UUDISED

Meie uus leheosa! Soovitav külastada kord kuus. Plaanime siia koguda meediast pealkirju ja uudisnuppe võimaluse korral kirjeldame paari lausega, millega tegu on. Kogume siia vaid uudiseid, mis haakuvad teemaga LÕPUAJAD & PIIBEL

Ei ole kõigil seda aega ja võimalust lugeda, uurida, tuhnida, hoida silm peal välisuudistel jne. Siin võib mõni “infohoolik” olla suureks õnnistuseks teistele!

Vanemad uudised vajuvad allapoole (kuude kaupa) ning hiljem tekivad aasta alamlehed.

===============================================

AITA MEIL TOIMETADA UUDISEID!

Stiilinäide, kuidas ka otsida infot: Näide1, Näide2, Näide3 jne.

Otsime kaastöölisi – partnereid ja abilisi, kes aitaks meil seda rubriiki täiendada. Saada meile uudiseid: pealkiri+viide

Ideaalis me sooviks linke ja uudiseid meili peale, kuid võib lisada ka siia lehe all kommentaaridesse.

===============================================

TALV – KEVAD 2016

ALASTI JA PÜKSATA

EESTI LUUBI ALL

PAABEL-SOODOMA

SEGAMINI MAAILM

IISRAEL

LÄHIS-IDA SÕJAUUDISED

 

LÄHENEV RELVAKONFLIKT

RAHVA RAHUSTAJAD: Hanso analüüs, mille järgi peaks Baltikum Vene vägedele vastu vaid kolm päeva: See on huvitav, ent sisult ebaadekvaatne mõttemängHanso: mõttekoja NATO-analüüs ei arvesta Eesti iseseisva kaitsevõimega.  REAALSUS!  Uhhuduur Kaitseministeeriumis.

EUROOPA LIIT

järgneb …


 

ARHIIV

LÄHENEV RELVAKONFLIKT

 

Lisa oma kommentaar. Kõik kommentaarid vaadatakse enne üle ja sobivusel lisatakse blogilehele. Lisatakse vaid asjalikud kommentaarid. Sinu E-maili lisamine on kohustuslik (spämmifilter) ning seda ei näidata teistele ega kasutata reklaamiks. Kommeteerimisel jäta meelde, et oodatud vaid väärikad sissekanded ja positiivne tagasiside. Kui soovid kritiseerida või maha teha, saad seda kusagil mujal teha - no hard feelings! NB! Ära rasika aega - ateistlik ja uskmatuse propaganda purtsatus, oma sügavad kahtlased kahtlused, Piiblit kahtluse alla seadev liberaalteoloogia, iroonia ja pilge jms. pole mõtet üldse lisada, kasuta selleks teisi väljuneid.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *