilia koletised Kagu-Aasia asemel sõitma hoopis Eestisse. Taksoga Nõmmele, eramaja keldrisse, kus prinkis pepudega poisid kinni seotud ja uimastatud ja saab neid võtta, kui värsket liha, teha neist invaliidid ja õpitud nilbuste ja pederastia poolehoidjaid. Homod paljunevadki poisside vägistamisega. Jumala kohtud on pederastidele ja pedofiilidele hirmsad, taevas juba kõmiseb!

Arvamus internetis: On ammu selge, kelle heaks ta (selle pedofiili kaitsja) töötab. Üleilmne pedofiilide võrgustik on väga võimas ja juured asuvad kõrgetes instantsides - õiguskaitseorganites, valitsustes, euroopa liidu juhtorganites, kus iganes. Pedofiilide võrgustik on sama homovõrgustikuga.
Message image
269721626461670
4th of September 2017 12:53 PM
03.08.2017 Usuvend jagab:

Tänane tuumakatsetus Põhja-Korea poolt, mis oli ligi kümme korda võimsam eelmisest möödunud aasta septembris, on väga märgiline. Veelgi märgilisem on aga see, kuidas reageerivad teised riigid. Põhja-Korea tegevus on jälk, vastik ja Korea poolsaare stabiilsust hävitav. Samas ei tasu pidada Kim Jong-Uni idioodiks, kes ei tea, mida teeb. Teab väga hästi ja teeb väga ohtlikult kaalutletud samme. Küsimus on vaid selles, kes tagab tema seljataguse? Selleks saab olla vaid riik, kes on huvitatud kogu fookuse koondumisest Korea poolsaarele, mis looks talle endale paremad tingimused geopoliitiliste käikude tegemiseks. Ma väidan, et selleks on Venemaa. Samuti on Venemaa sõnades küll Põhja-Koread hukkamõistev, kuid samas keelitab edasisteks sammudeks Kim Jong-Uni vastu. Kutsub üles jätkuvale dialoogile, väljendudes diplomaatilises terminis. Samuti on Venemaal võimalus vetostada kõik sammud, mida üritab ÜRO Julgeolekunõukogu astuda. Seega nii-öelda ametlikult on Põhja-Korea vastu midagi väga keeruline teha. Kolmas osapool on siin loomulikult Hiina, kes on kõige vaiksemalt, kui hiilivamalt käitunud. Osaleb üheskoos Venemaa mereväega õppustel Läänemerel, kaitseb vaikselt Põhja-Koread, tõenäoliselt hoiab kaubandussidemeid ja sellega välistab totaalset majandusblokaadi Põhja-Koreale.
Peagi algav Zapadi õppus võib mustema stsenaariumi korral sellega seotud olla. Kõige lihtsam viis tekitada endale tegevusvabadus on viia kogu tähelepanu teisele poole maakera. Just seda aga praegu tehakse.

Lähemalt teemast Lõpuaegade suletud grupis!
Message image
269721626461670
1st of September 2017 06:00 PM
Nii nagu sügise eel tärklavad metsades seened, nõnda enne valimisi kummitavad teede ääres aga eriti linnades suured hiiglase mõõtu näod.

"Vaata mind, no vaata mind, kui suur ma olen, kui palju naftajääke ja mürgist trükivärvi suutsin mina osta. Olen ju suur ja vägev, usud ikka mind, eks!"

Vaesed koolilapsed ja rahulikud elanikud, kes nende imalate ja võltsnaeratuse piltide all peavad oma igapäevaelu elama!

Taevaisa anna tarkust ja aita ülees leida kaotatud mõistust!
Message image
269721626461670
1st of September 2017 09:00 AM
Lõpuaja viirused! Langenud planeet on ennast tupikusse ajanud ning jumalavastasus ja Saatanale andumine läheb meile kõigile maksma väga ränka hinda.

Eesseisva epideemia või pandeemia kohta on saadud mitmelt poolt maailmas hoiatavaid sõnumeid. On see siis epideemia, pandeemia või siis üleüldse kasutusele võetav bioloogiline relv? Jeesus ütles, et see saab olema tunnus Lk 21:11

Ilmutuseraamatus räägitakse meile tuhkrust hobusest (Ilm.6,8) neljandiku inimeste hukkumisest Suurel Viletsusajal (tuntud ka Suurel Vaevaajal). Tänased viiruste uurijad ennustavad, et midagi suurt on meie poole teel. Viimane avastus on, et linnugripp ja seagripp lähenevad üksteisele, kas sellest võib tulla Ilmutuseraamatu 500 miljonit hukkunut surmatõbi!

https://youtu.be/0ndbmdtjjaQ
269721626461670
31st of August 2017 06:00 PM
Usuvend jagab: Ma kord üle 10 aasta tagasi püüdsin kalameestele mainida, et kas olete kursis ahelast: apteek > inimorganism > tualett > reoveejaam > jõgi > taimed > lepiskalad > röövkalad jne.

See ei ole ammu saladus, et suur osa sünteetilisest ainetest ja mürgistest ravimitest lahkub suures osas inimese kehast uriini kaudu. See rändab reoveejaama ning sealt edasi loodusesse! Üheks on hormoonid (naistepiilidest). USA teadlased avastasid juba 20 aasta tagasi, et see põhjustas ühe linna lähedal haiguspuhangu. Mis enam, üks teadlane, kes ala uuris väitis, et see hormoonidega saastatud vesi ning mida leidub poebroileri ja sigade lihast paneb meestel tissid kasvama 🙂

Nii kenasti on suudetud siis Looja aiaga ümber käija! Me põldudele on ilmunud ikka jõhkrad mürgimasina,d nägin minagi sel suvel ühte, oma 30-40m laiad, suur sudupilv selle taga.

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ekspress/allikates-ja-kaevudes-leidub-taimemurke?id=79257574
Message image
269721626461670
30th of August 2017 06:00 PM
SUUR EESISTUJA!

Me otsustame, me teeme, me määrame, me nõuame, me ütleme, me palume, me käsime, me mõjutame!

Asooooo .......
Message image
269721626461670
29th of August 2017 06:01 PM
EU on jumalavastane kants! Häda maale, kes ennast selle kiiluvette haakis! Antikristuse tulekuks ideaalne platvorm!

Nende varjatud agenda on ammu paljastatud, Issanda vagade ja prohvetite poolt. Ka iga terve mõistusega analüüsiv ja vaagiv õilis hing näeb seda pettust läbi!

Paabel on neetud!
Message image
269721626461670
29th of August 2017 06:00 PM
Nii nagu sügise eel tärklavad metsades seened, nõnda enne valimisi kummitavad teede ääres aga eriti linnades suured hiiglase mõõtu näod.

"Vaata mind, no vaata mind, kui suur ma olen, kui palju naftajääke ja mürgist trükivärvi suutsin mina osta. Olen ju suur ja vägev, usud ikka mind, eks!"

Vaesed koolilapsed ja rahulikud elanikud, kes nende imalate ja võltsnaeratuse piltide all peavad oma igapäevaelu elama!

Taevaisa anna tarkust ja aita ülees leida kaotatud mõistust!
Message image
269721626461670
29th of August 2017 09:00 AM
Kaks Baabüloni
Ilmutusraamatu 17. ja 18. peatükis mainib Johannes kahte Baabüloni, mis tõusevad vahetult enne Kristuse tulekut tähtsale kohale. Üks neist on müstiline Baabülon, mis viitab saatanlikule ideoloogiale ehk ebajumalateenimisele; teine on kaubanduslik keskus, mille juurde kuulub maailmalik lõbu ja kõlvatu elustiil. Need mõlemad peatükid Ilmutusraamatus eeldavad, et Baabülon ehitatakse jälle üles kui iidse Babüloonia ilming lõpuajas ja kui Babüloonia maailmareligiooni sobiv keskus.

Üks Baabülon on saladuslik „Suur Baabülon, ilmamaa hoorade ja jälkuste ema” (Ilm 17:5). Kuna Baabüloni linn on paganlike usundite sünnipaik, on seda lõpuaja ebapiibellikku religioonide ühendust tabavalt kirjeldatud kui saladuslikku Baabüloni. See on vastuolus Piibli kristlusega. Juba praegu on moodustumas oikumeeniline ühendus, mida Ilm 17:5 nimetatakse „hoorade emaks”. See, mis veel mõned aastakümned tagasi tundus võimatuna, s.o. oikumeenilised sidemed erinevate religioonide vahel, on korraga muutunud tavaliseks asjaks.

Eri uskusid ühendavate liikumiste, nagu Maailma Religiooni- ja Rahukonverents, tegevus suurendab võimalust, et Maailma Kirikute Nõukogu (esindab ärataganenud protestantismi) sõlmib lepingu roomakatoliku kirikuga ja idamaa religioonidega, moodustades maailma religioonide liidu. Maailma Religioonide Parlament, mis 1993.a. Chicagos loodi, võib kujuneda superstruktuuriks, kust kerkib esile universaalne religioosne juht.

Traditsiooniline usuvabadus Lääne ühiskonnas, kus ainult kristlus oli ametlikult tunnustatud, on praegu andmas teed religioonide võrdsuse ajastule. See tähendab, et kõiki usundeid käsitletakse võrdset tähtsust ja positsiooni omavatena ning eitatakse kristluse unikaalsust (Jh.14:6). Universaalsust taotlev lööklause, et kõikides usundites kummardatakse tegelikult sama jumalat, sillutab teed veelgi tihedamateks sidemeteks eri religioonide vahel. Niisuguse liikumise lõppeesmärgiks on religioonide ühendus.

Raamatust: Saabuv pimeduse tund.
Message image
269721626461670
28th of August 2017 09:22 AM
Üksikuid vastupanu staape veel alles jäänud nagu metsavenna punkrid 🙂

EU valge-sinised sildid on vaimses maailmas nagu kunagised vilakustulbad, terve maa on neid täis pikitud!

Need sildid rüvetavad seda maad, see on Baabeli hingedega kauplejate (ka väikeriigid) kupjade poolt märgistatud hinge mahamüümise sildid!
Message image
269721626461670
26th of August 2017 10:42 PM
Sarajast: Babülooni tõus ja langus

Babüloonia reformide tulemusena lisatakse Jumala kontseptsioonile feministlik külg. New Age-liikumise autorid mainivad Emakest Maad, kelle vaimulik kohalolek olevat tajutav iga lapse sündimisel. Lisaks oma füüsilisele ihule saavat laps ka astraalihu, mis teeb ta kosmilise ühiskonna liikmeks taevaliku jumaluse e. Emakese Maa hoolitseva kontrolli all. Teda nimetatakse ka Meie Leediks. See feministlik printsiip jumalikkuses on esinenud mitmete rahvaste juures erinevate nimetuste all: Isis, Veenus, Istar ja neitsi Maarja. Isis on Egiptuse looduse kuninganna; Veenus on armastuse jumalanna rooma mütoloogias; Istar on endine vägev Babüloonia taevakuninganna, kelle pühamut taastatakse selle iidsel kujul ja jumalikustatud Maarja on kristlik versioon inimkonna ühisest emast.

Suure vaevaaja sünkretistlikku religiooni sümboliseerib naine, kes ratsutab metsalise seljas (Ilm 17:3). See viitab abielule religiooni ja poliitika vahel. Antikristuse pruut on langenud maailmakirik. Tema nimi on saladuslik Baabülon, hoorade ema.

Raamatust: Saabuv pimeduse tund.
Message image
269721626461670
26th of August 2017 10:01 PM
Sarajast: Babülooni tõus ja langus

Babüloonia reformide tulemusena lisatakse Jumala kontseptsioonile feministlik külg. New Age-liikumise autorid mainivad Emakest Maad, kelle vaimulik kohalolek olevat tajutav iga lapse sündimisel. Lisaks oma füüsilisele ihule saavat laps ka astraalihu, mis teeb ta kosmilise ühiskonna liikmeks taevaliku jumaluse e. Emakese Maa hoolitseva kontrolli all. Teda nimetatakse ka Meie Leediks. See feministlik printsiip jumalikkuses on esinenud mitmete rahvaste juures erinevate nimetuste all: Isis, Veenus, Istar ja neitsi Maarja. Isis on Egiptuse looduse kuninganna; Veenus on armastuse jumalanna rooma mütoloogias; Istar on endine vägev Babüloonia taevakuninganna, kelle pühamut taastatakse selle iidsel kujul ja jumalikustatud Maarja on kristlik versioon inimkonna ühisest emast.

Suure vaevaaja sünkretistlikku religiooni sümboliseerib naine, kes ratsutab metsalise seljas (Ilm 17:3). See viitab abielule religiooni ja poliitika vahel. Antikristuse pruut on langenud maailmakirik. Tema nimi on saladuslik Baabülon, hoorade ema.

Raamatust: Saabuv pimeduse tund.
Message image
269721626461670
24th of August 2017 05:56 PM
Paganad saavad samuti hoiatusi ja märke! Osad neist mõtleva selle peale ja osad isegi arvavad, et see võib tõeks saada, kuid üks osa võtab ülimalt külma kõhuga.

Üks noor neiu kirjutas oma unest: Nägin unes, et olin maal ja raadiost tuli järjest ärevusttekitavamaid uudiseid Venemaa raskerelvastuse liikumise suhtes, mida omakorda saatsid üle maja lendavate lennukite hääled (teate küll, selline jubedus nagu Tallinnas kogu aeg on, aga mida Lõuna-Eestis üldiselt just väga sageli ei kohta). Ema oli suht paanikas (nagu tavaliselt) ja vanaemal oli pohhui (nagu tavaliselt) ja õde tõmbas oma toa ukse vihaselt pauguga kinni, sest raadio tekitatud heli vist häiris teda (nagu tavaliselt). /.../ hakkasin just teemasse kirjutama, et küsida, kas kõik võtavad spämmimisest viimast, kuni veel saavad, sest varsti vallutab Venemaa meid ära, aga postitamiseni ei jõudnudki, sest üks tank oli vahepeal juba õue peale sõitnud. Mõtlesin veel, et päris halb, et pesemas käia ei jõudnud ja siis tuli mingi BOOM KABOOM ja ärkasin üles. Tore unenägu oli ...

Eks osa on müra või mälupildi müra ja alateadvuse nö. hirmud. Need, mis kattuvad ehedatele ja hoiatavatele asjadega (prohvetlike materjalidega) - väita, et need on lambist jamad oleks hullus kuubis. Eriti nendega milledel on kindlad kattuvad alad ning hoiatav mustri sarnasus - väita, et need on lambist jamad oleks hullus kuubis.

Kuid selle neiu unenäo sisu on väga ehe. Saransed asjad olid ka enne ww2 -te õhus. Isegi kristlased, kes peaks olema kursis asjadega irvitasid neid, kes hoiatasid tulevaste aegade suhtes.

http://www.ajamargid.com/unenaod-sojast-eestimaal .
Message image
269721626461670
24th of August 2017 09:48 AM
Ap.2,18 Ja neil päevil ma valan oma Vaimu oma sulaste ja ümmardajate peale ja nemad ennustavad;

Piibel räägib meile Issaskari poegadest, kes mõistsid aegu, See on lõpuaegade õpetuse oluline osa. AM soovitab kuulata n. vend Allani lõpuaegade seminari, et üleüldse mõista lõpuaegade õpetust! Samuti kõik Ajamärgid kriisikoosolekute osasid.

Prohvetluse prügikasti visanud pastorid ja mõned liikumised on kohutavalt väärkäsitelnud kirjakohta:

1.Te.5,1 Aga aegadest ja tundidest ei ole teile, vennad, tarvis kirjutada,

Jutt käib siin kontekstis Jeesuse teisest tulemisest, kus Ta tuleb Kuningana planeedile, toob 1000 aastase rahuriigi! Jutt isegi ei käi koguduse ülesvõtust, kuigi ka see number käib Jumala ajagraafiku alla, mis muide võib olla libisev (see on pikem teema). Kusjuures jutt EI KÄI AEGADE MÕISTMISEST! Jeesus sõitles tolle aja "pühasid" milles, et nad ei mõista ajastu märke! Nad olid vaimulikult pimedas nagu täna osad kristlased!

Mt.16,3 Ja hommikul te ütlete: täna tuleb rajuilm, sest taevas punab ja on pilves. Taeva nägu te oskate küll mõista, kuid aegade tunnustähti te ei suuda mõista.

Mt.13,14 Ja nende kohta läheb täide prohvet Jesaja ennustus, mis ütleb: kuuldes te kuulete ega mõista, ja nähes te näete ega taipa

Ei ole tavaline et lõpuaegade piibliõpetajad või siis tõsised vennad, kes aastakümneid seda vagu ajanud vehiks või loobiks seda nö. kuupäevana või aastaarvuna jms. (jätame välja kraavis õpetused ja liikumised). Küll aga räägitakse AJASTUST - AJAJÄRGUST!

Lk.21,25 Ja päikeses, kuus ja tähtedes on ennustusmärke

Jeesus ütles saab olema ENDEMÄRKE! Need on vaid ühed, neid on palju teisi! Peamised lõpuaegade kellaosuti asjad on: Iisrael, Noa päevad ja Loti päevad (Soodom). Neid märke on veel, osa olen teile ka siin vahendanud.

Häbi on kuulda seda kirjakohta korrutamas ning seda tehes lüüakse uks pauguga kinni! Häda pastoritele ja vendadele, kes miskit Piiblist kustutavad ja seda inimste eest varjavad! Kes prohvetlust summutavad ning inimesi pimestavad. Ka see on muide üks ajamärk! Mt.16,3 on kõlamas täna Eestimaa soade pastorite ja tuimade jumalariigi tööliste üle, häbenege ja parandage meelt!
Message image
269721626461670
23rd of August 2017 01:17 PM
Mitmed materjalid langevad kuidagi kokku. Samas võib P-K konflikti raames (maailma esikaaned on sellele) lihtsalt laieneda Ukraina konflikt. Kuid võimalik, et aeg hakkab otsa saama, ehk antakse veel armu. Just ettevalmistusajast on enamusel nappus.

Kui asi käest ära kisub, siis tikkudest ja soolast välja ei vea. Kas oled valmis, et kogu süsteem on maas mitu aastat? Kas oled valmis, et saab olema nii suur toidukriis, et kasutusele võetakse fraas nälg? Kas oled valmis, et see maa saab polügooniks ja hävitatakse mitmed linnad? Hirmul on suured silmad, ütlevad osad ja teised itsitavad pihku. Kuid kolmandad jälgivad õudusega, millega tegelevad me riigijuhid, nato sõjardid jms.

Me koguduse usuõde nägi aastaid tagasi unenäo, seal kõlab fraasid: "Seisin seal põllu peal, rohelise tugevate viljapeade keskel", „nüüd hakkasid nad tulema (liikuma)“.

Seda kolossaalset massi on kokku hakatud ajama juba varakevadest saati! Zapad -eid on ka enne olnud, kuid paljud väidavad, et miskit on õhus. Eks näeme, häda neile, kes ei ole ette valmistunud raksteks aegadeks.

Isegi, kui midagi selle raames ei juhtu, siis vaenupooled lähenevad ning hullumeelsed väikeriigid (nagu eesti) on otsustanud baarikaklusel olla muruvaip! On aja küsimus, mil püssirohuga mängides käib kärakas! Kuid see ei juhtu mitte poliitika, militaarse jms. asjade tõttu vaid kuna Jumal laseb sellele esile tulla, karistusvits uhketele ja patus prassivatele baltimaadele jne.
Message image
269721626461670
23rd of August 2017 11:38 AM
Usuõde Maarja unenäod ja prohvetlikud läbielamised. KUna see on esilekerkinud Tema jüngrite osaduses ja vaid nende keskel, kes otsivad Jumalat ja ei pilka prohvetluse vaimu, siis need ei ole mõeldud avalikuks levitamiseks. See on hoiatus vagadele ning kes ise otsivad Jumala neis asjus.

Katkend ühest osast: "Huvitav oli see, et paar päeva hiljem kui me Tallinnasse läksime, siis ma nägin paremat kätt näljast hunti, kes ulgus, nagu ära luistunud, luud olid väljas, ulus. Nälg – sain sellise sõna."

Kinnises Facebook grupis on sellest juttu http://ow.ly/DHdQ30eC8TR ja siin http://ow.ly/SEgn30eC8Yk .
Message image
269721626461670
22nd of August 2017 09:47 PM
Hallo Eestimaa? Kuhu tõttad, miks oled unustanud oma Jumala? Looja, kes on teid valmistanud, andnud teile oma keele ja meele, asupaikade rajad ja kauni maa. Jumala unustamise patt on Piiblis üks suurimaid, sellele järgneb tavaliselt allakäik või vahel isegi karistus.

See pilt kõnetab ja meenusid sõnad Piiblist:

et ta on vaadanud oma pühast kõrgusest, Jehoova on taevast vaadelnud ilmamaad, Laulud 102;20
Message image
269721626461670
22nd of August 2017 09:00 AM
Tju,tju - Me-me; Tju,tju - Me-me Me ise, meie taastasime!

Usuvend Tõnis jagab: Pange tähele, millise arrogantsusega esileedi selgitab, et me ise tegime end vabaks! Kuskil mingis lõigus Paul-Erik Rummo kordas seda mõtet veelgi selgesõnalisemalt, a' la 'me ei saanud vabaks ei ise ega Jumala armust, vaid me ise tegime end vabaks' (minu parafraseering). Ma seda kuulsin, siis mõtlesin, et see on nüüd küll uhkuse ja au enesele võtmise patt kõige kõrgemal tasemel ja need asjad käivad ikka enne langust.
269721626461670
21st of August 2017 06:00 PM
Sellised asjad siis leiavad aset, aukülalised presidendi vastuvõtul.

Kas see on pagas ja meie "selgroog" millega läheme vastu keerulistele aegadele.

Kas tõesti see lambarahvas arvab, et need torud ja raudkotkad hoiavad "leitud kaalul kerge olevat" sündmustekeerist ja ahelreaktsiooni ära?

Ei päästa meid 62 tonnine patrioot
http://pluss.postimees.ee/4214441/suurim-eesti-patrioot-on-62-tonnine-tank-challenger-2
Ei päästa meid sajamiljonilised raudkotkad
http://www.postimees.ee/4095109/galerii-eesti-ohuruumi-hakkavad-esmakordselt-valvama-havitajad-f-18 .
Message image
269721626461670
21st of August 2017 09:00 AM
PÖÖRANE PÕLVKOND!

Ps 53:2 Meeletu ütleb oma südames: „Jumalat ei ole!” Nad talitavad riivatult ja jõledasti, ei ole kedagi, kes head teeb.

Elame ajastul, mil ateism on võtnud inimkonna ajaloo suurimaid mõõtmeid. Usk Jumalasse on justkui aegunud (vanaegne) jaburdus ja tobedus. "Jumala ei ole" kannavad nende loosungid. Kuid nad unustavad, et nad on pununud püünised iseenda jalgadele! Nad ei küsi, kust me oleme tulnud ja kuhu oleme minemas! Nad on kaduvuse lapsed, pöörane põlvkond . kes on keeranud selja Jumalale ja põlanud oma Tegija!

Ps 9:16 Paganad on vajunud auku, mille nad on teinud; võrku, mille nad salajasse on seadnud, on takerdunud nende jalg.
Message image
269721626461670
20th of August 2017 02:58 PM
Usuvend kirjutab 20.08.2017 /// Kõnelesin täna koguduses Eestimaast. Mis sellest maakesest saab armsad ususõbrad. Ei oskagi kohe midagi paluda selle maa eest: Loe sellest lisa: https://goo.gl/jfPBe6
Ma ei usu, et enam lipukese, rukklille laulu ja pääsu logoga saab eemale peletada musti pilvi, mis kogunenud on ja aina juurde tulevad. Olukord Euroopas, inimtulv (mis pidi alles algus olema), nurkaaetud idanaaber jms. Eile üks usuõde kirjutas mingi raha raiskamise teemal: "Midagi peab hakkama muutuma siin riigis. Lihtsalt selliselt edasi minna ei saa."

Seda on tõdemas nii paganad, kui ka paljud pühad. Erinevad huvigrupid ja valdkondade inimesed. Mulle on teile täna 20.augustil uudiseid: MUUTUS SAAB TULEMA; kuid see ei meeldi meile mitte kellegile! Suured muutused ... ///

Antud jutlus, oli pikk ja raske, läbipõimitud meie vabaduse soovist ja tänaseks prassiva kaasmaalasteni ning Jumala üle parda visanud väikeriigi suunast. Mis tormab karide poole, kas me näeme üldse 100-ndat juubelit. Ukrainas võib vabalt podiseda veel paar aastat, kuid asjad võivad ka palju kiiremini ja äkitselt muutuda! Nii kiirelt, et enami siis midagi teha enam ei jõua!

Tartu ja ka Viljandi jookseb mitmelt poolt ka läbi, eks need olid ka eestluse häll - omariikluse häll ja tundub, te see riigike murtakse neis paigus. Lisame täna ühe koguduse usuõe unenäoja lisame videopöördumise Jaakobi-Kuub keskkonda.
Message image
269721626461670
20th of August 2017 09:00 AM
Mk 13:13 Ja teid vihatakse kõigilt poolt minu nime pärast. Aga kes otsani jääb püsima, see pääseb.

Ap 4:18 Ja nad kutsusid nad sisse ja keelasid neid midagi rääkimast ja õpetamast Jeesuse nimel.

Ap 5:40 Ja kui apostlid olid sisse kutsutud, peksid nad neid ja keelasid neid rääkimast Jeesuse nimel ja lasksid nad minna.

Mida sa siis teed? Kõige kurvem on loo juures see, et Laodikea koguduse ajastul enam nii ehk naa avalikult (parkides, tänavatel, kiriku ustel, jm.) ei kuulutata. Kuid seda on sajandeid äratusmeelsed jutlustajad hõiganud, et kristlase usuelu SUMBUB alates päevast, mil ta EI KUULUTA enam evangeeliumi, see on vaikse hääbumise algus!
Message image
269721626461670
19th of August 2017 04:00 PM
Elame ajastul, mil langenud planeet on sisenenud lõppvaatusesse (vaata filmilõik allpool). Suur osa süsteemist on umbe jooksnud, 1/3 inimkonnast veab kuidagi välja, teised on nö. "vabalangemise" teed lastud minna. Vaid väike klikk alla 10% elab kõikide teiste kulul, ka meie kuulume siin oma ühiskonnas vähemuse kliki hulka. Saatanlikud G8 ja G7 ja G6 jt. tööstusriigid ja ekspluateerijad (loe turgudega manipuleerijad) on pea tühjaks pumbanud ülejäänud planeedi. Asjad on vabalangemises, peagi on oodata Piibli lõpus ennustatud Jumala vihatünnide maapealekallamist, kuna Tal on villand sellest kurjusest.

Sina Jumala laps, vaata klipi lõpus selle prostituudile silma - kas tead millest räägib Mk 16:15 ja Mt 28:19 mida sa ootad? Või oled samas olukorras Mt. 19:21
Message image
269721626461670
19th of August 2017 10:26 AM
See paljukirutud propagandakanal RT (Russia Today) avaldas intervjuu K.Ojulandist, kes julgeb Brüsseli prääniku määgimise asemel rääkida tõde! Paraku obn hakanud jääma mulje, et meie AK ja ERR on veel hullem propaganda solgitoru, kui see RT on ...

Sobib kokku hiljutise Soomes asetleidnud avaliku kõride läbilõikamise juhtumiga! Selle kohta allpool viited!

https://www.youtube.com/watch?v=JVThZhsM478
269721626461670
18th of August 2017 06:00 PM
Noppeid netiavarustest: /// Kas me peaks kohkuma või imestama sedalaadse uudist kuuldes. Ei - see on ju ales lõikuse algus! Piibel ütleb, mida inimene külvab seda ta ka lõikab, see käib ka kollektiivi või muu koosluse kohta!

Soome ühelt kodaniku blogist, kes nägi seda pealt! Pildil olevat meest pussitati õlga ja selga. Tema kõrval oleval naisel on KÕRI LÄBI LÕIGATUD! Allpool video link, teisest naisest - kel lõigati ka kõri läbi.

Veri niriseb mööda Turu linna tänavakive. Sõda on toodud sisuliselt koju kätte.

Soome meedia, meie meedia VAIKIB nagu sukk - kõik rahvusele - nahavärvile - usule viitamine on SEADUSEGA RASKESTI KARISTATAV (kui vaenu õhutamine). Asi kisub juba hullemaks, kui oli nõuka ajal ... Skandinaavia tolerastia-stalinism!
Message image
269721626461670
18th of August 2017 09:00 AM
Jn 4:11 kes ei oska vahet teha oma parema ja vasaku käe vahel, ja palju lojuseid!"

Niives elasid inimesed, kes ei mõistnud vaimseid seadusi. Kuid täna oleme jõudmas veeuputuse eelse maailma ajastusse. Kus ei ole segamini parem või vasem, vaid taevas ja põrgu ning hea ja kuri! Antikristusele sillutab teed seesamune vaim, kes keerab nii palju kui võimalik asju peapeale!
Message image
269721626461670
17th of August 2017 09:00 AM
Kristuse Ihus on viimase kümnendite jooksul plahvatuslikult kasvanud kõikvõimalikud "egoõhupalli" täispuhumise õpetused. Süstemaatiliselt ja vaikselt on hakatud kaugenema Piibli algsõnumist, mis kutsub kõiki surelikke jumalakartusele ning vaatama ja ümberhindama oma maist elu!

Jah Kristuses Jeesuses pakub Jumal igale uuestisüninud Jumala lapsele tagasi Inimese Aukrooni. See sisaldab - sa oled Kristuses paketti. Kes sa oled, mida sa omad ja mida sa suudad teha Kristuses! Kuid selle kõige juures on üks aga. Väidetavalt Jeruusalemma koguduse juht, Jakoobus nägi juba noil päevil õhku-täis vendi ja meelevallas ringi buldooserdajaid või siis "vaimust juhtitud" Jumala enda kamandajaid pidi neid manitsema.

Sama manitsus kõlab ka täna teatud ringkondadele ja liikumistele ning õpetuse koolkondadele! Jah on olemas ka see teine kraav, enesehaletsuse ning religioosne võltsvagaduse kraav. Stiilis: ma olen vaid ussike, vaid armusaanud patune jne. Kuid me ei pea ka sinna langema! Püsigem keskteel ...

Millal sa kuulsid oma koguduse pastori ja usukaaslaste suust sõnad: "Kui Ieand lubab, siis teeme seda ja toda ..."???

Jakoobuse kiri 4 peatükk

Hoiatusi enesekindlatele

13 Kuulge nüüd, kes ütlete: „Täna või homme läheme sellesse või teise linna ja veedame seal ühe aasta ning kaupleme ja saame kasu!” 14 Teie, kes ei tea, missugune on homme teie elu! Te olete ju aur, mida on hetke näha, ja siis see haihtub. 15 Selle asemel et öelda: „Kui Issand tahab ja me veel elame, siis teeme seda või teist”, 16 te kiitlete oma kõrkuses. Iga selline kiitlemine on kurjast.
Message image
269721626461670
16th of August 2017 06:00 PM
Kui oma silmaga ei näe, ei usu ... elu Põhja-Koreas. Isikukultus - liidrikultus - totaalne ajupestud inimesed. Ka näljas ja toidu läbi manipuleeritavad inimesed!

Vaata galeriid: http://imgur.com/gallery/GKbea
Message image
269721626461670
16th of August 2017 09:00 AM
ÜKS MÄRKSÕNA ON - AHNUS! JA seda ka sinu - minu kui tarbija mõistes. Kas sa oled nõus maksma munakarbi eest õiglast hinda, mahepidamisel on see umbes 2.50 - 3.00 eur karp! Needsamad "loomakaitsjad" pööritavad selle peale silmi!

Misajast siis piim vms. parem on. Lehmad, kes ELAVAD ELU AEG vaid laudas kunstvalguse käes (päikest ei saa) ning söövad hommikust õhtuni SILO-SILO-SILO! Just sellised on euro-värdlaudad! Ka taimetoiduga on lood nutused ja närused, küsime - kas midagi saab veel kasvatada ilma mürgita ja sünteetiliste väetiste ja leotisteta? Ka "mahepidajad" vassivad, tõelised mahepõllud on tänapäeval ohakakasvandused ja maltsaistandused jms.

Kas Jumlik tervis ja tervises käimine on seotud ka toiduga? Osade arvates on see ainuke viis selleks. Tuleb pöörduda tagasi maaelu juurde, hakata ise toitu kasvatama ning kopereeruda ning luua kogukondi, kus tekib oma "siseturg" ning kaubavahetus!

Vaata all kõnealust videot!
Message image
269721626461670
15th of August 2017 11:46 AM
Sots-Liberastia on äärmusliikumine, mis iseloomustab anarhiat!

2Pt 3:3 Seda teadke kõigepealt, et viimseil päevil tuleb pilkesõnadega pilkajaid, kes elavad iseeneste himude järgi

Pikem loetelu, siin räägitakse nn. modernsetest kristlastest mitte paganatest ja uskmatutest! Ehk libakristlusest ja taganenud kirikust!

Kurjus ähvardab maad võtta (Pauluse teine kiri Timoteosele 3.peatükk)

1 Aga seda tea, et viimseil päevil tuleb raskeid aegu.
2 Sest inimesed on siis enesearmastajad, rahaahned, hooplejad, ülbed, teotajad, sõnakuulmatud vanemaile, tänamatud, õelad,
3 südametud, leppimatud, laimajad, pillajad, toored, hea põlgajad,
4 petturid, kergemeelsed, sõgedad, rohkem lõbuarmastajad kui jumalaarmastajad,
5 kellel on jumalakartuse nägu, aga kes salgavad tema väge. Ja nendest hoidu eemale.

See kõik on SÜNDIMAS!
Message image
269721626461670
15th of August 2017 09:31 AM
On olnud hõikeid ja arvamusi, et lähenev sõjaline kriis Lõuna-Hiina meres või seal regioonis seoses Põhja-Koreaga on hoopis tükki kristlaste palvevastus. Nimelt on aastatest 1970-2000 olnud seal massiline kristlaste tagakius, kas suure juhi poja esiletulekul see on veidi vaibunud, ei teata. Piiril on maha lastud ja hukkunud tänaseks kümneid tuhandeid inimesi, osad neist kristlased, kes on soovinud riigist põgeneda. Mitmed pääsenud räägivad ja jutustavad lugusid, mis toimus nende kodumaal Põhja-Koreas. Vangilaagrites on kolmandik kristlased, kokku usutakse, et Põhja-Koreas on ligi veerand miljonit inimest üle riigi asuvates vangilaagrites.

Loe ka seda lugu http://objektiiv.ee/jeesuse-jargimise-hind-pohja-koreas-surm-teerulli/
Message image
269721626461670
13th of August 2017 08:54 PM
Mäng käib tegelikult üle meie riigikese ja riigionude (loe europugejate) peade. See käib juba ammu ka lääne isandate ja maade juhtoinaste peade. On hakanud tunduma, et Jahve ise on osade protsesside taga. Lubanud Putjal kõike seda kokku kraapida ning selle suuna valida. Meid võib oodata kokkupõrge ja see saab olema gigantide heitlus - loe USUSÕDA! Sodomiitja ja Perversne Paabel põkkub ühe kantsiga, mida kasutab Jahve ise, et tuua hukatuse algust võimsale Paabelile ja Soodomale.
269721626461670
8th of August 2017 10:41 PM
Prohvetlusest Eestis - Andres Kirjamägi

Brošüür annab ülevaate Eestis tegutsenud prohvetitest, nende elulugudest ja hoiatavatest sõnumitest. Lähemalt vaadeldakse Järve Jaani, prohvet Maltsveti, Saarte prohvetite, Juhan Liivi, Tischlerite tütre, Johannes Matvei-Kaarepi, Karl Reitsi ja Jaan Kaljo kuulutustööd.

Sisukord:

I osa - Prohvetlusest üldse:

1.Jumala prohvetid
2.Prohvetlus algkristlaste juures ja hilisemas ajas

II osa Prohvetlus Eestis:

1.Prohvetluse algus peale ususpuhastust
2.Vennastekogudus ja "taevaskäijad"
3.Järva Jaan ja prohvet Maltsvet
4.Saarte prohvetid
5.Juhan Liiv
6.Tischlerite tütar
7.Johannes Matvei Kaarep - Eesti suurim kirjaprohvet
8.Karl Reits - Eesti suurim sõnaprohvet
9.Lapsed Jumala sõnumitoojaina
10.Jaan Kaljo Saaremaalt

Väljaandja: Rakvere Nelipüha Kogudus Lk: 107 lk, pehme köide Väljaandmisaasta: 1997
Message image