Unenägu: võõrriigi sõjaline aktsioon Eestimaa pinnal

rasked-ajad-eestimaa-tulevik-katsumused-viletsus

Toome teieni kõige värskema ja natuke kõheda sisuga unenäo, mis räägib tulevastest sündmusest. Katsuge läbi, kui ei mõista võib panna riiulile, kui aga tajud mingit hoiatavat märki, siis tea, et Jumal ei räägi meile meelelahtuseks. Mida sa oled teinud ette valmistamaks ennast tulevasteks sündmusteks?

Unenägu 05.01.2015

Massiivne raketirünnak Eestimaale

Nägin unenäos, et õhus oli kohutav ärevus ja sünged mustad pilved, oli vist pime öö. Ei oska seleteda, kuidas seda tajusin. Korraga kuulsin kaugusest nagu mingeid pauke või undamisi. See oli jube hääl, meenutas raketisüsteem Grad helisid (kirjeldusi sellest olen lugenud ja ka videot näinud Ukrainaga sündmustega seoses).

Koheselt pärast seda, seisin jällegi kaugemal (kui enne olin) umbes Eesti Vene piiri lähedal ning keegi ütles mulle vaata üles. Vaatasin pilvedesse, veidi oli selget taevast näha, oli selline varahommik või veidi hämar. Taevast katsid mustad pilved ja selle tagant oli avatud taevast näha. Õudusega märkasin, et selle just kuuldud heliga (paugud ja undamine) olid sünkroonis pilvede tagant näha rakette (tuletäpp ja saba taga). Need tulid pidevalt joana ning neid tuli rühmiti – see täitis taevalaotuse.  Nad lendasid puntras laiali laotatutena, kuid nendel gruppidel olid omakorda vahed sees ja need olid nagu joad ja neid raketijugasid oli väga palju. Neid oli vaid korraks näga, kui nad sattusid pilvedeta taevaribale, need lendasid hääletult.

Kui ma neid taevas nägin, siis nägin siin ja seal üle maa, et inimesed nägid seda ja inimesi valdas hirm – nad ei uskunud seda. Kes sellest teistele rääkisid, neid ei usutud ja ei võtud tõsiselt (kuna neid ei olnud peadekohalt kuulda, vaid osad nägid neid lendamas).

Mäletan veel seda, et kui keerasin selja, siis oli kauguses väga kaugel kuulda nagu kuminat või kumisemisi, nad kukkusid kusagil alla. Sõbrad, nad kukkusid Eestimaale! Sõda oli jõudnud meie maale. Totaalne pommirahe (loe raketirahe), neid lasti Venamaalt otse meie piiri lähistel.

Salaja üle piiri imbumine – kiire üllatusrünnak

Järgmisena nägin, et olen metsa sees (suurel laial sihil) ning porisel lumisel metsateel sõidavad militaarmasina. Need sõitsid metsa vahelt kõigepealt risti üle laia metsasihi, siis koonduvad ja peatuvad ning ootavad teisi järgi. Kolonnis olid erinevaid sõidukeid ja masinaid. Enamus olid suured (kallureid meenutavad) masinad, siis oli mitmeid tanke ning neid Grad masinaid (raketiheitjad ehk suured veokid, milledel selline aukudega metallblokk peal), tagapool veel selliseid Hummeri tüüpi sõjaväe sõidukid. Masinatel olid pikad antennid ning nad olid kaasaegse välimusega (mitte vanaraua tehnika).
Samal ajal, kui masinad sõitsid ja kogunesid, näidati mulle mingit veidrat kampa (inimgruppi), kes neid lagendiku serval ootas (see oli keset metsa). Sel hetkel, kui neid näidati oli unenägu must valge filmina – värvid kadusid. Nägin seda oma 30-40 inimest puntis ootamas, see oli nii veider kogemus, kuna nende olemus lausa kisas (eristusid muust unenäos), ma vaatasin neid ja endamisi mõtlesin, mida värki – kes need veidrikud on. See kamp oli olid nõuka aegsete vatijopede (puhvaikade) riietuses, osadel läki-läkid peas, millede kõrvad küljel kõikumas. Neid näidati vahepeal lähemalt, nägusid ei näinud – nägin neid kord tagant, kord küljelt ja eest, olin justki nende keskel (seisin). Siis kui masinad hakkasid koonduma, see inimgrupp ootas neid ning siis seadis minekule. Minnes nad hakkasid laulma mingeid laule. See oli nagu hümn või mingid võõras keeles laulud. Ma ei saanud aru, mis keel see oli, kuid tajusin, et need meenutasid lapsepõlves nähtud-kuuldud veneaegseid sõjalaule vms. Kolonn kogunes ja sõitis nüüd piki metsasihti-teed edasi, imestasin, et nad sõitsid väga kiirelt ning kiirustasid. Pori pritsis ja antennid vibasid ja vetrusid kõigil masinatel, see oli väga kehv tee. Suurematel autodel olid koormad peal, unes tajusin, see oli täislastitud kolonn. Nad sõitsid põhja või unenäos tundisin, et ülespoole (arvatavasti tulid altpoolt Pihkva/Võru suunalt). Selle kolonni kõrval liikus ka see must-valge ja justkui teisest ajast pärit seltskond, osad ratsutasid hobustega, osad jooksid ja osad mingite kajakkidega (ei saanud aru, mis loomad need olid, pikakarvalised, hobusest väiksemad) vatitekid istumise all. Jäi mulje, et kodukootud vahenditega olid kokku kraapinud oma varustuse (revolutsiooni armee). Siis kui kolonn kadus juba kaugusesse, oli kaugele veel seda vatijope salka näha, kes ka lõpuks kaugusesse kadus. See oli nii imelik, mida unes nägin, et see pilt kõnetas – unes tajusin, et nad elavad AJALOOS, nad on nagu minevikust välja karanud zombid. Ja unes sain aru, et nad on kohalikud, kes ootasid „sõpru“, kes tulid üle piiri.

Lahingutegevus, sõjaväeosa piiramine

Siis peale seda nägin suurt maanteed, millel sõitsid militaarmasinad, unenäos kuidagi teadsin, et see on Narva-Tallinn suund. Püüdsin silmadega ära tunda, mis koht see olla võiks aga uni läks kiirelt edasi, kuidagi jäi õhku, et nad sõidavad Tapa kanti vms. Nägin järgmisena mingit keset suurt välja (lage ala oli) Eesti kaitseväe staapi või sõjaväelinnakut (nii ma sain unes aru). Nägin seda väga kaugelt, oli eristada hooneid ja mehi seal ümbruses askeldamas. Olid okastraati ja betoonplokke jms. Sõdurid seal olid teinud ettevalmistusi ja ootasid kedagi. Sel hetkel tajusin, et ma näen seda selles kauguses, kus need militaarmasinate kolonnid seisma jäid. Samuti nägin, suur lage väli ja kõikjal selle sõjaväelinnaku ümbruses olid suured mustad lehtrid (seda ala oli pommitatud). Need olid sellised mustad ja pruunakad lehtrid, sel hetkel tajusin need olid need rakettide joad mida kõrgel taevas olin näinud. Unes ma seda ei tajunud aga hiljem meenutades und, mõtlesin, et see võis olla veidi talvine maastik (või kevadine, kuna oli sellistes maastiku värvides), kuna lehtrid – kraatrid olid pruunakad, muust maastikust eristatavad. Hilisem lisa: Unes tajusin, et neid oodatakse, st. ma ei näinud sündmuste ja asjade edasist käiku. Vaimus ma tajun, et kuigi Eesti on väikse ja mitmes patuga naabermaadest esirinnas, siis ometigi selle äravõtmine ja alistamine Baltimaadest keeruline ning see ei lähe ilma  vastuseisuta. Mulle ei ilmutatud, mis juhtub ja saab, kuid nähes seda sõjaväelinnakut (unes), tajusin, et neid võõrriigi tegelasi oodati ja oldi ette valmistatud. Hilisem märkus: Jumal halastagu, et meie maalapike ei saaks Lääne isandate räpaseks polügooniks, kus hea venelastega üks „kõrtsikaklus“ neutraalsel pinnal maha pidada (Ukraina, Süüria jne).

Üleüldine kaos ja paanika. Eesti on ära lõigatud!

Järgmisena nägin, et olen linnas (aiman, et Tallinn). Kõikjal valitses paanika, inimesed jooksid ja olid peata olekus. Seisin kusagil peatuses ning kuidagi sai rahvas teada (keegi tuli ütlema see võis olla mõni ametnik), et turvalisuse kaalutlustel trammid enam ei sõida (mulle tundus, ka ühistransport üleüldisemalt). Sellest puhkes paanika ja inimesed olid väga keerukas olukorras. Ma unenäos tajusin, et osad kelledel ei olnud isiklikku sõiduvahendit olid nagu äralõigatud või lõksus. Nad tahtsid nagu kuhugi minna aga ei saanud. Samuti nägin paljudel kompsusid ja kohvreid ja kotte aga nad olid nõutult peatustes, kuid sealt edasi ei saanud. Põhimõtteliselt nägin ma olustikku, kus valitses kaos ja peataolek. Hilisem märkus: Ma tajusin, et terve Eesti oli äralõigatud (maalt, merest, õhust). See uhke ja Jumalast taganenud rahvas saab Jumala karistuise vitsa kogema, see oli kaos!

Sellega uni lõppes …

==================================

Kommentaar unenäole:

Mitmed mu lähedased ja kellele olen jaganud seda und, on ära ehmatanud. Nad teavad ja on kuulnud, et kui ma teatud unenägusid näen, siis osa neist (mis on olnud tulevikku vaatavad) on ka päriselus juhtunud. Ei ole neid tellinud, palunud, otsinud ega kummarda unenägusid. Küll aga usun ma, et viimsel päevil Jumal valab välja oma Püha Vaimu kõige liha peale ja noored mehed näevad nägemusi ja vanemad uinuvad unenägusid nähes. See oli see, mida ma lihtsalt nägin, panin kirja nagu oskasin (ei ole lihtne seda teha, kuna osa asju on vaimsed, vaimselt mõistsin – tajusin unes asju). Unenäod on siiski vahel “ähmane” ettekujutis või pilt, mis tahetakse meile edasi anda. Vahel mõni pisidetail mängib suurt rolli, vahel jällegi ei peaks keskenduma detailidele (me ei mõista kõike ja vahel näeme ähmaselt või poolikult). Aga see oli mida ma nägin …

Õp.14,34 Õiglus ülendab rahvast, aga patt on puuduseks rahvahõimudele!

See on juba mitmes unenägu terves selles seerias, mida ma olen näinud tänaseks ligi 10 aasta jooksul. Siin on veel paar unenägu ja märki, mis kinnitavad aga mida ma täna välja ei räägi. Sain tunnetuse juba aastaid tagasi, et seda asja ei saa enam ära hoida, need asjad tulevad määratud ajal, kuna maa pattude mõõt sai juba ammu täis ning see kõik on teel siia. Kui siis saame leevendada, et mismoodi asjad kulgema hakkavad ja millises mahus kristlaskond (enne ülesvõttu sellest osa saab), seega palvetage PIGEM koguduse eest ja evangeeliumi levimise pärast. Küsimus ei ole ekstra selles riigis ja Jumal spetsiaalselt, vaid ja just Eestit tuleb nahutama (ei see ei ole päris täpne lähenemine ja asjadest arusamine). Me tegelikult saame rahvusena lõikama oma pattude vilja: iive negatiivne, võõrtööjõud, kapital voolab maksudeta välja jms.! Mingi aja pärast (ei tea ajafaktorit, on see 1,5,10 aasta pärast) läheb terves Euroopas asi laiemas pildis hapuks ning see riigike ei oma enam sisemist jõudu, et seista ja minna vastu keerulistele aegadele. Kollaps on mitte vaid riiklik ega militaarne (kaitsetahe ja kaitsevõimekus, tantsitud liitlaste pilli järgi). vaid kuni rohujuure tasandini välja (viimane on küllaltki otsustav). Nii tugev, kui tugev on meie kõige väetim liige ja nii tugev, kui on see unustatud kolmas Eesti – nii tugev ongi Eesti! Mõnes piirkonnas ei elagi enam inimesi, mõnes piirkonnas on kõik noored mehed (lahkunud välismaale), see ei ole nali! Oleme oma riigiga tegelikult juba mõnda aega Euroopas saatanlikus esikümnes ja top-is abordid, abielurikkumine, narkomaania, enesetapud, röövkapitalism, riigi kaugenemine rahvast, rahvale valetamine, liitlaste (EU ja NATO) kummardamine (Elav Jumal on unustatud), sotsiaalne kriis, ülisuur maksukoormus, riiklik prassimine ja laristamine, 200tuh, majandusküüditatut (veerand neist mehed, kes peaks ju kaistma seda maad), totaalne pimestatus (vaimsetes asjades) jne. Jumal ei mõõda maa pattu ja patusust 2-3% uuestisündinud ja Jumalale elvate kristlaste elujärje ja eluviiside järgi, ei me räägime KOLLEKTIIVSEST ehk ENAMIKU vastutusest! Ei makskaks süüdistada Jumala valituid, Jumala võitud ja Jumala Kogudust, nende sündmuste pärast, mis on tulemas – me ei ole siit maailmast, meie seisame kord Kristuse Kohtujärje ees (teiste asjade ja teemadega)! Märgid näitavad, et seda maad ootavad ees rasked katsumused, langemine saab olema valus ning selle peamiseks põhjuseks on patt, mis on laastanud ja teinud selle maa nõrgaks, ei ole sisemist Jumalikku väge ja tugevust vastu minna eesseisvatele sündmusele. Kas seda võib ka Jumala karistuseks lugeda või pidada – vastus on Jah! WW2 eelne ja sarnanev stsenaarium on mingi aja pärast kordumas. Eelmisel langusel ei olnud samuti peamine küsimus, et Jumal ei saanud meid kaitsta, vaid me ei soovinud (kollektiivselt, rahvas üldisemas mõttes). Patt, sõnakuulmatus, ülbus – kõrkus, oli õõnestanud selle riigi alates ülevalt, kuni alla välja. Vaid käputäis oli jäänud aga see oli liiga vähene jõud, et kaitsta riiki kõige selle eest, mis tuli. Jah sellele riigil oleks võimalus täna kiirelt hakata tegema ettevalmistusi ja päästa kõige hullemast ja just seda võib paluda äratust. Kui naabermaad esmalt karu lõugade vahele satuvad, siis on veel imeväike võimalus säästa ja muuta veidi asjade käiku. Me täna ei mõista selgelt ajafaktorit, ei tea päeva ega tundi ega ka kuud, kuid Piibel räägib meile Issaskari poegadest, kellede üle oli võidmine tunnetada aega, mõista ajamärke ning ka vaimude eristamise anni laadne (koos tunnetuse sõnaga) mõista mis toimub kulisside taga. Ei tea päevi ega tunde, aga tunnistus on, et see ei olegi nii mägede taga nagu varemalt osad ka uskusid. Umbes 10 aastat tagasi oli ka minul selline aimdus ja tunnetus, et see vallandub alles Suure Viletsusaja sündmustes, mil enne võetakse kristlased ära. Täna ma seda enam nõnda väita ei saa ega söanda, puudub ka alus selleks ( tunnetus – Jumalik autoriteet seda väita, ei ole seda öeldud ega näidatud). Pealegi mitmed mujalt tulnud sõnumid ning tunnetused annavad ka kristlastele märku, et nad oleks valmis. Ajafaktorit me ei tea, esmastest sõnumitest on ju kuni 15 aastat, 10 aastat pole riikide ja suurte protsesside juures mingi ajaühik. Sinna võib minna veel aasta, aastaid, 5 aastat, 10 või 15 aastat aga me oleme oma tegeliku ettevalmistuse ja õige ajastuse riigina maha maganud, kuna sõnumite ühine joon on: see tuleb äkitselt.

Ning mulle on ilmutatud ja öeldud: mine ütle neile: “Eestimaa on rahvusena ja riigina HÜLJANUD oma Looja – Jumala, kes kinkis meile vabaduse.” Ma tajun vaimus, et see läheb aga meile väga kalliks maksma ning viletsused ootavad meid ees, kui me ei pöördu kiirelt pattudest ning ei muudaks 180 kraadi oma suunda (rahvuse – rahavana – riigina). Kui lääne ja liitlaste koogutamise asemel hakataks Kõigeväelist Jumalat kummardama, ehk halastatakse meie peale ja säästetakse kõige hullemast. Jumala on alati plaan B, C, D vajame oma riigi ja rahva RESTARTI ehk viimast näevadki paljud, tulevastes sündmustes.

Vend Antti

 

Antti kirjutab veel lisaks:

Hilisem täiendus 1: Viimastel nädalatel olen saanud sõnumi Jumala lastele ja olen seda siin-seal ka jaganud: palvetage endi, oma laste ja pere eest ning oma maise vara eest. Jumal hoiab omasid, igaüks vastutab oma tegude eest, õigeid hoitakse ja mõnes kohas säästetakse. Kuid see ei juhtu nendega, kelle üle tuleb see äkitselt (kes täna naeravad). Jumal ei räägi meelelahutuseks, järgima peab südant!

Hilisem täiendus 2: Mitu nädalat on sees keerelnud üks lause: “Mitte keegi ei oota teid mujal. Teid ei oodata mujal, jää maale, kuhu Jumal sind pannud on!” Võtmeks on, kui oled paigas, kus Jumal tahab, et sa oled, saad kogema ja nägema Tema üleloomulikku kaitset ja hoidmist! Sain veel tunnetust, et määratud ajal saab peaaegu iga Euroopa riik olema keerulistes olukordades ja raskused rulluvad üle selle jumalatu ja perverssusesse uppuva Euroopa üle.

==========================

Vend Antti on näinud veel samal teemal järgmist:

Vend Antti sai varakevadel 2014 öösel sellise asja:

Käisin südaöösel korra väljas (uksi kinni panemas) ja astusin korra meie talu põllu serva. Õues oli väga tuuline ilm, puhus jäine tuul, kuu valgustas veidi maapinda. Olin lühikeste pükstega ja õhukese pusaga, tundsin kuidas külm tuul kohe lõikas. Seisin näoga Kagu suunas ning puhus tugev jäine idatuul, vaatasin korra kaugusesse ning korraga – kuulsin nagu inimest rääkimas (enda sees), sõnad olid: “Jäised tuuled on puhumas Idast. See läheb aina tugevamaks ja jäised Idatuuled saavad puhuma ka siia maale.” (Ukrainas olid sel hetkel ärevad ajad).

 

Vend Antti abikaasa Epp-Liis nägi veeruaris 2006 unes järgmist:

Toimumiskoht Tallinn! Raadiost kostub – tuleb iga natukese aja tagant hoiatus: SEE ON KOMANDANDI TUND, tänavatel ja avalikes kohtades liikumine piiratud! Palun ärge minge tänavatele sinimustvalgete lippudega protestima! Mõtlesin, et mis nüüd siis toimub? Mulle öeldi, Eesti Vabariik on okupeeritud Venemaa poolt ja Vene föderaalväed on vallutanud Eestimaa! Üle Tallinna lendasid vene sõjalennukid ja kopterid, linnas olid tankid!

Meieni on jõudnud mõned ettekuulutava iseloomuga ja vaimsed endemärgid, mis on saadud juba 15 aastat tagasi! Kas keegi on üleüldse kuulnud, kuulanud ja ka teisi hoiatanud, Tundub, et üks osa Kristuse Ihu magab kõige sügavamat ja magusamat und, kas see kõik tabab ka Jumala lapsi äkitselt?

 

Lisa kommentaaridesse ka oma unenägu (kui oled sarnast asja näinud), võimalus saata ka e-mailile info ät ajamargid.com

Ajamärgid teenimistöö
www.ajamargid.com

 

Just sellist asja nägin unenäo esimeses osas. Teise nurga alt, nägin neid eestvaates üles lendamas pilvedesse ja pilvede vahelt lendamas, gruppidena tulejutid.
https://www.youtube.com/watch?v=CbnPhOK4MMQ

 

3 Comments

  1. 26.01.16 öösel nägin kohutava unenäo aga kõik sellest ei ole meeles, aga see mida mäletan võiks seostuda eelpool kirjeldatud unenäoga. Nägin, et üks paljulapseline perekond saadeti puhkusele-matkama. Nad sõitsid jalgratastega mööda maanteed. See oli nagu pikk rännak. Ühel hetkel aga tuli neile märk, et neid on petetud ja see ei olegi reis. (Mina ise olin unenäos ühe võõra naisena, kes arvatavasti oli pereema). Kokku oli inimesi umbes 14. Koos otsustati tagasi pöörduda ja põgeneda aga siis neid rünnati politsei poolt. Politsei tormas kohale suurte rühmadena ning hakaks iniemesi maha laskma. See võõras naine kelle tunnetus mul unenäos oli sai põgenema, ta oli kuskil võõras linnas ja ta puges ühe mahajäetud hoone kappi. Samaaegselt nägin kuidas üle suurte rohuväljade jooksid neoonkollaste-või roheliste vestidega politseinikud ning tulistasid inimesi maha. Olles selle võõra naise tunnetuses teadsin, et nad otsvad üles iga viimse kui inimese.

    Tulistamist olen varem näinud korduvalt aga siis on enamasti nendeks olnud mustades maskides või lihtsalt tumedas riietuses mehed. Näen, et nad tungivad sündmuskohale igast küljest, neid justkui voolab juurde ja nende eest ei ole pääsu. Ma ei tea kas need unenäod võiksid midagi tähendada ja kuidas neid täpselt seletada aga tunnetan, et tegu on sõjaolukorraga.

  2. Vanga oma nàgemuses tulevaste aegade kohta ennustas selleks aastaks euroopale moslemi terrorit ja tàelikku ûle vôtmist. Samas Venemaale. ainulese piirkonnana tugevnemist. Lugesin neid lugusid eile ja sellega tuli meelde eelmise nàdala unenágu. Olin eestis koolis, algklassis kûlas. Kôikidel vàikestel eesti tûdrukutel olid peas mustad rátikud, nii nagu siinsed moslemid kannavad ja ôpetaja manitses mind mitte nâitama paljaid kâsivarsi, kuna see ei ole lubatud. Tundsin kaastunnet selle rahva vastu, ûtlesin, et mul ei hirmu nende ees, minul on suur Jumal.

  3. Kui palju on jõutud hävitada põllumajandust – veise ja seakasvatust. Tean inimest, kes pidas kodus sigu. Sead olid terved. keegi hea naaber kaebas. Tuldi koju ja lasti kõik maha. Riik maksis sandikopikaid hüvitist. See inimene ütles, et ma ei hakka enam kunagi loomi pidama. Lihtsalt hävitatati inimese elutöö. Kas taastuvad kunagi need piimafarmid, mis on hävitatud. Töötus on maapiirkonnas kasvanud. Riigikogu istungitel istuvad mõned ainult kohapeal. Mõni neist magab vägilase und. Rõivas muretseb ainult pagulaste ja homode pärast. Eesti riik ja valitsejad on ära neetud oma rahva poolt. Mõte peatub, vaim ei suuda palvetada meie juhtide eest. Loed ja kuuled, mis toimub meie meditsiinis. Noored inimesed surevad arstide süü läbi.

    Ülekohus valitseb peaaegu igas eluvaldkonnas. Olen oma vaimus palvetanud nagu Aabraham – jumal ära hävita õiget ühes õelaga.

Lisa oma kommentaar. Kõik kommentaarid vaadatakse enne üle ja sobivusel lisatakse blogilehele. Lisatakse vaid asjalikud kommentaarid. Sinu E-maili lisamine on kohustuslik (spämmifilter) ning seda ei näidata teistele ega kasutata reklaamiks. Kommeteerimisel jäta meelde, et oodatud vaid väärikad sissekanded ja positiivne tagasiside. Kui soovid kritiseerida või maha teha, saad seda kusagil mujal teha - no hard feelings! NB! Ära rasika aega - ateistlik ja uskmatuse propaganda purtsatus, oma sügavad kahtlased kahtlused, Piiblit kahtluse alla seadev liberaalteoloogia, iroonia ja pilge jms. pole mõtet üldse lisada, kasuta selleks teisi väljuneid.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *