JAAKOBI KUUB

jaakobi kuub
tstav-tekst-jk2b

Jaakobi Kuub arutelud ja teemade kogumik on nähtav liitunud kasutajatel. Esmalt registreeri enda konto foorumis ning seejärel saada meile infot (kes sa oled, mis koguduses käid ja miks tahad nendele asjadele ligipääsu).

===========================================

Pildil mitteolev varjatud rubriik on KINNINE OSA. Antud keskkonda tuleb üles Ellujäämise Õppepäeva videoloengud ning ka erinevad ellujäämise materjalid (artiklid ja viited).  Jaakobi Kuub kinnised e-õppe materjalidele on juurdepääs 1) Ellujäämise Õppepäeval osalenutele (õppepäevale tulla ei saanud) ning  2) Internetis e-õppe tellinutele (tasuline liitumine). Ehk siis meie õppepäevade videoloengutele (e-õppe materjalidele) ligipääs on tasuline.

Pead teada andma oma soovist saada osa tasulisest e-õppest! Ning seejärel anname sulle  juurdepääsu liikmetele mõeldud foorumi osale ning  uudislistiga liitumise viite.

1) Avalda soovi 2) Tasu osavõtutasu 3) Võta aega materjale lugeda ja vaadata jms.

=========================================

Kasutajanimi ei pea olema ees- ja/või pärisnimi! Vali või lae üles ka avatar. Registreerunutele avanevad üldised – avatud teemad. Admin peab kinnitama registreerunud (andma neile soovitud-valitud kasutajagrupi).

1. AVATUD FOORUM – kõigile avatud lugemiseks.

2. AJAMÄRGID – kõigile registreerunutele avatud lugemiseks.

3. JAAKOBI KUUB (toiduvarud, kodu-majapidamine, aed.-annid-loomad, lahkumine kodust, tsiviilkaitse teemad) – vaid Jaakobi Kuub huvigrupist osalejatele (kes on avaldanud huvi AM kaudu või võtnud ise ühendust jms. Avatud ka neile, keda keda kutsutakse, siis vajalik soovitaja.)

4. KLUBILIIKMETELE (õppepäeva videod, lugemismaterjalid – tõlgitud artiklid jms.) vaid Jaakobi Kuub klubiliikmetele. Neile kes osalesid õppepäeval (mitte metsas) ja/või kes liituvad e-kursusega.

=========================================

MIKS ÜKS OSA MATERJALIDEST ON TASULINE?  Võta seda ka teenimistöö annetusena. Hetkel veame seda enda vaba aja ja ressursside peal, v.a mõned regulaarsed püsiannetajad (ka piskus). Ei pea õigeks, et mõni usuvend või väike kogudus teeks sinu eest ära selle, mis peaks olema ühine panus. Õppepäevadel füüsilistel kohalkäinutele läks osavõtutasu ja sõit 3x rohkem maksma ja me ütlesime välja, et me ei pea õigeks, et tugitoolis osavõtjad saavad sellest osa sisuliselt tasuta või odavamalt.

=========================================

LÕPUAEGADE TEEMALINE GRUPP FACEBOOKIS

Meil on Facebookis lisaks AM seinale ka suletud keskkond, kus teemadeks lõpuajad. Sellega liitumiseks pead saatma e-maili, kus selgita kes oled ja miks liituda soovid. Seal osalemine eeldab ka Fb konto olemasolu.