Metsaliste märk käe peal või otsa ees?

 

kiip-mark-666 

Mis tehnoloogiat METSALISE MÄRK siiski kasutama hakkab? Kas see on üleüldse mingi elektrooniline vidin või on see sümboolne? Kiibiga haakub teemad nagu GLOBALISM ja UN 20390 agenda. Muu on spekulatsioon, kiip on väga – ülimalt praktiline lahendus paljudele asjadele maailmas!

Lisan siia teemasse vahele ka AM Facebook seinal ilmunud videoklippe – me monitoorime mugavuskiipe, kuna need on päriskiibi analoogid!

Mugavuskiipide teema jätkuks … Üht ma ütlen teile otse! Ilma nalja ja tagamõtteta, et kui täna või homme tuleks kiip välja, võtaks osad kristlased lõdva randmega seda misiganes vabanduse, tõlgenduse ja kirjakohtadega kenasti ja mugavalt vastu. Seda järeldan ikka totaalse teadmatuse, osade pastorite väljaütlemiste ja muu põhjal. Mõistuse tõlgendused, targutused on ummistanud paljude pühade Ilmutuseraamatu tunnetuse. Poleks ei vaimset selgroogu, suutlikkust omada – elada süsteemis, ilma “ostmata ja müümata”. Pealegi ei tahaks osa kristlasi olla nn. teistmoodi või süsteemivastased lindpriid.

Kas kristlased näevad kiipi? Viimase põletava küsimuse vastus on: ma ei tea! Arvatavasti mitte, kuid pead ei anna (ei tee nalja). Kuna on alust arvata, et prototüübid tulevad enne kasutusele. Need kelledel on “Jeesuse tunnistus” peavad jälestama kiipi ja mitte tehnoloogia (kontrolli) pärast. Vaid jälestama metsalise süsteemi, mis on JUBA VAIKSELT ALANUD (me silme all on juhtumas asjad).
Kirjakohast ilmneb, et osad pühad seisavad kiibi panekuga silmitsi (valikute ees). Am on seisukohal, et  paljude me lähedased (kes Suurel Viletsusajal pöörduvad) ning ka tagasilangenud kristlased, kes VAID läbi kohutava viletsuse saavad päästetud. Pole kahtluski, et kirjakoht seda esile toob. Lisaks tuuakse esile, et see kiip ei ole nn. “terviserisk” vaid vaimne risk, selle vastuvõtjad rändavad otse ja omadega TULEJÄRVE, pole mingit tagasiteed ega halastust! Ehk siis maakeeli: kui kiibi käe peale võtad, on sinuga KÖÖGA – siin ei ole isegi mitte midagi arutada … 

NB! Kiip saab olema GLOBAALNE ja ühtib UN 20130 agenda ideega, tuua maailma rahu, ühised piirid ning kaotada rahvused, armee jms. Liigutada kiip, kuhugi islami regiooni, kus nad ajamasinast väljakaranud kaltsupead oskavad heal juhul kasutada Kalašnikovi automaat, on ikka totaalne liialdus ja ulme (kohati ka jabur). Me räägime sellest, et kiip saab siduma tervet kaasaegset ja tippteadusega lõimuvad MAAILMA – planeeti, v.a. üksikud erandid, osad riigid aaavad Antikristusega sõdima!

KAS IKKA ON RFID SÜSTEEM?

Usuvend kirjutab (muide ka õigustatult, kuna väga palju levib just sedalaadi pilte et metsalise süsteem saab-peab olema RFID süsteem).

/// Mulle tundub, et ma sageli mõtleme sellele, MIS see metsalise märk on ja unustame samas, MIKS see on. Jah, ma olen üks neist kes ei usu, et RFID kiip oleks metsalise märk. See ei tähenda samas, et ma endale laseks selle kusagile panna või veel enam – soovitaks kellelgi teisel selle endale külge opereerida. 

Veidi järelemõtlemiseks! Ma oleks ettevaatlik enda ennetavalt lukku panekul: et see ei ole ega saa olema RFID! Tõsi me täpset tehenoloogita ei tea). Seda enam, et me kuulajad võivad hakata seda märki ka kord siis ju kandma (see ju ei pidavat kindlasti olema RFID)! See kõlab nagu sedamoodi, et kui ta sellisel kujul tuleb, mugavuskiibina, siis ma natuke tahaks kasutada ka 🙂

metsalise-mark-kiip-sinu-maha-all

Oleme AM video voos pidevalt MUGAVUSKIIBI teemat alal hoidnud, väga aktuaalne teema – kord ka ahvatlev jne.

Ilm.13,17 ükski muu ei saa osta ega müüa kui aga see, kellel on see märk

Kuid see on tõsi – et milleks siis? Ikka selleks, et saaks pangalaenu, lennukiga sõita, olla edasi kodanik, süüa ja juua, osta ja müüa. Piibel on üli primitiivne, miks see tuleb. Sa vajad süüa ja punkt! Arvatavasti tuleb see mingi sõja või katastroofi järel kohustusena, kuna siis võtavad kõik vabatahtlikult selle endale, kuna tahavad süüa – muud moodi ei saagi … Ja võimalik, et saad boosnusraha kiibiarvele laristamiseks, kui teatad, kui oled kusagil näinud MITTE KIIBI inimesi!

Muu mõte, on VAIMNE tuletuslik ja vaimse tähendusega. Muus mõttes METSALIST juba ka osaliselt kummardatakse (kuid ennetavalt, teda ISIKUNA veel ei ole veel ilmunud)! Antikristus saab olema persoon – Hukatuse Poeg, pimeduse maailma MESSIAS, isik. Tuletus – Ilm.16,2 Kiip ise saab olema rõhuga – PRIMITIIVEL PÕHJUSEL: OSTA ega MÜÜA!

metsalise-mark-kiip

RFID kiibi süsteemi kasuks räägivad järgmised asjad:

  • RFID süsteemi on kasutatud juba vähemalt 16 aastat!
  • Süsteemi on põhjalikult testitud ja arendatud – täiustatud.
  • Süsteem on toimiv juba kümneid aastaid vääriskivi ja metallide jm. tehastes, kõrge turvalisusega objektidel jm.
  • RFID kiip on ODAV – võimaldab kiibistada MILJARDEID inimesi (seda asja ie tohiks unustada). 
  • RFID süsteem on lihtne ja odav, lennujaamad, piiripunktid jm. lokaalne raadiovõrk (wifi laadne leviaja)
  • RFID skännerid – kiibi lugejad poodides makseterminalidena, politseil autos (juba olemas maailmas) tuvastusseadmetena, haiglas identimiseks jne.
  • Töö ja lollikindel, saab voolu kehas temperatuuri kõikumisest, ei vaja patareisid ja ei vanane!

Seega ei maksa VÄLISTADA, et see siiski on RFID süsteem! Vastuargumendid on pelgalt seda laadi, mulle ei meeldi see mõte – ei ole tehnilisi ega Piibli aspektist vastuargumente!

Kui sa vaatad need videod ära ja hangid ka muid materjale, siis mõistad suur tee on juba maha kõnnitud – mitte tühja. See märk on juba olemas! SEE MÄRK SAAB OLEMA vägagi füüsiline: OST-MÜÜK on surelike aspektist see peamine, miks enamus võtab selle märgi – just SEL PÕHJUSEL! Kuid vaimsest aspektist on see METSALISE KUMMARDAMINE; tema süsteemi – riigi! Taevast paistab see nii, maapealt saab olema AINUKE peamine PÕHJUS – OSTA EGA MÜÜA (lisaks ka uue UN maailmariigi kodaniku staatus). AM on ammu jälginud mängu (õpetuste sirr-varre) ja vaadanud, et advent eksiõpetus ja osad valeõpetajad on sellel teemal eesmärgi juba SAAVUTANUD, jätkuvalt ignoreeritakse Piibli lauset OSTA ja MÜÜA (ei saa). Ehk nad on osad niikaugele saanud, kui homme tuleks metsalise märk, siis paljud võtaks rahumeeli selle endale käe peale, kuna see pidi olema vaimne. Ma hoiatan teid jumalasulasena!

KIIP TOOB HAIGUSE NUHTLUSE

Kuid asi läheb huvitavaks – kiibi kandjaid ka ekstra ja eriliselt karistatakse! Juba ka siinses elus!

Ilm.16,2 Ja esimene läks ja valas oma kausi välja maa peale. Ja kurje ning ilgeid mädapaiseid tekkis inimeste külge, kellel oli metsalise märk ja kes kummardasid tema kuju.

On palju hüpoteese ja oletusi, mida see tähendada võiks. 90-ndatel käis Soomes üks usuvend, kes oli Austraalia teadlane ning kiibi väljatöötamise grupis. Leiutasid ainet, mis oleks makroosakestega, kristallitükike, mis suudaks halvata inimkeha (vangide võru mingi teema, antakse signaal aine inimese veres tõi esile langetõve hooge meenutava reaktsiooni). Ta sai aru, miks seda arendatakse, lahkus … Ma olen salvestist ISE kuulnud.

Täna on asi edasi läinud. Arvatakse, et see “võib olla” uue põlvkonna multi-vaktsiin, mida kiibi saaja ka automaatselt saab. See aga keerab midagi tuksi inimese organismis ja nii kõik kiibikandjad haigestuvad (või on teadlik populatsiooni vähendamine, ei ole ka ulme, religiooni ja konservatiivsuse geeniosasid uuritakse).

Kolmas versioon, mida kohanud olen on see, et soovitakse kirjutada üle inimese DNA-d (üsna usutav, vaadates arenguid ja uudiseid) luua uus Hukatuse Poja poeg või poja-poeg. Ehk siis Saatan ise oma “Näruses-Eedenis” loomas värdolendit! See asi kisub üüber ulmesse … kuid tehnoloogia sinnamaale võib ka jõuda.

Kiip on nagu münt, tal saab olema 2 poolt. Ülemine pool on primitiivne: ost-müük! Suurel Viletsusajal, kui kiip ilmub on ka globaalne toiduainete puudus ja näljahäda Ilm. raamat sellest ka SELGELT RÄÄGIB. Ei ole palju küsimusi, võtta või mitte.

Ma olen vahel naljatades öelnud: kui kiip peaks ilmuma järgmine kuu ja Jumal soovib meid sellest jamast läbi viia, siis suurem osa kristlasi selle ka võtaks, ilma kahtluseta! (see on võllanali, kuid selles on tõtt, niipalju, kui ma olen kuulanud mida osad pastorid räägivad).

METSALISE KUJU – MIS SEE VEEL ON

Lähme edasi … SEE ON VÄGA TÕSI, et oluline ei ole, kas on kleeps, digitaalne tätoveering, RFID julla, DNA minikallurid (loe kapslid – mingid minisõidukid, mis suudavad organimismis kollata ja mürgeldada). TÕESTI EI TEA VEEL!

“kellel oli metsalise märk ja kes kummardasid tema kuju.”

Oi sellest on pikalt juttu tehtud, mis see täpselt võib olla. On pakutud, et 4D halogrammi tehnoloogia saab võimaldama, et see Peletis ilmub elutuppa või kõikjale, kus on arvuti ja miniprojektor või siis Goolge prillid jms. On pakutud kümneid eri asju 🙂 osad on ka Hollywoodi genereeritud ulme mula …

Ma ise usun, et “metsalise kummardamine” ei ole StartTrek ulme vaid on jällegi ÜLIMALT primitiivne, asi mida me PEAAEGU juba täna teeme. Pangandus, globalism, rahvaste anastamine, kapitalismi orjastamine, tolerantia terrorism. Uue Maailmariigi kodaniku staatust – võib samuti olla juba selle KUJU kummardamine! Toon näiteks, kõik kes Ilvese suguseid valisid, kes te reformareid sotse-liberaale valisite, te juba tegite esimesi samme KUJU KUMMARDAMISE suunal (esialgu küll süütul moel, ajad ei ole veel sealmaal). Osad kristalsed juba osaliselt ju kummardateseda KUJU (totaalne rahaarmastus, laenuorjus, heaolu kummardamine)! See on liiga kõva sõna osadele …

METSALISE KUJU taga saab olema Soodom (Ameerika) ja Paabel (EL+UN või ristmoodustis). Selle märgi kummardamine saab olema METSALISE selle süsteemi kummardamine. Tagasilangenud kristlased, kristlaste mahajäänud kodused-lähikondlased (kelle eest on tehtud palveid) saavad neil päevil pöörduma ja see sisuliselt tähendab nad EI TOHI uue maailmariigi kodanikeks hakata. See pöördumine lõpeb neile ka üsna ühese lõpuga! Jumal on mulle rääkinud, et osa AM tööst ja just Jaakobi-Kuub materjalidest on mõeldud ka mahajääjatele, kes siis peavad metsades – kusagil salataludes kogukonnad looma, ise asju kasvatama ning lindpriidena elama niikaua, kui salapolitsei nad leiab ja hukkab! Ka PROHVET (loe uuesti PROHVET) Johan Malan kirjutabüle 30 aasta tagasi nii kiibist, kui ka sellest – juhised siiajääjatele, need on samalaadsed.

Meid ei oota kerged ajad ees

Miks osad kiibi ka võtavad, need kes võiks ju pääseda ja pärida Igavene elu! Nad KARDAVAD oma elu eest, ristiusu seeme ei ole neis saanud juurduda, see maine elu on mitte midagi IGAVESE ELU kõrval. Surmahirm, LINDPRIIKS saamine jms. see on põhjus, miks osad nö. õiged ja vagad selle ka võtavad ja MINETAVAD KÕIK – TAGASITEED enam ei ole! Kardavad surma, mis neil päevil saab olema giljotiinid (elektrilised) ja veebiülekanded ametlikest hukkamisest (nö. krimiuudiste rubriik), milline lõpp ootab süsteemivastaseid. 

Oi sõbrad, asi kisub siin kord ikka täiesti ära, lugege mida osad prohvetid on näinud ja tunnetanud neist aegadest. Sisuliselt ajastute diktaatorite, massmõrvade RISTKORRUTIS! See on jube, mis saab olema.

See on ka üks kaugem tagamõte ja põhjus, miks Jumal mulle ütles: sa oled usuapostel ja pead mu rahvale teed näitama, loo Jaakobi-Kuub väljund ja näita mu rahvale teed. Linnadest maale, luua talud ja oskus ise süüa kasvatada, teha kõike jms. 1) meil on seda endil peagi vaja (meid ootab ees globaalne kriis, sõdade või katastroofide tõttu) 2) me jätame pärandi osadele oma lähedastele ja kallitele, kes heal ajal ei pöördu, siis nad pöörduvad. Me jätame neile pärandi – eeskuju ja ka kirjad – teeotsad ja vihjed maha! Jumala rahvas, on aeg liikuda, hakata ette valmistama (osad tunnevad seda kutset selgelt).

Kui ma olin noor vend 1995 aastal ja peale SAABUV PIMEDUSE TUND raamatu lugemist palusin, külastas Püha Vaim mind ja ta ütles, tuleb päev, mil sa pead tegema ühe karbi ja sinna panema sinna kõik materjalid, mida ma sulle aastatega annan. Osa asju on seeme neile, kes lähevad Suurde Viletsusaega. Ka selle artikli lugejate seas võib olla inimesi, kes sellesse aega millegipärast satuvad!

vend Antti
Talle pulma oodates …

Ajamärgid.com

Ajamärgid kristlik teenimistöö
Jälgides piibellikke aja-märk

==================================================

 

elektrooniline-tatoveering

 On pakutud aga äkki see on elektroonilise tätoveeringu laadne asi.

 

 

Lisa oma kommentaar. Kõik kommentaarid vaadatakse enne üle ja sobivusel lisatakse blogilehele. Lisatakse vaid asjalikud kommentaarid. Sinu E-maili lisamine on kohustuslik (spämmifilter) ning seda ei näidata teistele ega kasutata reklaamiks. Kommeteerimisel jäta meelde, et oodatud vaid väärikad sissekanded ja positiivne tagasiside. Kui soovid kritiseerida või maha teha, saad seda kusagil mujal teha - no hard feelings! NB! Ära rasika aega - ateistlik ja uskmatuse propaganda purtsatus, oma sügavad kahtlased kahtlused, Piiblit kahtluse alla seadev liberaalteoloogia, iroonia ja pilge jms. pole mõtet üldse lisada, kasuta selleks teisi väljuneid.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *