Iisraeli uudised

iisrael-uudised-iisraelist

Kristlased toetavad Iisraeli ja õnnistavad lepingurahvast. Paljudes kirikutes ja kogudustes on näha Eesti lipu kõrval lehvimas Iisraeli lippu. Nähes alati seda lippu, tulevad mulle meelde Jumala tõotused, mis töötavad tänaseni. Õnnistus on tulnud juutidelt manitseb meid Pühakiri! Seista Jumala rahva taga ja toetades Iisraeli – KEDA JUMAL EI OLE HÜLJANUD!

Loe lisa ka meie  lehel – Uudiseid Iisraelist

IISRAELI KESKUS EESTIS

iisraeli-keskus-eesti-tallinn

JUUDI PÜHAD I JUUDI KALENDER

Jeruusalemma sõnumid – Iisraeli keskuse ajakiri (vanemad numbrid)


TV7 – Iisraeli saated

iisraelsaade-tv-7

OLIIVIPUU SAATESARI
Oliivipuu on 6-osaline saatesari, mis viib vaataja Iisraeli ringreisile. Tutvume vabatahtlike organisatsioonidega, mis annavad oma panuse selleks, et õnnistada juudi rahvast nende kodumaal.

iisraeli-saated-tv-7

IISRAEL RÄÄGIB
TV7 vaimulik teemasaade maailma keskpunktist, Iisraelist. “Iisrael räägib” käsitleb huvitavaid nähtusi, liigutavaid ja ka valusaid sündmusi ning inimeste igapäevaelu riigis, kus olukord on pidevalt täis pingeid.

Üksikud saated:

TV7 Piiblikool > Iisrael – Jumala valik
Tapani Talikainen õpetab Iisraeli kutsumusest ja ametist ning Messiast Vanas Testamendis.

TV7 Piiblikool > Iisrael ja kogudus – Jumala kaks plaani
Reijo Telaranta õpetab vana ja uue liidu kogudusest, lisaks Iisraelist ja asendusteoloogiast.

TV7 Piiblikool > Ajastu lõpp – Iisrael ja kogudus lõpuaegadel
Henrik Wikström õpetab ahastuse ajast ning koguduse ülevõtmisest.


pereraadio-iisrael-iisraeli-saated

Raadiosaade – Iisrael ja meie

See on Iisraeli tutvustav saatesari, mille eesmärk on hoida Eesti kristlaskonda kursis Jumala poolt valitud rahva käekäiguga. Saadetes käsitletakse Iisraeli ajalugu, tänapäevaseid probleeme, elu ja olu. Toimetaja: Ülo Niinemägi.


uudiseid-iisraelist-uudiskiri

Elektrooniline uudiskiri – Iisraeliraport

Iisraeliraportit annab välja Elu Sõna koguduse Jeruusalemma õppekeskus Iisraelis ning see ilmub igal reedel. Iisraeliraport sai alguse aastal 2004 ülenädala ilmuva inglis- ja rootsikeelse elektroonilise uudiskirjana. 2005. aasta algusest ilmub uudiskiri iga nädal. Seda on hakatud tõlkima ka eesti, soome, norra ja vene keelde.

TELLI KA ENDALE uudiseid Iisraelist, see on suur õnnistus Eesti kristlastele – emakeeles väänamata ja võltsimata uudiseid Pühalt Maalt!

LIITU UUDISKIRJAGA SIIT

Stiilinäide, iganädalasest uudismeilist! Igas uudismeilis on 4-5 teemat, ole asjadega kursis!

7. jaanuar 2016

FACEBOOKIS AVALDUB VARJATUD JUUDIVASTASUS
Iisraeli organisatsioon Shurat Hadin (Iisraeli Õiguskeskus) viis läbi huvitava katse, mis seab Facebooki erapooletuse tõsiselt küsimärgi alla. Lõppenud aasta 28. detsembril, veidi üle nädala tagasi, avas Shurat Hadin Facebookis kaks lehekülge ning laadis neile praktiliselt ühesugust materjali. Ainuke erinevus oli see, et ühe nimeks oli “Peatage palestiinlased” ja teise nimi “Peatage iisraellased”. Paari päeva jooksul postitati neile peaaegu kattuva sõnastusega ülesässitavat materjali, kuid üks oli suunatud palestiina araablastele ja teine iisraellastele. Postitatud ülesässitavate tekstide hulgas olid näiteks hüüdlaused: “Peatame nad igal võimalikul moel”; “Surm kõigile juutidele”, “Surm kõigile araablastele”.  (Allikas: Livets Ord uudiskiri – Iisraeli raport)
ISRAEL – PROBLEEM VÕI LAHENDUS?

Olete oodatud osalema meie kolmekuulisel kursusel Jeruusalemmas, mis annab teile vahendid arusaamiseks. Israel Total – Mitmekülgne kogemus Iisraelist annab vastuseid! Registreeruge juba täna! Rohkem teavet