Ilmaelu ootavad ees rasked ajad.

unenaod-nagemused-rasked-ajad

Ilmaelu ootavad ees rasked ajad. Usuõde Piret kirjutab. Toome teieni uusi kogutud materjale, mida jumalrahvas ka meie maal on kuulnud ja näinud. Olgu mainitud, et me oleme võtnud nõuks alati neid mõnda aega “kinni hoida” ning püüame välja selgitada tausta ning kes on/olid need inimesed. Vaatamata sellele, võta ja katsu läbi, pea kinni, mis haakub su vaimuga ja sellega, mida sulle ilmutauid on (olgu need kinnituseks).

Muster on ühene, usuvend Ain ja usuõde Piret on ühed paljudest, kes on aastaid tagasi kogenud ja saanud märke, tunnetust ja hoiatusi, et muutused ja Jumala kohtumõistmise ajad on meie poole teel. AM toimetus teab neid armsaid usukaaslasi.

====================================================

Piretile tulnud sõna Eestimaa kohta.  (jaanuar, 2016)

Selle ajastu lõpp.
Palju inimesi saab hukkuma.
Maavärin.
Rahuaeg on läbi.
Hala ja nutt sellel maal.

====================================================

Sõnum Piretile (märts, 2011)

Ilmutus kahest suurest tuulepöörisest. See tuli ida suunalt, tuulte pöörised tulid teineteise kõrval suure kiirusega, nad olid väga võimsad. Jõudsin mõelda, et need minu majale pihta ei läheks. Siis nägin ilusat suurt, tugevat, jõulist puud oma õues, see oli seeder. Ja see murti mingil üleloomulikul jõul äkki puruks nagu makaron.
Jumal läkitab oma karistuse maa peale. See saab olema veel hullem ja valusam kui praegu. Murdunud puu on nagu rahvas, kes arvab end olevat tugevad, ilusad ja lokkavad, aga Issand tuleb ja murrab selle inimeste uhkuse ühe raksuga. Ja kõik see ilu kaob kiiresti, see on Issanda vihakarikas rahvastele.

Jr 25:30 Aga sina kuuluta neile prohvetlikult kõik need sõnad ja ütle neile: Issand müristab kõrgusest ja toob oma pühast eluasemest kuuldavale oma hääle. Ta müristab võimsasti oma karjamaa kohal, kõigi maa elanike vastu kostab otsekui viinamarjatallajate hüüd.  31 Mürin jõuab maailma ääreni, sest Issandal on rahvastega riid, ta käib kohut kõigiga: ta annab õelad mõõga kätte, ütleb Issand.  32 Nõnda ütleb vägede Issand: Vaata, õnnetus käib rahvast rahvani ja suur torm tõuseb maa viimastest äärtest.  33 Ja sel päeval on Issanda mahalööduid maa äärest ääreni. Neid ei leinata ja neid ei koristata ega maeta, nad jäävad maa peale sõnnikuks. 

Õp 1:27 kui teie kohkumine tormina tuleb ja teie õnnetus tuulekeerisena saabub, kui häda ja ahastus teile kallale kipuvad.

Ps 92:12 Mu silm vaatab alla mu vihameeste peale, mu kõrvad kuulevad rõõmuga kurjade käekäigust, kes mu vastu tõusevad.

====================================================

Unenägu tulevastest aegadest Eestis! (jaanuar, 2010)
Olime abikaasaga ühes Eestimaa linnas. Oli tunda vaimset rõhumist ja kontrolli. Oli õhtune aeg. Tundus, et linnas on võimu võtnud teise riigi sõdurid. Liikudes üht tänavat mööda, kuulsin vene keelt rääkivat. Need olid sõdurid, kes pidasid komandanditunnil vahti. Keelatud oli liikuda, rääkida. Isegi Jumalasõna ei tohtinud rääkida. Kõike tehti varjatult. Vanad memmed käisid pambud käes vaikselt, hiilivalt ringi. Südames ja vaimus tundsin kergendust sellest, et Jeesus on meiega ja kaitseb meid. Sellega unenägu lõppes. Piret

====================================================

Unenägu tulevastest aegadest Eestis. (jaanuar, 2010)
Olime abikaasaga ühes Eestimaa linnas. Oli tunda vaimset rõhumist ja kontrolli. Oli õhtune aeg. Tundus, et linnas on võimu võtnud teise riigi sõdurid. Liikudes üht tänavat mööda kuulsin vene keelt rääkivat. Need olid sõdurid kes pidasid komandanditunnil vahti. Keelatud oli liikuda, rääkida. Isegi Jumala sõna ei tohtinud rääkida. Kõike tehti varjatult, hiilides. Vanad memmed käisid pambud käes, vaikselt, hiilivalt ringi. (Tundsin vaimus, et pampudes oli Jumala Sõna.) Südames ja vaimus tundsin kergendust sellest, et Jeesus on meiega ja kaitseb meid. Sellega unenägu lõppes.

====================================================

Ilmutus Jumalalt! (jaanuar, 2010)

Ma magasin ja nägin, et olin õues. Tõstsin pilgu taevasse ja suure-vaevaaja-sundmusednägin seal seismas leinarüüs naist. Vaimus tundsin, et see naine oli ingel. Naise seljas oli must rüü ja mustapitsiline pearätt. Tema käes oli kauss. Ta pistis käe kaussi, võttis sealt midagi ja külvas selle maapeale välja. Mind hämmastas ingli suurus, sest seda pikkust oli 25-30 meetrit. Ta kõndis taevalaotuses edasi-tagasi ja muudkui külvas. Küsisin naise käest; „mida sa teed“? Ja ta vastas; „otsin rumalaid!“ Ma ei mõistnud seda!

Korraga nägin ma tänaval kõndimas meest ja naist (abielupaar). Ingel kastis käe kaussi ja torkas siis sõrme selle naisterahva kõrva kes oli koos mehega tänaval ja seepeale nad kadusid (haihtusid) mehega koos. Ingel tuli alla ja ütles mulle; „sinusse see ei puutu“! Ja libises hõljudes minust mööda, edasi. Eemal oli rahvas ja ma hüüdsin; „vaadake, vaadake, vaadake“! Inimesed nagu ei kuulanud mind, tegelesid oma asjadega. Hüüdsin veel! Siis mõned inimesed vaatasid taeva poole. Taevasse oli ilmunud veel teine naine. Tema seljas oli punane rüü, tema juuksed olid punased ja ka tema käes oli kauss. Kohtusid musta rüüga ja punase rüüga naine (ingel). Mõlemad võtsid kausist midagi ja külvasid seda maa peale. Vaimusilmas nägin neid kõndimas taevalaotuses. Õhk oleks nagu ära jäätunud, nagu jääklaasist meri. Selle peale olid jäänud selged jäljed inglitest kes külvasid maa peale midagi. Ja nende jälgi oli klaasmerel kõik oohad täis, just nende risti ja põiki käimistest.

Kõige selle ilmutuse taustaks helises taevane muusika. See oli õrn ja meeldejääv. Olin sellest ilmutusest hämmingus, sest see oli väga võimas. Kui ärkasin selle ilmutuse peale oli kell kuus hommikul.

usuõde Piret

====================================================

Ajamärgid.com

Ajamärgid kristlik teenimistöö
Jälgides piibellikke aja-märke ja sündmuseid

Osa uusi teemasid, sõnumeid ja asju lisame meie Facebooki uudistesse.

 

Lisa oma kommentaar. Kõik kommentaarid vaadatakse enne üle ja sobivusel lisatakse blogilehele. Lisatakse vaid asjalikud kommentaarid. Sinu E-maili lisamine on kohustuslik (spämmifilter) ning seda ei näidata teistele ega kasutata reklaamiks. Kommeteerimisel jäta meelde, et oodatud vaid väärikad sissekanded ja positiivne tagasiside. Kui soovid kritiseerida või maha teha, saad seda kusagil mujal teha - no hard feelings! NB! Ära rasika aega - ateistlik ja uskmatuse propaganda purtsatus, oma sügavad kahtlased kahtlused, Piiblit kahtluse alla seadev liberaalteoloogia, iroonia ja pilge jms. pole mõtet üldse lisada, kasuta selleks teisi väljuneid.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *