Tuumarelvad – mida nad endast kujutavad?

tuumapomm-tuumarelv-plahvatus-oht-kaart

AM on tuumarelvade teemal juba varem mitmeid kordi kirjutanud ja seda prohvetlikust vaatenurgast. Seekord läheneme asjale väga maiselt ja vaatame füüsikat ja militaar ning tsiviilkaitse nurga alt.

Paljudel ei ole ettekujutust, mis on tuumarelv ja mida see võib teha. Meid ümbritseb 4 tuumaohtu:

  1. tuumaelektrijaamad (õnnetus)
  2. tuumaelektrijaamad (terrorism)
  3. lähitulevikus relvakonflikt (tuumaheidutus, Venema on hoiatanud)
  4. maailmalõpu pommid (ka Piiblis räägitakse WW3 kohutavast lõpumürglist).

Peale koguduse ülesvõttu ei soovita siia planeedile jääda, kuna siiajääjad saavad kogema õudusi, millest on juttu ühes nägemuses:

“Need hirmsad võitlused näisid süttivat üle terve Euroopa ja Aasia kohutava kiirusega. Üks maa teise järel sattus sõjakeerisesse, kas tahtis või mitte – ja kes küll oleks tahtnud. Selle hävitavad lained rullusid Kaug-Ittagi. Sõja algjärgul kartsid suurriigid tarvitada aatompomme, aga nüüd näis nagu oleksid kõik põrgu ja taeva väed ühinenud selleks kohutavaks ajaloo suurimaks veresaunaks.  Kõike hävitav ja enda all purustav keerdtorm läks see üle maade, linnade ja külade. Järsku hakkas kostma kohutavaid plahvatusi, nii et tundus, nagu puruneks ja rebeneks maapind üleni. Aatompommide kohutavad jõud lõhkusid vaest maad, kiskusid ja põletasid linnu ja kõrvetasid neis olevaid rahvamasse. Samasugune hävitus paistis olevat kõigi maailma rahvaste peal. Loodusjõudude ääretud purskamised vapustasid maad kõigis paigus. Maavärisemised, kokkuvarisemised, hävitavad uputused, põlevad linnad, langenute suured laipade kuhjad, surijate ja haavatute ahastavad appihüüded… Jah, inimajaloo kõikeütlev hävitus ja hukatus liikus üle terve maailma.
Kohtute aeg oli tulnud.”

Unenäo nägi soome misjonär Jukka Rokka 1959. aastal Jaapanis. Me avaldame selle  lähiajal. See räägib Suure Viletsusaja lõppfaasist, kui puhkeb kolmas maailmasõda!

Vaata erinevaid simulatsioonide tulemeid seoses Eestimaaga! See on hüpoteetiline ja räägib ehk WW3 stsenaariumist, mil suured mürtsud toimuma hakkavad. Ka Piibel räägib tulevasest WW3 ja tuumasõjast! Galerii asub siin ...

tuumaohu-kaart
Kliki pildile, et avada antud plugin.

Aga meid ähvardab palju tõsisem ja reaalsem oht, kui “maailmalõpuennustus“. See on lähituleviku relvakonfliktides võetakse välja tuumaheidutuse trump! Venemaa on seda juba välja öelnud ning nende kaitsestrateegiasse on see sisse kirjutatud! Väikesed – lokaalse purustusjõuga tuumarelvad objektide purustamiseks, et vältida pikka ja kurnavat sõda. Mitte ükski suurriik ja miljonilinnasid omav suurriik ei hakka mingi maakitsenduse või väina pärast kaalule panema KÕIKE! Mitte elaseski ei sekku UK ega USA tuumakonflikti – see on eestlaste ja NATO koogutajate “märg unistus”.

Meid ja Soomet jäetakse ÜKSI – seda on Jumala prohvetid ette näinud, selle kohta on mitmeid sõnumeid saadud. Kuidas teistega läheb, ei tea …

Paljudel inimestel ei ole õrna aimu, kui suurt ohtu põhjustab ka tuumaelektrijaamade lähedus. Vaata meie Facebook postitust.

Samuti soovitame vaadata seda teemat:


TSIVIILKAITSE (Eestis olematu!)
Siin siis netis ringlev kunagine tsiviilkaitse voldik. Siin üks USA külma sõja aegne või veel vanem voldik.

Varem temaatilist AJAMÄRGID lehel:

Paljudel inimestel ei ole õrna aimu, kui suurt ohtu põhjustab ka tuumaelektrijaamade lähedus. Vaata meie Facebook postitust.

Veel temaatilist, tuumajaamad üle maailma:

Suure Viletsusaja kohin juba kostub …

Ajamärgid.com

Ajamärgid kristlik teenimistöö
Jälgides piibellikke aja-märke ja sündmuseid

Osa uusi teemasid, sõnumeid ja asju lisame meie Facebooki uudistesse.

Lisa oma kommentaar. Kõik kommentaarid vaadatakse enne üle ja sobivusel lisatakse blogilehele. Lisatakse vaid asjalikud kommentaarid. Sinu E-maili lisamine on kohustuslik (spämmifilter) ning seda ei näidata teistele ega kasutata reklaamiks. Kommeteerimisel jäta meelde, et oodatud vaid väärikad sissekanded ja positiivne tagasiside. Kui soovid kritiseerida või maha teha, saad seda kusagil mujal teha - no hard feelings! NB! Ära rasika aega - ateistlik ja uskmatuse propaganda purtsatus, oma sügavad kahtlased kahtlused, Piiblit kahtluse alla seadev liberaalteoloogia, iroonia ja pilge jms. pole mõtet üldse lisada, kasuta selleks teisi väljuneid.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *