PROHVETLUS

Kuna materjale hakkab lähiajal ka juurde tulema, kogume siia eelkõige HOIATAVA SISUGA prohvetlikud sõnumid, nägemused ja unenäod kõik ühele lehele! See leht siin hakkab täienema pidevalt …

 prohveteeringud-prohvetlik-materjal

Toome siis teieni ka osad meie kogutud või meile saadetud või internetist nopitud sõnumeid, unenäod, nägemused jms. mida võib nimetada ka prohveteeringuteks. Antud sõnumid ei pruugi olla seotud meie teenimistööga ehk siis need on teisest allikast ja meile saadetud kristlaste poolt.

Sõnumid – Nägemused – Unenäod

Kes teab ja on kuulnud mingeid sõnumeid, siis andke meile ikka sellest julgelt teada. Nõutud on saatja ees– ja perenimi (ning kus koguduses käid) ning sõnumi saajast – edastajast info. Me tõesti ei riputa siia üles suvalisi jutte, tunnetusi ja muud – allikas peab olema kontrollitav ja usaldusväärne. Aga tõsi ta on, et Jumal ei räägi mitte suuri asju kusagil tähtsate kokkusaamistel vaid lihtsate sulaste ja ümmardajate keskel. Vahel Vaimu ilmutused tulevad pigem esile lihtsates palvegruppides ja väikestes palvemajades, kui suurtes hallides ja “pagunitega tähtsate” keskel.

Jumala Sõna manitseb kõiki kahtlejaid selgelt:

1. Tessalooniklastele 5:20 Ärge pange halvaks prohvetlikult kõnelemist. 21. Katsuge kõike läbi; pidage kinni, mis hea on.

Katsuge kõike läbi … loe ja katsu Jumala Sõna valguses läbi! Võta ja hoia kinni, mis hea on, millest aru ei saa või mida ei pea oluliseks lihtsalt pane riiulile jms. Kuna tegemist on vaimsete asjadega ja tunnetusega, e

Varem meie lehel kajastus leidnud eraldi teemana:

Uuemad ja kõige viimati lisatuid lehe ülal (vanad vajuvad allapoole):

Järgneb …

===========================================================

 

===========================================================

 

===========================================================

Usuõed (füüsiliselt õed) Lõuna-Eestist (Antsla kandist) palvetasid Jumalalt märki ja kinnitust. Kohe peale seda nägi üks õdedest nägi unes (2016) “Oli paanika, inimesed põgenesid kõikjal (tegevus Antsla kandis). Tema unes endamisi, kuhu mul – meil põgeneda on, mitte kuhugi.”  

===========================================================

Usuõde Lõuna-Eestist (Antsla kandist) nägi unes (2016): “Sõitis viljaga veski, läks jahu jahvatama.” Tähelepanuväärne on see, et ta ostab täna poest jahu ja ei käi veskil.

===========================================================

Usuvend Erki unenägu, Jaanuar 2017

Täna vara hommikul nägin unes oma lapsepõlve kodukanti. (Pärnu lähedal asuv Tammiste küla) Seisin majaläheduses ja kuulsin kaugusest, kuskilt Pärnupoolt õhusireeni alarmi, oli kohutavalt hirm, vaatasin taevasse ja seal lendasid kõrgel mõned nõuka transpordilennukid milledest eraldusid avanevad langevarjud. Korraga kuulsin õhusireeni moondumist selgeks hundi ulgumiseks, olin hirmul, samas silmasin jõekaldal seitset suurt kalapaati, hüppasin esimesse ettejuhtuvasse ja olin rõõmus et pääsen minema. Siis aga märkasin et kalapaadid olid tehtud graniidist, seega vajuvad koheselt põhja ja pääsemist pole. Nägin samal hetkel oma kätt millel abielusõrmus, sõrmus sulas mu näpust maha näppu põletamata. Võtsin sulanud sõrmuse kuldmassi maast üles ja märkasin massi sees märget (Oktoober) Ärkasin! Olin märg ja sügavalt vapustatud nähtust.

===========================================================

Usuvend Toomase unenägu September 2016
Nägin alles hiljuti nii:meie olime nagu põgenikud omal maal rahvast oli palju ja me püüdsime sõja eest ära minna olime mingi suurema autoga kus oli peal elamiseks mingi kola olime kuskil tankimas ja üks meie poistest oli ka mingi sõjaväe aotoga seal,helistasime talle ja ütlesime pead kohe Tallinnasse sõitma kogunemiseks selle peale sõitis ta kiirustades ära.Aga kunagi väga ammu nägin sellist und:meil maal on suur kelder tulin sealt välja ja nägin palju surnuid meelde on jäänud surnud+ hobune ja tundmine nagu oleks tegemist peale aatompommi rünnakut?Millegi pärast teisi inimesi ei näinud?

===========================================================

Usuõde kirjutab (AM toim.teada), juuli 2017:  Saadan oma unenäo. “Unenäos oli õhtune aeg. Oleks olnud nagu Tallinnas või Tartus. Samas nagu ka Kalamajas Soo tänava alguses umbes. Nagu suveõhtu, ei olnud külm, õhtune päike isegi kumas tänavatel. Korraga kuulsin rahvast kisamas ja keegi naisterahvas ruupariga inimesi tagasi ajamas, et siit tänavatelt läbi ei pääse enam. Rahvas oli hirmul. Mina olin nagu veidi eemal massist. Mul tekkis hirm, miks ma ei pääse koju, ma tahan koju, mis on juhtunud. Minu kõige suurem mure tol hetkel oli, et ma ei saanud teatada oma mehele ja lapsele, et minuga on kõik korras, miskipärast ei olnud mul telefoni kaasas. Siis katsusin vaikselt liikuda tänaval ja minna teise tänavasse, et äkki mind ei märgata ehk lootsin et see naisterahvas ruuporiga ei näeks mind. Mind ei märgatud ja Mul õnnestus pääseda sealt ja liikuda otse edasi tänavasse, minust paremal oli see ruupariga naine ja väga palju rahvast veel.
Siis olin ma korraga kuskil nagu mäe otsas, vasakul all oli tänav, sõidutee, puude allee ja eemal seal mõned mehed, tundus Tartu või ka Toompea. Katsusin ära minna, et mind ei nähtaks. Ma ei julgenud rohkem seal ääre peal ka olla, läksin tagasi, aga mitte sinna tänavale kus ma alguses olin. Uitasin veel ringi ja lootsin koju pääseda, aga ei saanud. Juba oli hakanud vihma sadama ja veidi jahe oli. Lõpuks jõudsin kuskile kus oli veel rahvast, aga rahulikum koht. See oli nagu kultuurimaja vms kogunemise koht, kus siis inimesed varjusid olukorra eest. Läksin sisse kuskilt ülevalt pisikesest ukseavast, tundus nagu kellatorn, aga siiski mitte, või katusealune koht, ühesõnaga pisike ukseava ja sealt avanes suurem saal, kus siis inimesed istusid ja tekid olid ümber, hämar ruum oli. Sinna toodi juua, süüa ja tekke. Inimesed olid üldiselt rahulikud aga kurvad. Mind lohutas keegi vanem proua prillidega. Kahjuks ei mäleta mida ta rääkis. Olin endiselt hirmul ja soovisin koju, veelkord proovisin koju pääseda, käisin korra väljas proovimas, et saaks kuidagi koju, ei pääsenud, oli koguaeg selline tunne, et keegi näeb sind ja püütakse kinni sind või kuskilt tuleb pomm. Läksin tagasi sinna kogunemispaika kultuurimajja vms kohta, taaskord trepist üles ja pisikesest uksest sisse. Sellega uni lõppes. (nähtud 1.juuli, Tallinnas 2016)

===========================================================

Usuõde Pilleriin kirjutab (jaanuar 2016): Tere! Täna 13.01 kohtusin emaga (79a) ja ta rääkis, et mõni päev tagasi helistas keegi vanem naine ja rääkis,  et elab üksinda kuskil metsade vahel aga oli saanud sõnumi et tulevad väga rasked ajad ja palus, et inimesed varuge endale toitu ravimeid ja esmatarbekaupu. Ütles, et helistab suvalistele numbritele, nutt oli kurgus, et ei saa seda kõike endale hoida ja et peab inimesi hoiatama.

===========================================================

Usuõde Liivi kirjutab (jaanuar 2016): Ma nägin 12.01 juba teist korda selgesti unes, et meie maale tuli palju vene sõjaväelasi.  Unenägu ise siis selline:  Eestisse tuli palju Vene sõjaväelasi, suurte bussidega ja autodega, muudkui tulid ja tulid ja kõigil oli kiire kuhugi! Veel jäi meelde see, et nad olid praad mundris! Neid oli palju ja neil oli kiire! Unenägu oli väga selge! Unenäos veidi pelgasin, isegi varjusin ühte majja aga siis mõtlesin eneses, et mis neist karta ja kui hakkasin majast väljuma, ärkasin!

===========================================================

Usuõde Pilleriin kirjutab (dets.2015):  Tere! Minu nägemus oli umbes aasta tagasi. Oli öö, magasin ja korraga olin ma ärkvel. Nägin kui minu magamistoal otsekui tõsteti pool katust ära (magamistuba asubki katuse all). Näha oli taevas kus Tallinna poolt tulid sõjalennukid, reaktiivlennukid. Küljepeal nägin suurt isakaru (teadsin, et see on Venemaa). Siis katus laskus tagasi ja mina istusin voodil. Mõtlesin,  mis see nüüd oli? Kui korraga tajusin kedagi oma toas, see oli sõnumitooja või Püha Vaim. Tema sõnad olid “Varu toitu!”. See oli nii reaalne, lahtiste silmadega nägemus. See nägemus on mul tugevalt südames ja pidevalt mõtetes. Peale selle mingi aeg kuulsin Mart Metsala jutlust netis ja ta rääkis täpselt samal teemal, see oli esimene kinnitus. Kinnitusi on olnud veelgi. Viimasel kuul tunnen tugevat Püha Vaimu tõmmet palveks tulevaste aegade pärast. Tean,et pean varuma ka toitu. Ja sellega olen ma ka alustanud. Olen palunud tarkust mida ja kui palju oleks mõistlik. Mõistus tõrgub ja sellepärast pole eriti varem kellelegi sellest rääkinud, ainult abikaasale. Viimasel ajal aga tunnen,et pean seda nägemust jagama…

===========================================================

Usuvend Antti kirjutab (august 2015): Nägin 22.08 öösel unes järgmist. Seisin suurel rahvakogunemisel ning nägin rahvast tulevat idast ja läänest. Oli kokku tulnud suur mass ning see kokkutulemine oli ringi kujuline. Olin eemal õhust ja vaatasin, mis seal toimub. Siis mind tõmmati lähemale ja selle inimmassi sees oli ringi, lava või poodiumi laadne, nagu baari lett. Seal puldis oli keegi tegelane sebis ringi. Korraga olin inimeste kohal ja küsisin (või mõtlesin), mis asi – kes seal on? Inimmass keeras mu poole, vaatasin mind hämmingus, osad tegid böööö vms. väljavilistamise ja imestuse hääli ning ütlesid mitmekesi koos: “See on meie DJ”. Korraga olin eemal ja hüüdisin endamisi, kirikus DJ (loe diskor)? Siis nägin, et see inimmass oli kiriku laadses suures hoones, DJ sebis ringi, tegeles meelelahutuse, soovilugude tellimuste vastuvõtmisega ja osalt ka teenindas pakkus lõbustavaid jooke. Eemaldudes sealt, ma hüüdsin, midaasja teeb DJ Jumala Kojas? Rääksin – hüüdsin, seda pole vaja, see on palvekoda, keegi ei kuulanud! Samal ajal nägin seal eemal üht väikest palvemaja, kuhu oli kogunenud käputäis usklikke ning nad palvetasid ja otsisid Jumalat.

===========================================================

Usuvend Heigo kirjutab (okt.2015) Mul on olnud juba pikka aega südames mure Eestimaa pärast.Vaadates enne 28 septembrit videot Estonia laevahuku kohta-Mayday call Estonia, sain ma- usun et Jumalalt, sõnumi.Minu arvates on sellel laevahukul sügavam tähendus.See oli paljude usust taganemise aeg ja ühiskonna moraalse laostomise algus. Sõnum oli järgmine:

Mayday, mayday, Eesti! Kas nüüd on aeg pillerkaareks?Ei ,see on aeg, et otsida mu palet, et pörduda patuteelt!
Ilmaaegu te ehitate kodasid, sest kui Jehoova ei ehita koda, näevad ehitajad selle kallal asjata vaeva.Te ehitate küll, aga te ei saa neis elada, kuna need lähevad teistele, kui te meelt ei paranda! On aeg kohtul alata Jumala kojast!Kui need , kes nimetavad ennast õigeks siiski elavad kompromissis selle maailmaga, ma võtan ära kõik selle toreduse ja tulevad leinapäevad, mis on hullemad kui eelmised. Ravitsege haavatuid, tooge välja need, kes on taas pimeduse kütkeisse langenud!Ärge jätke inimesi üksi!Teie, kes olete tugevad peate kandma jõuetute nõrkusi! Jah, see on mu tahe!See tugevus ei ole antud teile niisama, see on nõrkade jaoks! Võtke minge üles Siioni mäele, vaadake maad- see on laostunud patu pettusest! Minge, minge Issanda ette, alandage end tema ees kotiriides ja tuhas! Ärge jätke maha oma koguduse kooskäimisi! Võtke eneste peale minu ike ja õppige minust, et mina olen südamelt alandlik ja te leiate hingamise oma hingedele!

===========================================================

Usudõe Ene kirjutab (nov.2015): Nii umbes 4 aastat tagasi nägin sellist unenägu, milles esimeses pildis näidati aastaaega, see tundus toimuvat novembris, oli pime ja porine, lund ei olnud. Järgmises pildis nägin ennast töötavat poes, pood oli kaubast täiesti tühi, keegi talunik kusagil läheduses küpsetas müügiks leiba, aga sedagi oli vähe ja sai kohe otsa. Järgmises pildis nägin, et seisan maantee ääres. Oli selline oktoobri-novembri päev, päike oli madalal ja sombune. Minust sõitis mööda suur auto, milledel olid lahtiste äärtega haagisalused. Alused olid mehi täis. Imelik oli see, et mehed haagistel olid palja ülakehaga ja musta värvi pükstega, mis meenutasid selliseid idamaised, aasiapäraseid pükse-pikad kottpüksid. Mehed olid täiesti apaatsed ja enesessetõmbunud.

Samuti nägin ma 2006 aastal  palves nägemust, kuidas vene väed tulid üle Eesti, rahval oli küll suur ahastus, aga see sundis inimesi Jumalat ostima ja sellest algas Eestis veel viimane võimas ärkamine. Siis öeldi, et paljud said päästetud ja siis tundus, et üks silmapilk on veel nagu sellist läbikatsumise aega ja siis öeldi, et selle järel armuuksed sulguvad, mis tähendas, et Jeesus võttise oma koguduse üles.

Jagan ka mu armasa usuõe läbielamist, kes sai palve ajal järgmise nägemuse. Ta nägi ühte Maxima taolist suurt müügihalli, mis oli täiesti tühi ja prahti täis, järgmiseks kirikuhoonet, mis oli pime, kiriku ümber oli tara, mis oli nii kinni, et sinna sisse enam ei pääsenud. Avatud ja ainsat varju pakkus vaid seal olnud maa-alune varjend, aga see oli täiesti pime. Kõik oli väga masendav ja lootusetu, Oli teadmine, et Jeesus oli oma koguduse üles võtnud.

===========================================================

Usudõe kirjutab (nov.2009): See ei pruugi lõppeda hävinguga, aga sees on kindel teadmine: kriis süveneb, inimlik (poliitiline) abi ei aita ja ees seisab sõjaline konflikt Venemaaga. Olen näinud mitmeid unenägusid, mis äratavad tõesti vaimu hüüdma Jumala poole! Nägin, et kriis meie maal oli süvenemas, tehti poliitilisi kampaaniaid ja ümarlaudu. Poliitikud pidasid kõnesid. Nägin toidulaudu üle Eestimaa. Järsku ilmusid Vene pommitajad ja pomme hakkas sadama toidulaudade peale. Polnud ennast kuhugile peita langevate pommide eest, kui ainult toidulaudade alla. Mure Eestimaa pärast on olnud mu südames  aastaid. Olen samuti näinud unenäo, mis sarnaneb väga eelnevaga, aga nägin seda  15 !!! aastat tagasi! Ootasin tol ajal oma teist last, kes praegu on just 15 aastane. Nägin, et olin Rakveres turul (turuletid, kaup jne), kui äkki taevas pimenes ja Venemaa poolt tuli meie poole terve hulk sõjalennukeid. Inimesed sattusid paanikasse, jooksid, pommitati, täielik kaos. See uni oli palju pikem, kuid on aktuaalne minu jaoks tänaseni. tol ajal rääkisin sellest ühele vennale, kes aga naeris ja soovis mulle ilusamaid unenägusid. eks muidugi tuleb sellised asjad läbi katsuda, kuid see uni oli teistsugune, tean seda.

 

===========================================================

Usuõde Maris kirjutab:  Annan edasi 3 nägemust, mis mulle edastati unes selle aasta aprillis ja mais.

* Ma kiirustasin laevale. Laevale jõudes uksed sulgusid ja laev läks liikvele. Korraga märkasin, et mul on pruutkleit seljas. Samuti kõigil, kes olid jõudnud laeva.
* VALIKUAEG. Kas jääda linna või minna mägedesse? Linna jäämine tähendas turvalist valikut, mägedesse aga teadmist, et seal kõrgel saame end leidma tõelises valguses. Ma hakkasin minema mägedesse, aga koheselt mind peatati ja manitseti inimeste poolt jääma linna. Hetkeks ma peatusin ja vaatasin seda linna. Tänavatel oli laialipillutatud prügi ja roiskumise hais lõi ninna. Ma otsustasin kindlameelselt lahkuda mägedesse.
*PULMASÖÖMAAJAKS VALMISTUMINE. Rahvas juba tuleb ja võtab kohtasid sisse. Nägemuses olin õues, looduses. Nägin 3 sorti laudu-toole:
1) väga elegantsed valgete linadega suursuguselt kaetud lauad koos valgete katetega toolidel (justkui peenes restoranis)
2) kaugemal olid tavalised lauad-toolid, tavalise lauakattega (justkui sööklas)
3) tühjad puulauad (ilma nõudeta) ja puupakud istmeteks olid paigutatud sündmuskoha suhtes nii, et nad jäid seljaga, mistõttu nad ei näe toimuvat vahetult (nende nägemine kohutas mind).

Minu kommentaar –  Loti ajal päästeti usklikud. Ööl enne Soodoma ja Gomorra hävitamist kästi neil linnast evakueeruda ja MÄGEDESSE minna. Inglid rõhutasid, et nad ei saa enne midagi teha, kui Lott ja tema perekond patuste hulgast lahkuvad. Varsti pärast nende lahkumist sadas taevast alla tuld ja väävlit. Linnad koos nende elanikega hävitati (1Mo 19:13-25). “Ja nõnda nagu oli Noa päevil, nõnda on ka Inimese Poja päevil: nad sõid, jõid, võtsid naisi ja läksid mehele selle päevani, mil Noa LÄKS LAEVA ja tuli veeuputus ning hävitas nad kõik. Samuti ka nagu Loti päevil: nad sõid, jõid, ostsid, müüsid, istutasid, ehitasid hooneid; aga sel päeval, mil Lott väljus Soodomast, sadas tuld ja väävlit taevast ning hävitas nad kõik. Otse nii peab olema sel päeval, mil Inimese Poeg ilmub” (Lk 17:26-30). Loe ka 1Mo 6. ja 19. peatükki. Näen, et meile antakse Taevast selgeid märke, mis ütleb, et  paganate aeg hakkab otsa saama. Püha Vaim kutsub meid tõelisele meeleparandusele, et osutuda pruudiks, keda Messias Jeshua tahab kaitsta ja hoida pimeduse tunni eest, mis on saabumas. Olge õnnistatud ja shalom!

===========================================================

Vend Mati (Ameerikast) sõnum 30.05.2015 “Tulgem, pöördugem Issanda poole, sest tema on meid murdnud ja tema parandab meid; tema on meid löönud ja tema seob meid! Tema teeb meid elavaks kahe päevaga, kolmandal päeval aitab ta meid üles ja me võime elada tema palge ees. Tundkem siis, püüdkem tunda Issandat: ta tuleb nagu ilus koidupuna; ta tuleb meile nagu vihm, otsekui kevadine vihm, mis niisutab maad.”(Ho.6:1-3) TOOMPEA! TOOMPEA! Miks haisevad su kambritest taeva poole Jumalat ärritavad plaanid? Kas vihkad sa noomijaid ja põlgad seda, kes räägib tõtt? ” Kuhu tuleks teid veel lüüa teie tõrksuse jätkudes? Pea on päris haige ja süda täiesti põdur! Jalatallast pealaeni ei ole midagi tervet; aina haavad, muhud ja värsked vorbid, mis ei ole välja pigistatud ja seotud ega õliga leevendatud.”(Js.1:5-6) Kas on meie rahvas nagu Euroliidu joodik, kes taarudes pobiseb: “Mind löödi, aga ma ei saanud haiget, mind peksti, aga ma ei tundnudki! Millal ma ärkan? Ma tahan veelgi otsida sedasama.”(Õp 23:35 ) Millal sa ärkad? Alanda end Jumala ette et Tema võiks sind ülendada! Alanda end Jumala ette, et sind ei alandataks jällegi su vaenlaste jalge alla! Shalom!

===========================================================

Teine usuvend kirjutab: Kirjutan, mis minuga toimus 2006. aasta jõulude paiku. Olin üksi toas, ja igatsesin Püha Vaimu ligiolu. Astusin palvesse ja peatselt tabas mind väga erline piltide, emotsioonide ja info tulv, sellist asja on küll suht raske sõnadesse panna, ent üritan:

Alguses oli sõnum: Saksamaa müüb Eestimaa Venemaale maha gaasi ja nafta eest. Siis nägin vene vägesid Eestisse sisse sõitmas, sellega kaasnes tohutu ahastuse ja jõuetu viha tunne, tuli ka selgitus: Nii tunneb end enamik Eesti rahvast sel tunnil ja siis on võimetud mingikski mõttekaks teoks. Võisin tunnetada seda pettumust ängistust jaraevu, mis rahvahulkades valitseb sel ajal. Mõne aja pärast tuli teine pilt: katedraal kus oli näha vaid lagi,seina polnud. Kogunenud oli suhteliselt suur hulk rahvast, valitses Püha Vaimu ligiolu ja rahu. Tundus, et need inimesed olid oma elud andnud täiesti Jumala kätte ja otsinud Püha Vaimu osadust iga päev. Ja nõnda siis nad olid saanud Pühalt Vaimult täpset juhtimist igaks eluolukorraks. Palvetagem selle asja pärast, sest kui see kõik on tõsi, siis see võib kätte jõuda lähiaastail.

===========================================================

Tagasiside Tarmolt: Lugedes teie kirjutisi Eestimaast, siis tuli meelde kui minu vanaema sai ilmutusi ja nägemusi Eesti ja Venemaa kohta ja sellest väga palju kirjutas ning seeläbi ka teda taga kiusati. Olin siis liiga noor, et asjaga kaasa minna, aga meelde see jäi. Kui ta suri, siis käisin veel päästmas käsikirju, mis veel ei olnud tulle visatud ühe ateisti poolt. Seda mäletan, et sügaval vene ajal rääkis ta pidevalt Venemaa peatsest langemisest, mis nüüdseks muidugi on täitunud. Aga Venemaast oli juttu ka kui karust. Põhiliselt tegi ta üleskirjutusi Noarootsis ühe kungise misjonäri (Ölvingson) majas, kus ka mina lapsena palju olin. Mäletan, et vanaema öösiti rääkis unes, aga mitte inimkeeles vaid midagi muud. Ise ta ütles sellepeale, et räägib Taevaisaga. Minule kui lapsele oli see öösiti natuke hirmutav. Samas olen olnud tunnistajaks ja osaliseks kui ta tegi nn. palves ususe õliga võidmist hädas olijatele. Ise sai ta vabaks ühest healoomulisest kasvajast mis kippus silma kinni kasvatama ja seega ka kirjatööd tegemast. Seda protsessi ta muidugi eriti ei rääkinud kellegile, sest see tõrjus muidu usupimeduses ekslevad inimesed eemale. Niipalju siis minu vanaemast.

===========================================================

Tormipilved Moskva kohal. Toome teie ühe usuõe unenäo. Ta nägi seda vastu 18.07.2014 öösel. Tuletame meelde, et Jumal on oma Sõnas mitmel pool teada andnud, et Ta kõnetab ka öistes unenägudes maa asukaid. Üks prohvetluse vorme on vahel, noored mehed näevad nägemusi ja vanemad uinuvad unenägusid nähes!

===========================================================

Häiriv unenägu lähenevast tulesajust. Usuõde Demi kirjutas kristlikus grupis: No üks unenägu oli siis selline, et rahvas jooksis miskipärast laeva juurde ja see laev oli millegipärast ilma katuseta … siis ma hakkasin ka sinna jooksma. Ei teagi miks, ei saanud kohe aru aga siis mõistsin, et kõik arvasid, et tuleb uputus. Siis keegi ütles mulle, peata see rahvas ja ütle, et nad läheks hoopis endale “katust”otsima, kuna nüüd tuleb tuli! Ma karjusin, kuid keegi ei jäänud mind uskuma, siis hakkas tibutama tuld taevast. Kuid see tuli oli niivõrd võimas, et kõrvetas kohe otse kontideni välja. Kuna ma seisin ja kutsusin neid ära sain ka millegipärast (ei tea võib olla, et saaksin ise ka aru, et kui võimas see tuli on) … igal juhul üks piisk läks varba vahele, ma jooksin varju trepikotta ja nägin, et teised kes mind ei uskunud olid üleni tule leekides ja tulepiisad läksid aina suuremaks. Ma kuulsin neid appi hüüdmas ja kui jubedalt nad karjusid, ma olin suures shokis. Minu kõrval oli naine, ta oli miskipärast valge jumega (üleni valge) ma küsisin tema käest, kas see õudus lõppeb kunagi, ta vastas, et äramuretse varsti see kõik lõpeb! Ma mäletan seda jubedat valu mu varbavahel ja isegi tundsin oma liha lõhna … see uni justkui kestis igavik ja kõike oli päris selgelt näha… see oli õudne uni! PEALE SELLIST UND OLI RASKE RAHUNEDA!

Usuvend Toomas kirjutas: Demi – lugesin seda unenäo kirjeldus ja sain kirjakoha – 1 Ts 5:3 Kui öeldakse: „Nüüd on rahu ja kindel olek”, siis langeb äkiline hukatus nende peale nagu sünnitusvalud lapseootel naise peale, ja nad ei pääse pakku. 4 Teie aga, vennad, ei ole pimeduses, nii et see päev saaks teid tabada nagu varas.” See on tõene uni ning nii saab kahjuks sündima – inimesed valmistuvad ja panevad oma lootuse ühe asja peale, aga häving saab hoopis mujalt tulema.

===========================================================

Usuõde kirjutab (august 2015):  Olen ikka vahel käinud kaemas, mida uut lugeda on ja viimasel ajal üllatuseks ise ka selliseid mõnevõrra kummalisi unenägusid näinud. Ma võin taustaks lisada, et varem oma isiklikes unenägudes ja nägemustes ei ole ma seda etteennustavat palju kogenud, pigem tagantjärel tarkusena võin mõnel korral näha, et vaid mõned asjad on ootamatul moel tegelikkuseks saanud. Aga asja juurde. Alustan kaugematest unenägudest, mis kirja olen pannud.

Enne Euroopa Liiduga liitumise referendumit oli mul tugev sisemine tunne, et sinna ei tohiks mingil juhul minna. Mäletan suhtlemist inimestega, et oli seda kui teist. Palvetades referendumi pärast nägin hetkelise nägemuse – suured rauast ahelad vajusid kinni.

Ajamärgid kommentaar: Kallis usuõde sa oled üks paljude seast, kellele Vaim märku andis – sees kaebles, et see toob hukatuse. Kuid täna on maha vaikitud usurahva meelitajatest ja maharahustajates pastorotest jt. kes avalikult ja kristlikes kanalites kutsusid mõistlikule meelele ja olema avatud maailmakodanikud jms. Paraku see eksitamine on tänaseks maha vaikitud ja unustatud – nende järglased kuulutavad nüüd uusi rahustavaid ja kenasid sõnumeid, nii kuidas kuulajate kõrvad sügelevad.

===========================================================

Usuõde Liina (märts 2015): Jagan teiega ühte vana unenägu mida Issand Mulle andis eelmine aasta enne Ukraina sündmusi. (Taustinfoks nii palju, et olen kunagi 2005 a käinud ise ka Krimmis ja Ukrainas).

Unenägu oli siis selline: “Kõndisin oma kodu lähistel Uppsala linnas, oli päikeseline päev. Teiselt poolt teed jookseb üks naine minu juurde, ta oli väga hirmunud ning hakkab rääkima minuga eesti keeles. Ta ütles mulle nii: “Krimmis, hakkavad toimuma väga halvad sündmused. See on millegi suure ja kurjuse algus (mainides ka Jalta linna). Ma ei osanud kohe midagi selle peale öelda. Naeratasin ja vastasin, et isegi kui see peaks olema 3 maailmasõja algus, ei pea me kartma midagi. Meil on Jeesus Kristus kui Päästja ” ning siis see naine läks rutates oma teed ja mul oli südames suur rahu ning jätkasin oma teed edasi kodu poole. ”

Ärkasin ülesse ja mõtlesin ” Huvitav küll, sellest on aastaid kui seal käisin, ma pole kunagi Krimmi ega Ukrainat unes näinud “. Tegin eesti uudised lahti internetist ja suureks minu imestuseks hakkasin tulema uudiseid kuidas “tundmatud, märgistamata sõdurid on sisenenud Krimmi, tol hommikul oli eri uudis just Jaltast ja selle lähedal olevast piirkonnast”. Siis sain aru,et see oli tõepoolest Issand! Tema Rahu kinnitas mu südant. Jumal näitab ja varustab oma Rahvast!

===========================================================

Usuõde Kalli kirjutab: Edastan ka enda väga selge unenäo,mis ma sain umbes 2 aastat tagasi. Kõigepealt-hakkasin öösiti tihti unes nägema kurja karu. Nii-ikka korra või paar nädalas. Ei osanud tol ajal sellele väga mõtet omandada, seepärast ei osanud jälgida, kui kaua see kestis. Aga ma arvan, et see toimus umbes 3 kuu vältel. Ja siis ühel ööl nägin selge hoiatusega veidi pikema unenäo. See oli järgmine-ma seisin Tartus,Annelinnas,näoga ida suunas ja sealt tuli pomm. Õues oli hämar, sombune sügis-talve laadne ilm. Korraga oli kogu linn täis vene sõdureid-relvadega ja väga tigedad.Nad otsisid konkreetselt eesti rahvusest inimesi, et nende pihta tulistada.Mind haaras seda nähes hirm-kuid mind tõsteti selle olukorra keskel ülesse-maja katusele nii, et sõdurid ei saanud mulle viga teha. Sellega uni lõppes.
 Just neil päevil-tegelikult juba kuid on vaimus selline ootusärevuse tunne,mis ei ole mitte meeldiv vaid pigem,kui vaikus enne tormi. Midagi on õhus ja see ei ole kaugel. Jumal on andnud teada ka, et ei ole mõtet enam palvetada meie valitsuse eest-nende karistus on määratud. Aeg on seista palves oma lähedaste ja kodude eest, et Jumal hoiaks ja kaitseks neil aegadel, mis on tulekul-miski pärast arvan, et lausa ukse ees.
 
===========================================================
 
Usuõde Terje kirjutab: Nägin juulikuus (2015) ühe unenäo, mida tahan jagada. Ma küll mõtlesin endamisi, et jagan seda koguduse kodugrupis, aga see unenägu on taas ja taas mu mõtetes ning mu sees tunnetus, et seda peab jagama kohe.”Nägin, et avasin oma Piibli, et seda lugeda, aga Piiblis olid segamini eestikeelsed ja venekeelsed sõnad. Osad sõnad olid sellised, mis olid vene ja eesti tähtedega segamini. Lugeda oli võimalik, aga see oli väga raske…”

 Mul südames on ka tunnetus, et paraku paljud inimesed (sh usklikud õe-vennad) ei võta neid sõnumeid üldse tõsiselt. Me õega räägime neist asjust tihti omavahel ja mõlemad näeme seda, kuidas ka need inimesed, kes varem käisid koos Jumalaga, on muutunud religioosseks ja kaugenenud Jumalast, muutunud materiaalsete asjade tagaajajaks! See on kurb ja veel kurvem on see, et see aina süveneb… Kui püüad rääkida, et tulemas on väga rasked ajad, et inimesed, Halloo, et see juhtub päriselt, siis vaadatakse kõnelejat nagu mingit rumalat.

Ajamärgid kommentaar: Usklikud üle Eestimaa näevad analoogseid asju. Sellele on VAID üks tõlgendus.

===========================================================

Usuvend kirjutab (november 2009) Mul on ammu mure vaimus ja nimelt see, et mis saab meie maast kui kasvõi väike looduskatastroof juhtub või mingi globaalne epideemia ja riigid sulgevad oma piirid. Mis saab meie maast, mis ju tassib enamus sööki juba pea sisse ja kohalik põllumajandus on väljasuremise piiril. Ega siis need kümmekond suurtootjat tervet miljonit elanikku suuda ära toita! Siis võib juhtuda nii, et relvaga kaitse oma kanu ja loomi, kui inimesed otsivad süüa. Eile vaatasin uudiseid ja nägin telekast neid vasikaid Toompeal (põllumeeste protest) ja Vaim mu sees ütles: “Jumala lapsed, pühad preestrid seal ei ole aga Tema paneb kivid kisendama. Vaata ma saatsin vaikad teile sinna hoiatamaks teid eessesivate sündmuste suhtes. “Kui me maal jääb aina vähemaks vilja, lihaloomi ja piimaloomi siis see ehmatus saab olema väga raske, kallid usukaaslased, ma tajun et mingis tulevikus (kas lähitulevikus vot seda ei tea) aga sellel maal saab ühel päeval olema NÄLG kõige hullemas vormis! Eilsed vasikad Toompeal olid prohvetlik märk (nende aktsioon oli nö. poliitika vastu) aga selle oli mingi sõnum selle maa rahvale.

===========================================================

Usuõde kirjutab (2015):  Kuskil 2.-3.mail 2015, olles lugenud neid unenägusid, mis teil siin saadaval on ja pidades plaani, et mis ja kuidas teile saata, nägin öösel unes ühtainsat üsna häirivat pilti. Olin keset meie väikelinna ja ma ei saanud edasi. Üle keskse tänava põiki, tavaliste poodide ja elumajade asemele, oli tekkinud tohutu suur maja, selle hallid müürid ulatusid sõna otseses mõttes taevasse ja kuigi aknaid seal väga tihedalt polnud, oli kõrgus võibolla ca 10-15 korrust ja pikkust ikka jagus, kuigi ma teist otsa ei näinudki. Sellel majal oli veel selline jõnks sees, nagu tagurpidi S täht ühes kohas. Tundub et tegu migratsiooniga – või ka, et tavapärane elu saab häiritud. On nagu jätkuks eelmisele unenäole ja eks asi kisub kriitiliseks ja nõuab palvet. Pole ju palju sellist sorti unenägusid näinud ja pole ekspert. Ka võib tõlgendada seda sõrmust kui ka numbreid nii ja naa ja ka see elektriteema on nagu õhus. Kokkuvõttes võin siiski öelda, et võrreldes mu tavaliste unenägudega on ikka väga palju selgeid ja ühemõttelisi asju näidatud. Vähemasti on mul siiani nüüd kõik kirja pandud. Ehk sobituvad need tükid  suuremasse pilti. Õnnistusi Teile selleks tööks!

===========================================================

Epp-Liis unenägu lühidalt (veebruar 2006) Toimumiskoht Tallinn! Raadiost kostub tuleb iga natukese aja tagant hoiatus: SEE ON KOMANDANDI TUND, tänavatel ja avalikes kohtades liikumine piiratud! Palun ärge minge tänavatele sinimustvalgete lippudega protestima! Mõtlesin, et mis nüüd siis toimub? Mulle öeldi, Eesti Vabariik on okupeeritud Venemaa poolt ja Vene föderaalväed on vallutanud Eestimaa! Üle tallinna lendasid vene sõjalennukid ja kopterid, linnas olid tankid!

===========================================================

NB! Ka paganad näevad endemärke. Siin siis kogutud unenäod.

Siis kui kirikumaailma peavoolu kantslid on pungil rahustavatest sõnumitest, pasunahüüu torud on umbes saiast, räägib Jumal omadele, lihtsatele – tundmatutele. Nii Tema muster, “kas Naatsaretist võib tulla head” kõlab Vaimu julgustus …

Osa uusi teemasid, sõnumeid ja asju lisame meie Facebooki uudistesse.

Püsige ärkvel!

Ajamärgid.com

Ajamärgid kristlik teenimistöö
Jälgides piibellikke aja-märke ja sündmuseid

==================================================

Ajamärgid.com kommentaar:

Siin esile toodud, unenäod, nägemused, prohvetlik tunnetused või sõna on üldjoones tõsise sisuga ning meie esialgse vaatlusel tõesed, aastad on näidanud et osa sellest on täitunud ja täitumas. KUID loomulikult on igal pasunahüüul ka puhuja hingeõhku sees. Jumal räägib inimkeele-meele-kujutluse läbi. Loomulikult annab vahel ka pasun hägust pilti, st. me tõlgendame teispoolsuse ja vaimse maailma asju. Isegi kui see “raadio” kragiseb ja vahel on hääl katkendlik, kas me viskame selle aknast välja. Ei kui on oluline ülekanne ja tähtis teadaanne, me paneme oma kõrva lähemale ja pingutame, et aru saada ja mõista. Enamus prohvetlikke kuulutusi on edasi andnud ja andmas surelikud ja ebatäiuslikud inimesed. Vahel võib tulla ka, et osa sõnumist on inimese enda liialdus või juurde panek (sellel momendil ennatlik tõlgendus). Paljud ettekuulutused küpsevad alles ajas ning peale läbi katsumist ning PV tõlgenduse saamist, nad alles elustavad täielikult! Seda beebiõpetust Ajamärgid.com ei levita, et prohevetlikud asjad on lühikesed – kindla kujuga ja vormiga (just nagu arvustajate õpetus – inimlik ootus nõuab või eeldab) ja nad peavad olema alati ette kuulutavad – nõudva tooniga jms. See on lasteaia ja lihalike kristlaste mõistuse mäng – Püha Vaim selles asjas ei osale, Ta räägib seal, kus igatsetakse ja otsitakse ning ka kuulatakse! Seega me oleme inimesed, ei pretendeeri lõplikule tõele ning kui midagi osutub valeks või jamaks, siis püüame seda ka tunnistada ja parandada! Nähkem ja vaadakem neid asju läbi sellise kristliku alandlikkuse ja arusaamise prisma.

===================================================

Sildid: sõnumid, prohveteeringud, tunnetus, nägemus, nägemused, unenägu, unenäod, Jumal, piibellik, piibellikud, Jumala, Sõna, Piibel, Jeesus, lõpuajad, hoiatus, vahimees, vahimehed, vaimus, müüridel, pasunahüüd
 

Save

Lisa oma kommentaar. Kõik kommentaarid vaadatakse enne üle ja sobivusel lisatakse blogilehele. Lisatakse vaid asjalikud kommentaarid. Sinu E-maili lisamine on kohustuslik (spämmifilter) ning seda ei näidata teistele ega kasutata reklaamiks. Kommeteerimisel jäta meelde, et oodatud vaid väärikad sissekanded ja positiivne tagasiside. Kui soovid kritiseerida või maha teha, saad seda kusagil mujal teha - no hard feelings! NB! Ära rasika aega - ateistlik ja uskmatuse propaganda purtsatus, oma sügavad kahtlased kahtlused, Piiblit kahtluse alla seadev liberaalteoloogia, iroonia ja pilge jms. pole mõtet üldse lisada, kasuta selleks teisi väljuneid.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *