KRIISIAEGA ÜLEELAV MAJAPIDAMINE

ban-5-vers-fb

 

KOOLITUSPÄEV KRIISIAEGA ÜLEELAV MAJAPIDAMINE.  Meie tulevik – tulevikus saab olema märksõna: TOIT väga olulisel kohal. On mitmed prohvetlikud märgid ja ka tunnetus, et seisame tulevikus silmitsi toiduainete nappusega või lausa pikemaajalise puudusega (vaid varud ei rahulda).

Toimumise koht Harjumaal! Täpsem juhised juba peale registreerimist! Hilisem täiendus, soovitame kohaletulijatel ööbida, meie käsutusel on turismitalu maja. Võta üritust ka ühe lõõgastuse ja puhkeajana (peale päeva õpet). 

Seekordne Ellujäämise Õppepäev keskendub peamiselt – vaid TOIDU-le. Ja seda mitte kokaõpiku või hea teada infole, vaid me lähtume väga spetsiifilisest vaatenurgast kogu teemale! Mida Jumal räägib ja on rääkinud tulevaste päevade kohta ning miks see teema üleüldse õhus on? Toit ei teki niisama, ka varud saavad kiirelt otsa. Räägime mida Jumal rääkinud ja näidanud on. Teeme juttu, miks suur osa sedalaadi infost on kohati kasutuskõlbmatud (mis point asjal on).

Jumala Vaim on hoiatanud, et osade pühadega juhtub taoliselt. Mitte keegi ei oota kriisiajal sind maale, keegi ei salli KÜLA KURNAJAT (ise ettevalmistusajal, midagi ei teinud, lihtsalt maigutas).

“Aga rumalad ütlesid mõistlikele: andke meile oma õlist, sest meie lambid kustuvad! Kuid mõistlikud kostsid ja ütlesid: EI ILMASKI, sellest ei jätku meile ja teile; vaid minge pigemini kaupmeeste juurde ja ostke endile!” Mt.25,8-9

Otsime üritusele mõnda venda, kes kitarri või muud mängiks, (ka õhtuses osas), tasuta osalemine, söök ja jook ning vahva saunaõhtu paketis 🙂

Õppepäeva kava:

==================================

Õppepäeva algus
1.loeng – Milleks ellujäämiseteema ja TOIT
2.loeng – Kuidas alustada nullist aialapiga
3.loeng – Kuidas alustada nullist koduloomadega
LÕUNA
4.loeng – Õpituba: Küpsetame ise kodus leiba
5.loeng – Toiduainete säilitamine
6.loeng – Korilus ja toitumine metsas
PÄEVA LÕPETAMINE ja küsimused-vastused

PÄEVA  LÕPP orienteeruvalt 17.00-17.30  NB! Loengutes võib tulla muudatusi – järjekorra suhtes. Peale seda on ootesöök, puhkepaus, õhtune arutelu, sunaõhtu

ban-1-vers-fb

==================================================

Vahepausidel suupistelaud. Lõunasöögiks lihtne supp + leib! Lisaks: oode, õhtune snäkilaud.  Viimase suhtes on palve, võtke midagi naturaalset kaasa. Võib võtta ka enda tehtud hoidiseid (kurki, salatit, leiba jms. )või mõnda küpsetist (kooki). Meie poolt jook, tipikastmed ja veidi juurvilja. Mida kaasa võtta kontakteeruge ja küsige või pakkuge ise midagi.

Üritusest osavõtmine on TASULINE: 20eur inimene (noortel ja perepiletiga soodus).

Üritus on kinnine ehk vaid eelregistreerimisegaOsavõtutasu tuleb maksta ETTEMAKSUNA! Peale makse laekumist olete registreerinud ja võite osaleda üritusel.

==================================================

ban-2-vers-fb

ÜRITUSEST OSAVÕTJA saab ka juurdepääsu meie kinnisele leheosale (klubiosa) JAAKOBI KUUB! Seal on järeldavaadatavad Õppepäev1 ja Õppepäev2 ja kogutud materjalid, tõlgitud artiklid ja kasulike viidete kogumik. Sellest õppepäevast tekib ka lisa e-materjale, mida plaanime sinna lisada.

==================================================

REGISTREERIMISEKS KLIKI SIIA!

==================================================

KÜSIMUSED & VASTUSED

  • Kuidas ma saan registreerida? Ma saatsin emaili, kas ma olen nüüd registreeritud? Vastus: Peale registreerimisvormi täitmist saadame sulle täpsema info ja kuhu tasuda osavõtutasu! Peale osavõtutasu maksmist olete registreerunud (ettemaks). Osavõtutasu ei saa kohapeal maksta!
  • Miks on üritus tasuline, see on ju kristlik üritus? Vastus: asi on väga lihtne, ürituse korraldajad seda õppepäeva enda taskust kinni ei maksa. Üritus on seotud reaalsete kuludega.
  • Kas sellele päeval räägime ka lõpuaegadest, piibliõpetusest ning kas palume Eestimaa eest? Vastus: räägime neist veidikene, enamus rõhk läheb puht praktilise poole peale. Räägime loomulikult kristlikus ja lõpuaegade võtmes asjadest! See ei ole äratus- ega palvekoosolek! 
  • Sooviks kaasa võtta oma 7 aastast poega? Vastus: kahjuks meil lastehoidu ei ole. Leia endale lapsehoidja selleks päevaks, kasvõi palka vms. Kuna ruumid on väiksed, siis laps ei suuda nii pikka päeva taluda ning ei pea vastu, samuti on oht, et loengupidajaid hakkab jooksmine jms. segama. 
  • Ma olen taimetoitlane. Ma ei talu nisutooteid. Kuidas on suhkruvaba toodetega? Vastus: meie lõunasöök on kodune toit (arvatavasti supp, see veel selgub), kuid suupistelaual on juurvilju, seega peaks olema kõigil midagi võtta. 

==================================================

Ühistranpsordi võimalused

Üritus toimub Harjumaal ja bussiliiklus on seal kehv, kuid kuidagi võimalik! Bussipeatusest on jala 1,1 km!

==================================================

Lisa oma kommentaar. Kõik kommentaarid vaadatakse enne üle ja sobivusel lisatakse blogilehele. Lisatakse vaid asjalikud kommentaarid. Sinu E-maili lisamine on kohustuslik (spämmifilter) ning seda ei näidata teistele ega kasutata reklaamiks. Kommeteerimisel jäta meelde, et oodatud vaid väärikad sissekanded ja positiivne tagasiside. Kui soovid kritiseerida või maha teha, saad seda kusagil mujal teha - no hard feelings! NB! Ära rasika aega - ateistlik ja uskmatuse propaganda purtsatus, oma sügavad kahtlased kahtlused, Piiblit kahtluse alla seadev liberaalteoloogia, iroonia ja pilge jms. pole mõtet üldse lisada, kasuta selleks teisi väljuneid.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *