Karu Soome ja Skandinaavia prohvetlikes endemärkides …

soome-skandinaavia-vene-karu-sonumid-materjalid

Jumal armus oleme viimased 10 aastat hoidnud silma peal ka Skandinaavia ja Soome suunal, kus Jumala lapsed on saanud endemärke, unenägusid jm. prohvetlikke hoiatusi eesseisvate aegade suhtes. Toome teieni ka seeria erinevaid märksõnu, esimesi on nimelt motiiv KARU, mis jookseb väga paljudest materjalidest läbi. See karu on ühene, määratud ajal tõuseb Vene karu ja murrab ja sööstab kallale Baltimaadele ja Skandinaaviale (ka Euroopale).

Oh ei, ei tee see UN ega EL jt. mitte midagi. Olemasoleva jõududega hakatakse talle vastu, kuid suuri vägesid siia ei tooda, kuna õhku tekib koheselt tuumasõja oht. On materjale, mis räägivad ka seda, et Venemaa annabki osadele Euoopa riikidele vastu nina tuumalöökidega, mis on resoluutsed ja ütlevad – hoidke eemale.

Eessõna Soome usuvennalt:

Karu sümboolika elab
Venemaad on juba 1600 aastatest kujutatud karuna, iseäranis läänes kui ka Venemaal. Sümbol suurest ja hirmutavast karust elab siiamaani. Karu on tuntud sümbol ka Venemaa prohveteeringutes. Näiteks usuõde Eilaunenäos (14.06.2014) suur karu tõmbas ta vee alla. Pildist sai usuõde aru, et nii tuleb juhtuma Soome rahvaga, kuna Jumal kasutab vahemehena Soome naabrit ehk vene karu.
Teisalt, osad karu käigud on ilmutustes rahulikud ja loomulikud. Turust pärit usuõe unes 2011 karu raputas pead lumest puhtaks ja läks majade vahele liikuma. Unes öeldi, et karud on selles kandis tavalised nii nagu venelased on Soomes tavalised. Mais 2014 nägi üks usuvend und sellest, kuidas Soome idapiiril tatsas ringi suur karu. Algul allapoole ja siis ülespoole piiri, justkui uurides, kust üle tulla.

*****************************************************************

Usuõe uni detsembris 2013
Ma ei ole kunagi varem näinud vaimseid unenägusid ja seega ma ei ole kindel, et see kummaline uni oli Jumala käest. Unes nägin, et viibisin vanemate juures maakodus ja äkki tuli õuele möirgav karu. Unenäos tekkis tunne, et pean kindlaks tegema, kas mu vanemad on kindlas kohas, kuid siis sain aru, et nad juba pääsesid. Olin majas ja uks oli lukus. Karu üritas kõvasti möirates sisse murda. Helistasin päästeameti numbril, kust mulle öeldi, et viska karule viigimarju süüa, siis ta jätab rahule. Tegingi nii ja helistasin uuesti hädaabisse, kust anti mõista, et abi ei saabu. Hirmusin tohutult, kuna sain aru, et vihane karu tuleb majja.
Seda und ma pole kunagi üles kirjutanud ja mu meeski ütles, et ka tema ei mäleta enam. Unest ärgates kõigepealt mõtlesin, et see on üks segane unenägu, kuni nägin järgmisel päeval Õhtulehes uudist: Vene karu möirgab Soome piiril. Selle järel hakkasin mõtlema, et uni võib olla Jumalast. Siis tuli meelde, et unes heitsin karule viigimarju. Samuti tuli meelde, et viigipuu õitsemine on Piiblis kevade märk, seepärast võib kõik juhtuda kevadel.

*****************************************************************

Usuõde Hanna ilmutus 2013: Minule öeldi sõnad: ” Vene karu ärkab üles”.

*****************************************************************

Usuvenna uni 27.1.2013
Olin suures palee sarnases ehitises, mille uksel seisis väike tüdruk, kes oli sisse astumas. Olin peatunud ukse lähedale, nagu oleks mänginud. Äkki hiilis tagant must karu ja ründas tüdrukut, kelle pea sai muljutud. Tüdruk ei märganud karu. Ehkki osad inimesed teda püüdsid hoiatada, kuid ta ei kuulnud.
Mõtisklen selle une peale ja tunnetan järgmist: Karu on Venemaa, kes ründab meie naiivse usalduse ja lapsemeelsusega maad (Soomet). Muljutud pea tähendab Lapimaad ja rünnakut, mis toimub nii äkki, et vastupanu ei jõuta moodustada. Palee tähendab Jumala pakutud kaitset rahvale. Päästetud usklikud, kes on palees, üritavad rahvast hoiatada, kuid rahvas ei kuule hoiatust. Võibolla selleks ajaks on ülesvõtmine juba toimunud, kui kõik sünnib ehk siis vene karu rünnak toimub enne Jeesuse teist tulemist. Jeesuse tulemine ja omade võtmine on ligi! (kommentaar tõlgilt: Huvitav uni, kuna Soomet võrreldakse noore tütarlapsena. Soome k. Suomen neito see on maa kuju järgi)

*****************************************************************

Unenägu 7.10.2007
Õhtul enne magamaminekut õhutas Jumal lugema Hesekieli 33, andes mõista, et see on olukord, milles Soome parasjagu on. Seejärel nägin öösel unenäo: Soomet ründas karu. Mitte selline täiskasvanud pruunkaru, kes võib haavata saades taganeda, vaid selline noor helepruun, peaaegu kutsikas karu, kes on oli eriti ohtlik, nutikas ja kinnipüüdmatu. See tuli tohutu energiliselt ja kiiresti läbi muinas Soome kindluse, kuskil sügaval metsas. Hämaruse tõttu nägin vaid müüri ja kivipõrandat, mida pidi karu jooksis. Müüri peal olid muinasaegsed vahimehed, riietunud mingi eriti vanade muinasaegsete, minule tundmatute, natuke vanema rõivastega nagu paavsti vahimeeste stiilis. Need riided olid siiski ühevärvilised: tumesinised riided. Karu tuli linnusesse nii kiiresti ja äkki, et keegi ei jõudnud õigesti reageerida. Karul oli silmis järeleandmatu põlev viha ja läige. See karu jõudis peaaegu eesmärgini: Soome viimsesse kolkasse ja hõimupealiku majja ehk ilmselt linnuse keskele.

*****************************************************************

Ilmutus ja sõnum, mis anti usuvennale 7.1.2008
Nägin ilmutuse ja kuulsin sõnatavat: See, mis idataevas paistab, pole Päike.
Nägin suure karu tõusmas viha ja kiivaga tagajalgadele, vaatamas ümberringi ning karu ees oli pooleldi söödud metskits. Karu võttis suu vahele suure tüki küljest ning suust paistsid kolm küljeluud. (Ilmselt Läti, Leedu ja Eesti – kommentaar 14.8.2012)

“Andsin neile maadele hetkeks vabaduse kuulutada iseseisvuses evangeeliumi. Andsin neile vabaduse valida, kuid nad vahetasid vabaduse patu vastu ning teevad seda vabalt. Minu pakutud vabadus oleks olnud õnnistuseks kui seda oleks osatud kasutada. Vabaduse aeg muutub piinaks, vereks ja ahistuseks. Ometigi kui see aeg tuleb, saab selle läbi rohkem päästetud kui vabaduse ajal. Minu laste arv mitmekordistub.”

Selle järel nägin üht suurt ja vägevat kindralit, peas punane kiiver, Soome rauast väravate taga. Kindral nõudis kõva häälega, et Soome president avaks väravad. Soomele ei anta võimalusi, kuna nõutakse – sunnitakse oma tahet. Nägin värava avatavat ja nutvat Soomet ning kindrali juhatavat, pikkadesse palitutesse riietunud armeed, sisse marssimas. Soomel oli suure lein.

Nägin ka, kuidas Euroopa finants- ja võimukeskuste hooned olid viidud hävingu äärele. Kõrgtehnoloogia ja ühiskonna alustalad varisesid kokku. Organisatsioonid olid segi läinud. Põhjuseks olid üleilmsed katastroofid, mis olid viinud finantsühendused, kindlustuse ja pangad pankrotti. Mille järel tuli pankrottide laine ja kuritegevuse plahvatuslik tõus.

*****************************************************************

Nägemus 17.4.2011
Tagasiteel Põhjamaa kandis, natuke enne Pühasalme, minule näidati taevast ripnevat Soome lippu. Selle järel Soome lipu ette asetati Venemaa lipp ja karu seisis selle peal. Vene karu on ärganud.

*************************************************************

Turu kandist naise uni 2011
Nägin mõned nädalad tagasi und. Olin bussipeatuses, kuid läksin ühe väikse, lumme mattunud auto suunas. Auto ühest küljest tuli äkki välja karu, kes võis olla veetnud autos talveund. Karu oli mahtunud autosse vaid pooleldi ja segasena raputas jääd ja lund pealt maha. Lumi kukkus kohe maha, kuid lagipea ja nägu olid veel jääs. Siis karu toibus ja läks majade vahele. Minule öeldi, et karul oli viis kutsikat ja et karud on selles rajoonis tavalised. Hommikul mõtlesin, et see karu võib olla Venemaa, kes tõesti on ärkamas talveunest. Venelased on selles kandis tavalised, nagu neid leidub kogu Soomest. Nad ostavad vabalt kinnisvara ja käivad “majade vahel” vabalt ringi. Seda ma küll ei tea, kes need viis kutsikat võivad olla, ehk Venemaa viis liitlast.

AM kommentaar-tunnetus: Need on naaberriigid, taas okupeeritud riigid.

*************************************************************

Usuvenna ilmutus 24.01.2009
Sain  sellise ilmutuse/pildi, kus suvelõpule omasest udust tõuseb karu tagajalgadele. Seejärel sain sõnad: “Juudid aetakse Venemaalt välja”. Siis ei taha neid aidata ei Soome, ei Rootsi, et nad koju Iisraeli pääseksid. Siis aitavad neid Soome usklikud, kes toidavad ja riietavad neid, kuni nad koguvad raha lennukipiletite jaoks.

*************************************************************

Usuvenna uni mõned aastad tagasi (u.2010-2012)
Nägin une 5 – 7 aastat tagasi. Leidsin end telgis ja vaatasin enda ette asetatud Ameerika kaarti. Nägin käe tulevat Missisipi jõeni. Selle järel haaras käsi Ameerikast kinni. Selle järel muutus käsi karu käpaks. Käpp taganes läände, rebides Ameerika pooleks. Ameerikast jäi ainult pool alles. Unenäos küsisin, et mis on juhtunud. Enda taga kuulsin selge hääle ütlevat: ” Venemaa on Ameerikat ründamas.”

*****************************************************************

Ühe lapse uni 19.5.2015
Minu laps nägi mõni aeg tagasi und karust. Lihavõtete järel tõusis sügavalt veest pinnale punane karu. Lapsed jooksid minema selle eest. Oli ohtlik ja kummaline, et karu tõusis pinnale. Kõik olid teadnud, et see karu oli seal vees, kuid nüüd oli see pinnale tõusnud. Uni nähti enne Venemaa allveelaeva skandaali/jama.

*****************************************************************

Usuvenna unenägu veebruari algul 2014.
Unes tuli karu minu suunas. Natukese aja järel karu peatus ja uni lõppes. Kui märtsis algas Ukraina kriis, sain aru, et karu on läinud liikvele.

*****************************************************************

Aeg oleks ka lapsekingadest välja kasvada! Kipub nii olema, et “välismaa leib on magusam” see on piimavahuse suuga koduusklike kogemus. Me oleme täna silmitsi veel selgemate juhistega ja hoiatustega, kui oli seda Reits või Kaarep jt. Kas on silmi näha ja kuulda, osadel ei ole …

Püsige ärkvel!

Osa uusi teemasid, sõnumeid ja osa asju lisame meie Facebooki uudistesse.

Püsige ärkvel!

Ajamärgid.com

Ajamärgid kristlik teenimistöö
Jälgides piibellikke aja-märke ja sündmuseid

 

 

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Lisa oma kommentaar. Kõik kommentaarid vaadatakse enne üle ja sobivusel lisatakse blogilehele. Lisatakse vaid asjalikud kommentaarid. Sinu E-maili lisamine on kohustuslik (spämmifilter) ning seda ei näidata teistele ega kasutata reklaamiks. Kommeteerimisel jäta meelde, et oodatud vaid väärikad sissekanded ja positiivne tagasiside. Kui soovid kritiseerida või maha teha, saad seda kusagil mujal teha - no hard feelings! NB! Ära rasika aega - ateistlik ja uskmatuse propaganda purtsatus, oma sügavad kahtlased kahtlused, Piiblit kahtluse alla seadev liberaalteoloogia, iroonia ja pilge jms. pole mõtet üldse lisada, kasuta selleks teisi väljuneid.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *